نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: اعتراضی درباره مدیریت بخش استرالیا

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

پیش فرض اعتراضی درباره مدیریت بخش استرالیا

مدیر محترم بخش استرالیا
    سوالی ازتون دارم :

این تاپیک که هم اسم با تاپیک قبلی هست و فقط یه (و مسایل مرتبط) به آخر اسمش اضافه شده با چه هدف و انگیزه ای ایجاد شده و تاپیک قبلی با چه هدفی قفل شده؟؟

دوستان عزیز وقتی تغییراتی خاصی صورت نگرفته چرا تاپیکها رو تفکیک میکنید ؟؟؟؟ حتی اسم سیستم هنوز سیستم اسکیل سلکت ۲۰۱۲ هست !!!
    با کمال احترام به نظر من این کار کمک که نمیکنه هیج تازه بدتر بینظمی هم ایجاد میکنه

دلیل نمیشه تا سال میلادی عوض میشه تاپیک ها رو قفل کنیم و یه جدید باز کنیم که !!!

به نظر من تفکیک تاپیک ها باید بر اساس دوره ها ی تغییرات اساسی در قوانین مهاجرتی باشه

کل فک و توضیحات جامع اول اون تاپیک بود که الان به دلیل اینکه قفل شده رفته قعر جدول و باعث میشه کاربران تازه وارد یه راست بیان اینجا و سوالات ابتدایی رو مطرح کنند

این مشکل تو اون تاپیک کذایی قبلی کمتر به چشم میخورد چون کاربر اول تمام فک رو میخوند بعد راه میوفتاد سوال میکرد

میشه یه لطفی کنید اون فک های اولیه که شامل پست های اولیه ی اون تاپیک میشه را به ابتدای این تاپیک منتقل کنید

و میشه این تاپیک را به این اسم تغییر بدید که حداقل یه الگویی داشته باشیم : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012 (از سال ۲۰۱۳ )

گرچه هنوز به شدت باور دارم خیلی خیلی تکنیکال تره که این دو تاپیک مجددا پیوست بشه

مهمترین قسمت اعتراض من به کابری به نام
    FanTasTic

هست ایشون همون شخصی هستند که حتی یک پست درباره استرالیا ندارند ولی مهمترین تاپیک های استرالیا رو قفل کرده و تاپیک های جدید باز کردند و متاسفانه صفحه بازدید کننده و پیام های خصوصی شون رو بستن و هیچ راه تماسی با ایشون نیست وگرنه شخصا ترجیه میدادم موضوع رو با خودشون مطرح کنم

با سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : اعتراضی درباره مدیریت بخش استرالیا

درود

دوست خوب من ضمن تشکر از شما بابت الطافتون*

عرضم بحضورتون یکسالی هست که از این موضوع گذشته ... و چندین مدیر اومدن و رفتند بعد از بنده ... تا الان چرا انتقادی صورت نگرفته ! در اون زمان هدف کل مدیرها به امر ادمین محترم تفکیک سازی و کاهش حجم تاپیک ها بود. از این رو تاپیک ها با تغییرات سال ،آرشیو می شدند تا فرد نسبت به اون سال اول مطالعه کند بعد وارد تاپیک های جدیدتر شود. شما مشکلتون با عدم داشتن پست های بنده در استرالیا هست یا به طرز تغییرات حاصله در یکسال گذشته که به مزاج شما خوش نیومده !

در پاسخ به سوالتون هم بارها بارها در اون زمان کاربران به مطالعه کامل نمی پرداختند و علتش رو حجیم بودن مطالب تاپیک می دانستند از این رو برای دسترسی بهتر در اون زمان این تصمیم تفکیک سازی سال ب سال با مشورت کاربران صورت گرفت ! هر متدی برای همه زمان ها نیست و قابل اصلاح به زما حاضر است از این رو کافیست تا یادآور فرهنگی به نام "فرهنگ انتقاد به متد قبلی و پشنهاد به اصلاح و راهکار به ارائه متد جدید با مشورت کاربران" بشم نه ابراز احساسات برگرفته از هاج و واج ماندن !

دوستان محترم لطفا نحوه ارائه نظر و پیشنهاد رو مجددا یادآوری کنن برای خودشون. اگر چیزی به نظرشون مناسب نیست می تونن با ارائخه تاپیک پیشنهاد مطرح کنن با دلایل تا در صورت صلاح دید مدیران وقت به آن اقدام شود نه اینکه امتیازات منفی* و ... . ما در اینجا یک اجتماعیم از این رو اعمال یک نظر در صورت ارائه ادله می باشد آنهم زمان به زمان متغیر خواهد بود نسبت ازدیاد و تغدد کاربران !

پ ن : لازم به ذکر است ااین تغییرات با مشورت کاربران آن زمان بصورت اطلاعیه صورت گرقته است.

جرف های بنده تا اینقدر ... بقیه اش با مدیران وقت تاپیک

محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : January 22nd, 2014 در ساعت 01:43 PM
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من ضمن تشکر از شما بابت الطافتون*

عرضم بحضورتون یکسالی هست که از این موضوع گذشته ... و چندین مدیر اومدن و رفتند بعد از بنده ... تا الان چرا انتقادی صورت نگرفته ! در اون زمان هدف کل مدیرها به امر ادمین محترم تفکیک سازی و کاهش حجم تاپیک ها بود. از این رو تاپیک ها با تغییرات سال ،آرشیو می شدند تا فرد نسبت به اون سال اول مطالعه کند بعد وارد تاپیک های جدیدتر شود. شما مشکلتون با عدم داشتن پست های بنده در استرالیا هست یا به طرز تغییرات حاصله در یکسال گذشته که به مزاج شما خوش نیومده !

در پاسخ به سوالتون هم بارها بارها در اون زمان کاربران به مطالعه کامل نمی پرداختند و علتش رو حجیم بودن مطالب تاپیک می دانستند از این رو برای دسترسی بهتر در اون زمان این تصمیم تفکیک سازی سال ب سال با مشورت کاربران صورت گرفت ! هر متدی برای همه زمان ها نیست و قابل اصلاح به زما حاضر است از این رو کافیست تا یادآور فرهنگی به نام "فرهنگ انتقاد به متد قبلی و پشنهاد به اصلاح و راهکار به ارائه متد جدید با مشورت کاربران" بشم نه ابراز احساسات برگرفته از هاج و واج ماندن !

دوستان محترم لطفا نحوه ارائه نظر و پیشنهاد رو مجددا یادآوری کنن برای خودشون. اگر چیزی به نظرشون مناسب نیست می تونن با ارائخه تاپیک پیشنهاد مطرح کنن با دلایل تا در صورت صلاح دید مدیران وقت به آن اقدام شود نه اینکه امتیازات منفی* و ... . ما در اینجا یک اجتماعیم از این رو اعمال یک نظر در صورت ارائه ادله می باشد آنهم زمان به زمان متغیر خواهد بود نسبت ازدیاد و تغدد کاربران !

پ ن : لازم به ذکر است ااین تغییراتبا مشورت کاربران آن زمان بصورت اطلاعیه صورت گرقته است.

جرف های بنده تا اینقدر ... بقیه اش با مدیران وقت تاپیک

محمدرضا
    اولا که مرسی بابت اینکه پاسخ دادید
    ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است دلیل نمیشه چون یکسال از یه چیزی گذشته باشه دیگه کسی حق نداشته باشه دربارش نظر بده
    دوما که دوست عزیز من هم با ارایه تاپیک پیشنهاد دادم + لینک تاپیک هم داده بودم که زحمت کم باشه
    سوما لازم به ذکر است که من به عنوان یه کاربر حق دادن امتیاز منفی رو برای خودم محفوظ میدونم حتی به شما که از مدیران فروم هستید اما در این مورد خاص من اول تلاش کردم به خود شما پیام خصوصی بدم دیدم بسته است بعد خواستم تو صفحه بازدید کننده براتون پیام بگذارم دیدم بسته است و از اونجا که شما دور و بر تاپیک های استرالیا نیستید که اونجا براتون پست بگذارم تنها راه حل موجود برای اینکه شما متوجه بشید این بود که یه امتیاز منفی بدم تا ریپورتش برای شما بیاد که به نظر هم میرسه کارا بوده

به هر حال من به این فروم احساس مسیولیت میکنم و جدا از اینکه خوشایند یا ناخوشایند برای کسی باشه هر جا اشکالی ببینم انتقاد میکنم همونطوری که امکان نداره هیچ پست مفیدی رو بدون دادن امتیاز مثبت رد کنم همونطور در دادن امتیاز منفی هم در جاییکه واقعا نیاز باشه کوتاهی نمیکنم
    در مورد اون قسمت سبز رنگ من یکی به عنوان کاربر نسبتا فعال بخش استرالیا مشورت و اطلاعیه و .. ندیدم

درنهایت خواستم روشن کنم که اعتراض من به شما یه مورد شخصی نیست و کلیت نداره شما به خودت نگیر و موضوع رو تعمیم نده درواقع اعتراض به عملکرد شما در مورد خاص بستن تاپیکها بود چرا به نظر من رسید که اینکار بدون اینکه وقت کافی براش گذاشته بشه و روش فکر بشه انجام شده
    حالا ممکنه شما تو خیلی از تاپیکها بهترین عملکرد رو داشته باشید که از تعداد ستاره هاتون هم میشه همین مورد رو حدس زد
    به هر حال مرسی که پاسخ دادید

Senior Member

به نظر من هم استرالیا عملا مدیری به اون صورت نداره که با شرایط آشنا باشه ایشون هم فقط هر از چند گاهی میان یه تاپیک رو قفل میکنند و میرند.
    هستند کسانی که اطلاعات زیادی دارند در باره مسائل استرالیا و بهتره که به عنوان مدیر انتخاب بشند.

ApplyAbroad Senior Veteran

سحرناز خانم :

بسیار عالی ! شما اگر تشریف داشتین (که اطلاعیه رو ببینین) پس چرا یک سالی بعد به فکر اعتراض از نحوه عملکرد بر روی تاپیک مورد نظر کردین ! اونم با این حساسیتی که شما بر این مسئله دارین . ما نوروساینتیست ها یک چیزی داریم به اسم "بررسی تغییرات هیجانات ناشی از یک رخداد محرک غیرمترقبه" که دقیقا مصداق مواجهت شما با این مسئله است !

و این سوال هم پاسخ به روند روکودی شما در دو پست اخیر است :

تصمیمی مبنی اصلاحاتی در زمان گذشته گرفته شد، مشورت شد، اعمال شد و در نهایت مورد قبول اکثریت واقع شد. پس از یک دوره یک فرد کارامد (سحرناز) برای صعود هر چه بهتر راندمان کاری، روندی بهتر پیشنهاد نمود، مشورت شد، به مدیران وقت مطرح و در نهایت پس از لحاظ شرایط اعمال شد و پس از یک دوره یک فرد کارامدتر ... .

برای من اهمیتی برای امتیازات و اینا وجود نداره ... علتش هم اینه که من یک سالی هست که درگیر تحصیل خودم هستم و این فروم فعالیت ندارم. من امتیازات اصلیم رو از بزرگوارانی که تونستم قدمی حتی کوچک بردارم گرفتم و می گیرم و امیدوار بر واژه ی خواهم گرفت هستم. اما صرفا جهت یک یاداوری کوچک عرض می کنم:

دوستان بزرگوار کاش فرهنگ نامه زندگی ما ایرانیها (تازه شدیم جهان دوم) رو صحیح و مرسوم انسان می نوشتن نه خاص یه مملکت! تا با تعاریف صحیح تر آشنا می شدیم. امتیازات + / - در موارد مثبت و منفی دیده شده ارائه می شود نه موارد + / - سلیقه ای !

آرمان جان:

سپاسگزارم از نظر شما ... فقط لطفا در صورت امکان یک سری به تاپیک قوانین و اعتراضات بزنین اگر هم مسئله در این مورد ذهنتون رو مشغول کرده یک تاپیک مجزا بزنین و با ادله کامل مسئله رو بیان کنین نه صرفا اعمال یک مشت تایید بر هوا ! اونوقت من در خدمتتون هستم.

پ ن : مسائل انتخاب مدیر و غیره در حیطه کاری مدیران ارشد است لطفا با اون ها در ارتباط باشین ... قطعا نظراتتون رو پاسخگو خواهند بود.

"من دیگر مدیر نیستم"

با ارادت کامل

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Talking پاسخ : اعتراضی درباره مدیریت بخش استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    سحرناز خانم :

بسیار عالی ! شما اگر تشریف داشتین (که اطلاعیه رو ببینین) پس چرا یک سالی بعد به فکر اعتراض از نحوه عملکرد بر روی تاپیک مورد نظر کردین ! اونم با این حساسیتی که شما بر این مسئله دارین . ما نوروساینتیست ها یک چیزی داریم به اسم "بررسی تغییرات هیجانات ناشی از یک رخداد محرک غیرمترقبه" که دقیقا مصداق مواجهت شما با این مسئله است !

و این سوال هم پاسخ به روند روکودی شما در دو پست اخیر است :

تصمیمی مبنی اصلاحاتی در زمان گذشته گرفته شد، مشورت شد، اعمال شد و در نهایت مورد قبول اکثریت واقع شد. پس از یک دوره یک فرد کارامد (سحرناز) برای صعود هر چه بهتر راندمان کاری، روندی بهتر پیشنهاد نمود، مشورت شد، به مدیران وقت مطرح و در نهایت پس از لحاظ شرایط اعمال شد و پس از یک دوره یک فرد کارامدتر ... .

برای من اهمیتی برای امتیازات و اینا وجود نداره ... علتش هم اینه که من یک سالی هست که درگیر تحصیل خودم هستم و این فروم فعالیت ندارم. من امتیازات اصلیم رو از بزرگوارانی که تونستم قدمی حتی کوچک بردارم گرفتم و می گیرم و امیدوار بر واژه ی خواهم گرفت هستم. اما صرفا جهت یک یاداوری کوچک عرض می کنم:

دوستان بزرگوار کاش فرهنگ نامه زندگی ما ایرانیها (تازه شدیم جهان دوم) رو صحیح و مرسوم انسان می نوشتن نه خاص یه مملکت! تا با تعاریف صحیح تر آشنا می شدیم. امتیازات + / - در موارد مثبت و منفی دیده شده ارائه می شود نه موارد + / - سلیقه ای !

آرمان جان:

سپاسگزارم از نظر شما ... فقط لطفا در صورت امکان یک سری به تاپیک قوانین و اعتراضات بزنین اگر هم مسئله در این مورد ذهنتون رو مشغول کرده یک تاپیک مجزا بزنین و با ادله کامل مسئله رو بیان کنین نه صرفا اعمال یک مشت تایید بر هوا ! اونوقت من در خدمتتون هستم.

پ ن : مسائل انتخاب مدیر و غیره در حیطه کاری مدیران ارشد است لطفا با اون ها در ارتباط باشین ... قطعا نظراتتون رو پاسخگو خواهند بود.

"من دیگر مدیر نیستم"

با ارادت کامل

محمدرضا
    دوست عزیز من نمیدونم شما چرا انقدر دنبال دعوا و بحث میگردید ؟؟ و چه علاقه ای دارید که مرز های ادب رو رد کنید ؟؟؟
    به جای اینکه بشینید من رو سایکو انالایز کنید یک کلمه میگفتید آقا خوب کاری کردم
    من در هیچ دوره ای نه مدیر فروم بودم نه به کسی روندی پیشنهاد دادم که بخواد اعمال هم بشه
    یکسال هم کمتر سر میزدم چون درگیر آیلتس و دفاع و ... بودم
    بگذریم الان شما اصل داستان رو ول کردی چسبیدید که من به شما یک امتیاز منفی دادم ؟؟؟ من سلیقه ای امتیاز ندادم واقعا فکر کردم که نیاز هست
    الان نتیجه گیری این هست که یعنی هر کسی بخواد وقت بذاره بیاد در راستای بهبود فروم یه نظری بده یا یه اعتراضی بکنه باید با همچین رفتاری مواجه بشه ؟؟؟؟
    دو جمله ی اولتون رو بدون پاسخ میگذارم چرا که پاسخی که شایسته ی اون باشه صد در صد قوانین فروم رو نقض خواهد کرد و علاوه بر این از هدف ایجاد این تاپیک هم به دور خواهد بود
    به هرحال موفق باشید
    و توصیه میکنم هر چیزی رو شخصی نکنید

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    مدیر محترم بخش استرالیا
    سوالی ازتون دارم :

این تاپیک که هم اسم با تاپیک قبلی هست و فقط یه (و مسایل مرتبط) به آخر اسمش اضافه شده با چه هدف و انگیزه ای ایجاد شده و تاپیک قبلی با چه هدفی قفل شده؟؟

دوستان عزیز وقتی تغییراتی خاصی صورت نگرفته چرا تاپیکها رو تفکیک میکنید ؟؟؟؟ حتی اسم سیستم هنوز سیستم اسکیل سلکت ۲۰۱۲ هست !!!
    با کمال احترام به نظر من این کار کمک که نمیکنه هیج تازه بدتر بینظمی هم ایجاد میکنه

دلیل نمیشه تا سال میلادی عوض میشه تاپیک ها رو قفل کنیم و یه جدید باز کنیم که !!!

به نظر من تفکیک تاپیک ها باید بر اساس دوره ها ی تغییرات اساسی در قوانین مهاجرتی باشه

کل فک و توضیحات جامع اول اون تاپیک بود که الان به دلیل اینکه قفل شده رفته قعر جدول و باعث میشه کاربران تازه وارد یه راست بیان اینجا و سوالات ابتدایی رو مطرح کنند

این مشکل تو اون تاپیک کذایی قبلی کمتر به چشم میخورد چون کاربر اول تمام فک رو میخوند بعد راه میوفتاد سوال میکرد

میشه یه لطفی کنید اون فک های اولیه که شامل پست های اولیه ی اون تاپیک میشه را به ابتدای این تاپیک منتقل کنید

و میشه این تاپیک را به این اسم تغییر بدید که حداقل یه الگویی داشته باشیم : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012 (از سال ۲۰۱۳ )

گرچه هنوز به شدت باور دارم خیلی خیلی تکنیکال تره که این دو تاپیک مجددا پیوست بشه

مهمترین قسمت اعتراض من به کابری به نام
    FanTasTic

هست ایشون همون شخصی هستند که حتی یک پست درباره استرالیا ندارند ولی مهمترین تاپیک های استرالیا رو قفل کرده و تاپیک های جدید باز کردند و متاسفانه صفحه بازدید کننده و پیام های خصوصی شون رو بستن و هیچ راه تماسی با ایشون نیست وگرنه شخصا ترجیه میدادم موضوع رو با خودشون مطرح کنم

با سپاس
    با سلام

لطفا اعتراض خود در مورد مدیریت را در انجمن مرتبط مطرح فرمایید٬ با توجه به اینکه مدیری که نسبت به عملکرد ایشان معترض هستید٬ ۶ ماهی هست کناره گیری کردند و تاپیک یکسال پیش قفل شده است٬ امکان رسیدگی به اعتراض در مورد عملکرد ایشان وجود ندارد.

مدیران فعلی انجمن٬ پیشنهاد شما در خصوص ادغام دو تاپیک را بررسی خواهند کرد.

با تشکر

پ.ن. تاپیک برای جلوگیری از بحث های نامرتبط و مطرح شدن در انجمن نامرتبط قفل شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)