نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار شما برای دریافت نتیجه از اداره امنیت چق

رأی دهندگان
27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1ماه

4 14.81%
  • 2 ماه

3 11.11%
  • 3 ماه

7 25.93%
  • بیشتر از 3 ماه

13 48.15%
صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 76

موضوع: نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و مکاتبات)

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

نقل قول نوشته اصلی توسط app2 نمایش پست ها
    از پاسختون بسیار ممنونم دوست عزیز.
    تنها چیزی که در مورد من قطعیه تاریخ مصاحبه است و بقیه موارد خالی است! استادم گفته با سفارت تماس می گیره.

بازم ممنون

دروود. فقط مطمئن بشین که سفارت مدارکتون رو برای بررسی به آلمان فرستادن. مخصوصا اگر فرم رشته های خاص پر کردید. پاینده باشید

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenzn نمایش پست ها
    دروود. فقط مطمئن بشین که سفارت مدارکتون رو برای بررسی به آلمان فرستادن. مخصوصا اگر فرم رشته های خاص پر کردید. پاینده باشید
    خوب چجوری میشه از این اطمینان پیدا کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط maskh نمایش پست ها
    خوب چجوری میشه از این اطمینان پیدا کرد

دروود. می تونید یه ایمیل به اداره مهاجرت شهرتون بزنید و ببینید که ایا رکوردی از شما با اون بارکدی که بهتون دادند در آنجا به دستشون رسیده یا خیر.

آخه من فاند کامل دارم بازم میرم اداره مهاجرت؟؟ من شنیدم که اداره مهاجرت نمیره در صورت داشتن فاند.....

آخه من فاند کامل دارم بازم میرم اداره مهاجرت؟؟ من شنیدم که اداره مهاجرت نمیره در صورت داشتن فاند.....
    ببین حدودا 2 ماه و خورده ای طول می کشه واسه فرصت مطالعاتی. از یکی از دوستان پرسیدم که چند ماه پیش رفته بود. میفرستن اداره امنیت(امور خارجه). از استادتون باید بپرسین. چون بعد از رسیدن به امور خارجه آلمان به استاد ایمیل می دن. و تا زمانی که با اون تماس نگیرن نمیشه گفت رسیده دستشون یا نه. چون امور خارجه به ایمیل هیچ کسی جواب نمیده مگر استادتون اشنایی چیزی اونجا داشته باشه. فقط میشه به سفارت میل بزنه و ازشون بخواد که مدارک شما رو سریعتر برای بررسی بفرستن. و البته بازم دلیل نمیشه اونا دقیقا به حرف استاد گوش بدن..... سفارت آلمان دیگه!!!! صبور باش دوست عزیز اگه رشتتون خیلی خاص نباشه تو اون تایمی گفتم ویزاتون میاد. ایشالا تا اسفند (همون تایمی که ددلاین شماست از طرف وزارت علوم!!!!!) پاینده باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenzn نمایش پست ها
    ببین حدودا 2 ماه و خورده ای طول می کشه واسه فرصت مطالعاتی. از یکی از دوستان پرسیدم که چند ماه پیش رفته بود. میفرستن اداره امنیت(امور خارجه). از استادتون باید بپرسین. چون بعد از رسیدن به امور خارجه آلمان به استاد ایمیل می دن. و تا زمانی که با اون تماس نگیرن نمیشه گفت رسیده دستشون یا نه. چون امور خارجه به ایمیل هیچ کسی جواب نمیده مگر استادتون اشنایی چیزی اونجا داشته باشه. فقط میشه به سفارت میل بزنه و ازشون بخواد که مدارک شما رو سریعتر برای بررسی بفرستن. و البته بازم دلیل نمیشه اونا دقیقا به حرف استاد گوش بدن..... سفارت آلمان دیگه!!!! صبور باش دوست عزیز اگه رشتتون خیلی خاص نباشه تو اون تایمی گفتم ویزاتون میاد. ایشالا تا اسفند (همون تایمی که ددلاین شماست از طرف وزارت علوم!!!!!) پاینده باشید.
    مرسی ولی ددلاین من؟

مرسی ولی ددلاین من؟
    مربوط به وزارت علوم نه شما دوست عزیز که برای فرصت مطالعاتی قرار داده!!!! (:

Junior Member

تاریخ مصاحبه: 5 فوریه 2014
    تاریخ تماس با استاد از اداره امنیت: اوایل مارچ
    مدت زمان انتظار قبل از تماس با استاد: خودتون حساب کنید!
    مدت زمان انتظار پس از تماس با استاد:امروز 15 می است (حدود 2.5 ماه)
    تاریخ اعلام نتیجه ویزا: هنوز نیومده!
    رشته تحصیلی : مکانیک-طراحی کاربردی
    نحوه مکاتبات با اداره امنیت (از طریق استاد یا شخص دانشجو): استادم یه بار میل زد جواب درستی ندادن
    توضیحات:
    فقط باید منتظر بود و به خدا توکل کرد. همین!

Junior Member

تاریخ مصاحبه: 18 فوریه 2014
    تاریخ تماس با استاد از اداره امنیت: اواسط مارچ
    مدت زمان انتظار قبل از تماس با استاد: ١ ماه
    مدت زمان انتظار پس از تماس با استاد: ٢ ماه
    تاریخ اعلام نتیجه ویزا: هنوز نیومده!
    رشته تحصیلی : مکانیک- كنترل
    نحوه مکاتبات با اداره امنیت (از طریق استاد یا شخص دانشجو): هيچكدام. فقط استاد با سفارت تلفنى صحبت كرده كه سريعتر بدن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)