نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار شما برای دریافت نتیجه از اداره امنیت چق

رأی دهندگان
27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1ماه

4 14.81%
  • 2 ماه

3 11.11%
  • 3 ماه

7 25.93%
  • بیشتر از 3 ماه

13 48.15%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 76

موضوع: نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و مکاتبات)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من june مصاحبه برای فوق لیسانس داشتم و فرم امنیت پرکردم. الان 9 هفته است که خبری نیست.
    برای من هفته 3 اداره مهاجرت جواب ثبت داده بود.
    سفارت گفت فقط منتظر اداره امنیت هستیم.
    الان هم فقط یک ماه فرصت دارم که ویزام بیاد.
    من بار اولی که پیگیری کردم باجه اطلاعات گفت اگه تا 8 هفته نیومد بیا پیگیری کن. امروز تلفنی با سفارت تماس گرفتم و گفتم از 8 هفته رد شد و من از کجا میتونم پیگیری کنم، گفت دو هفته دیگه دوباره تماس بگیر!!!!
    علت اینکه به من فرم امنیت دادن بر اساس برداشت و تحقیق من این بود که من اینجا فوق لیسانس دارم و برای فوق لیسانس دوم دارم اقدام میکنم، به محض ورود به المان میتونم برای دکتری اقدام کنم. برای همین باید چک امنیتی کنند!!!
    بنظرتون نیازی هست حضوری برم باجه اطلاعات؟
    لطفا اگه کسی از دوستان پیشنهادی داری بگه!!!!
    باز خوبه شما 1 ماه دیگه وقت دارین. من هم مثل شما فرمو پر کردم و هنوز 5 هفته شده. اینکه گفته 2 هفته دیگه تماس بگیر خوبه، نشون می ده انتظار داره خبری بیاد تا ان موقع. برین سفارت ضرری نداره اما احتمالا فایده ای هم نداشته باشه، اینجور وقتها باید منتظر موند. لطفا اگه رفتین یا دوباره زنگ زدین و کلا خبری شد، ما رو هم در جریان بذارین. ایشالا که ویزات به زودی بیاد

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    باز خوبه شما 1 ماه دیگه وقت دارین. من هم مثل شما فرمو پر کردم و هنوز 5 هفته شده. اینکه گفته 2 هفته دیگه تماس بگیر خوبه، نشون می ده انتظار داره خبری بیاد تا ان موقع. برین سفارت ضرری نداره اما احتمالا فایده ای هم نداشته باشه، اینجور وقتها باید منتظر موند. لطفا اگه رفتین یا دوباره زنگ زدین و کلا خبری شد، ما رو هم در جریان بذارین. ایشالا که ویزات به زودی بیاد
    خیلی ممنون دوست عزیز، ان شاالله ویزای تمام دوستان بیاد. بنظرم شما برای مهاجرت خبر بگیرید حداقل از اونطرف خیالتون راحت بشه.
    شاد باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)