نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار شما برای دریافت نتیجه از اداره امنیت چق

رأی دهندگان
27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1ماه

4 14.81%
  • 2 ماه

3 11.11%
  • 3 ماه

7 25.93%
  • بیشتر از 3 ماه

13 48.15%
صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 76

موضوع: نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و مکاتبات)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

تاریخ مصاحبه: 5 ژانویه 2014
    تاریخ تماس با استاد از اداره امنیت: اوایل مارچ(2 ماه بعد از مصاحبه سفارت)
    مدت زمان انتظار قبل از تماس با استاد: حدودا 2 ماه
    مدت زمان انتظار پس از تماس با استاد:امروز 17 می است (حدود 2.5 ماه)(70 روز از تماس با استادم گذشته)
    تاریخ اعلام نتیجه ویزا: هنوز نیومده!
    رشته تحصیلی : مکانیک-طراحی کاربردی(فرصت مطالعاتی دوره دکتری)
    نحوه مکاتبات با اداره امنیت (از طریق استاد یا شخص دانشجو): من نداشتم و یکبار با استادم تماس گرفتند و ایشون جوابشون رو دادند
    توضیحات:
    فقط باید منتظر بود و خودت رو برای هر حالتی آماده کرد، این نکته همیشه یادتون باشه که هر وقت که انسان به نتیجه ای نمیرسه فکر کنه که شاید قراره یک چیز بهتری نصیبش بشه.
    همگی موفق باشید

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

سلام دوستان كسي ميدونه فرم امنيتي را كجا بررسي ميكنن كه بشه ازش پيگيري كرد ؟

من از اداره مهاجرت پيگيري كردم ظاهرا گفتن جواب مثبت را فرستادن به سفارت. اما سفارت هنوز ميگه پرونده شما خيلي پيچيده است و ممكن هست ماه ها طول بكشه.

كسي ميدونه فرم امنيتي را كجا ميفرستند و اطلاعات تماسش چيه ؟
    ویرایش توسط hoseinr59 : May 26th, 2014 در ساعت 04:05 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها

من از اداره مهاجرت پيگيري كردم ظاهرا گفتن جواب مثبت را فرستادن به سفارت. اما سفارت هنوز ميگه پرونده شما خيلي پيچيده است و ممكن هست ماه ها طول بكشه.

فرم امنیتی رو نمیشه جایی پیگیری کرد دوست من. یه بخشی از وزارت امور خارجه المانه که به شخص پاسخگو نیستن. حتی به استاد شما. بنابراین انتظار بهترین راهه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس م شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها

سلام به همه
    من بيش از يه ماه از تماس امور خارجه با استادم ميگذره و كلا 30 ماه از مصاحبه ام. ولي تا حالا حضوري واسه پيگيري ويزام به سفارت نرفتم. ايميل هم كه جواب نميدن. به نظرتون لازمه حتما حضوري برم واسه پيگيزي ؟ نكنه پرونده منم يه گير ي بهش افتاده باشه. بايد همون باجه اطلاعات بريم سوال كنيم؟
    ممنون از همه

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

درود بر شما

دوست عزیز ۳۰ ماه خیلی طولانیه اشتباه تایپی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط beauti3881 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من بيش از يه ماه از تماس امور خارجه با استادم ميگذره و كلا 30 ماه از مصاحبه ام. ولي تا حالا حضوري واسه پيگيري ويزام به سفارت نرفتم. ايميل هم كه جواب نميدن. به نظرتون لازمه حتما حضوري برم واسه پيگيزي ؟ نكنه پرونده منم يه گير ي بهش افتاده باشه. بايد همون باجه اطلاعات بريم سوال كنيم؟
    ممنون از همه
    فکر نمی کنم لازم باشه که شما شخصا پیگیری کنید. چون پاسخ درستو حسابی به شما نمی دن که!!! مدارکتون هم که ازسال شده برای آلمان برای بررسی. پس جایی برای نگرانی نیست بهتره که صبر کنید.موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

تاریخ مصاحبه: 18 مارچ 2014

مدت زمان انتظار قبل از تماس با استاد: حدودا 1 ماه
    مدت زمان انتظار پس از تماس با استاد:حدود 2 ماه
    تاریخ اعلام نتیجه ویزا: هنوز خبری نشده!
    رشته تحصیلی : دکتری فیزیک- RWTH Aachen/FZ Julich
    نحوه مکاتبات با اداره امنیت (از طریق استاد یا شخص دانشجو): یکبار با استادم تماس گرفتند و ایشون جوابشون رو دادند.
    توضیحات:
    امیدوارم ویزای همه به زودی بیاد.

تاریخ مصاحبه: 13 می 2014
    تاریخ تماس با استاد از اداره امنیت: اواسط آگوست
    مدت زمان انتظار قبل از تماس با استاد: 3 ماه
    مدت زمان انتظار پس از تماس با استاد:تا امروز حدود 15 روز
    تاریخ اعلام نتیجه ویزا: هنوز نیومده!
    رشته تحصیلی : علوم عصبی
    نحوه مکاتبات با اداره امنیت (از طریق استاد یا شخص دانشجو): فرم هایی رو برای استادم فرستاده بودند.
    توضیحات:
    فقط باید منتظر بود و به خدا توکل کرد. همین!

سلام دوستان،کسی از بچه های برای کارشناسی ارشد هست که مدارکشو فرستاده باشن برای این اداره امنیت؟پست ها را دیدم همه دکترا بودند.اصلا این داستان اداره امنیت چیه؟چیو جک می کنن که انقدر طول میدن؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sorat نمایش پست ها
    سلام دوستان،کسی از بچه های برای کارشناسی ارشد هست که مدارکشو فرستاده باشن برای این اداره امنیت؟پست ها را دیدم همه دکترا بودند.اصلا این داستان اداره امنیت چیه؟چیو جک می کنن که انقدر طول میدن؟
    سلام،

اونهایی که فرم رشته های خاص پر می کنن این مرحله رو می گذرونن. مدارک من هم که برای مستر اقدام کرده بودم به این اداره ارسال شد و ویزای من بعد سه و نیم ماه اومد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)