صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 , از مجموع 49

موضوع: معدل لیسانس یا ارشد، کدوم مهمتره؟

Banned

پیش فرض پاسخ : معدل لیسانس یا ارشد، کدوم مهمتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    شما از کجا این نتیجه گیری رو کردین؟به نتایج پذیرش نگاه کن ببین با معدلای پایین تر از این پذیرش گرفتن.از خوب اگه منظورت top 5 هستش بحسشون فرق می کنه...
    من تورنتو میخام
    معدل لیسانس 16.99 و دوسال اخر 17.60
    معدل ارشد: 16.5
    تافل بالای 100
    3تا پیپر فعلا
    تورنتو میتونم؟

Banned

پیش فرض پاسخ : معدل کارشناسی یا کارشناسی ارشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    خوشحالم که بچه های ریاضی دارن فعالتر میشن. راستش همون طور که خیلی از دوستان گفتند اگر معدل ارشد خوبی دارید مثلا معدل ارشدتون 2-3 نمره ای از لیسانستون بالاتره، هنگام تصمیم گیری دانشگاه ها استادا نه تنها ایرادی نمیگیرند بلکه خوشحال هم میشن. فقط بستگی زیاد به درسهای تخصصی داره که توی ارشد پاس کردید. راستی معدل 2سال آخر و یا 60واحد آخرتون را هم حساب کنید و اگر میخواهید توی رزومه تون جلوی GPA کل لیسانستون بنویسید. بعضی جاها به من میگفتند که معدل 2سال آخر چون من ارشد هستم و 2سال طول میکشه لذا همین معدل ملاک هست.
    معدل دو سال اخر برای کدوم دانشگاهاس؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معدل کارشناسی یا کارشناسی ارشد؟

سلام
    کسی میدونه من که اول کاردانی بعد کارشناسی خوندم وقتی b.s gpa میخوان چطور باید حساب کنم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

کدوم کشورها معدل ارشد واسشون از لیسانس مهمترت لطفا رتبه بندی کنید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

سلام، بشتر دانشکده ها مینوسن که GPA نباید کمتر از 3 یا 3.5 باشه، منظور این ها کدوم یک از معدل ها هستن؟ معدل ارشد یا کارشناسی؟ یا میانگین این دو

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    سلام، بشتر دانشکده ها مینوسن که GPA نباید کمتر از 3 یا 3.5 باشه، منظور این ها کدوم یک از معدل ها هستن؟ معدل ارشد یا کارشناسی؟ یا میانگین این دو
    هیچ کدوم از گزینه ها. منظورشون معدل هر کدوم از دوره ها جدا جداس.

سلام
    خیلی از دانشگاهها که gpa 3 رو خواستن(حالا چه اونایی که undergrad نوشته باشن چه نه) دیگه نباید اپلای کنم؟ من معدل کارشناسیم 13.8 ولی ارشد بالای 17 هست. تو این موارد چی کار باید کرد؟ (مخصوصا واسه دانشگاههایی که زمینه کاریشون خیلی همخوانی داره و رنکشون از 70 به بالاست)
    ممنون

سلام دوستان. بنده مشکلی واسم پیش اومده که بشدت زندگیم رو مختل کرده. تمنا می کنم از افرادی که اطلاع کامل دارن بنده رو راهنمایی بفرمایند. من از یکی از اساتید کانادا یک جواب قطعی گرفتم. یعنی بعد از چندین بار ایمیل و یک مصاحبه اسکایپ حتی بهم پیشنهاد چند موضوع واسه PhD هم داد. حالا مشکلم اینکه دانشگاه میگه برای دریافت فاند باید معدل ارشد + سال آخر کارشناسی 3.75 از 4.5 باشه (البته من هنوز اپلای نکردم). سوالم اینه من که معدل ارشدم 18 هست، شاگرد دوم بودم (در کارنامه قید شده) و 4 تا مقاله آی اس آی با ایمپکت بالا به همراه تافل 90 دارم اما معدل سال آخر کارشناسیم 13.5 هست قراره بخاطر معدل سال آخر لیسانس مجاز به دریافت فاند و طبیعتا پذیرش نشم؟ یعنی اینا واقعا انقدر همه چیز رو سطحی در نظر میگیرن که فقط نگاهشون به معدله؟

Junior Member

سلام معدل لیسانسم 16.4 هست اما 60 واحد آخر 14.80 میشه.معدل ارشدم با احتساب سمینار میشه 16.65 آیا شانس پذیرش در دانشگاههای معتبر برام وجود داره؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)