نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار شما برای دریافت نتیجه از اداره امنیت چق

رأی دهندگان
27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1ماه

4 14.81%
  • 2 ماه

3 11.11%
  • 3 ماه

7 25.93%
  • بیشتر از 3 ماه

13 48.15%
صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 76

موضوع: نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و مکاتبات)

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

دوستان کسی میدونه اول مدارک تو اداره امنیت بررسی میشن یا اداره مهاجرت؟؟
    من فرم رشته های خاص رو پر کردم و همین 5 شنبه بعد از 4 هفته!! به من زنگ زده که مدرک تحصیلی همسر + رزومه اش رو برامون ایمیل کن چون اداره امنیت خواسته ( البته بماند که ما همون روز برده بودیم و نگرفت)
    میخوام بدونم چقدر دیگه طول میکشه؟من باید 7 اکتبر اونجا باشم :S

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه اول مدارک تو اداره امنیت بررسی میشن یا اداره مهاجرت؟؟
    من فرم رشته های خاص رو پر کردم و همین 5 شنبه بعد از 4 هفته!! به من زنگ زده که مدرک تحصیلی همسر + رزومه اش رو برامون ایمیل کن چون اداره امنیت خواسته ( البته بماند که ما همون روز برده بودیم و نگرفت)
    میخوام بدونم چقدر دیگه طول میکشه؟من باید 7 اکتبر اونجا باشم :S

سلام،

اون جوری که من در مورد خودم متوجه شدم سفارت مدارک رو همزمان به اداره مهاجرت و اداره امنیت می فرسته. در مورد اداره امنیت هم هیچ جوری نمی تونین پیگیری کنین مگر از طریق سفارت که البته اونها هم کار زیادی براتون نمی تونن بکنن! در مورد شما، فکر کنم جوابتون به موقع بیاد چون ظاهرا بررسی پرونده شما شروع شده.

سلام دوستان
    من june مصاحبه برای فوق لیسانس داشتم و فرم امنیت پرکردم. الان 9 هفته است که خبری نیست.
    برای من هفته 3 اداره مهاجرت جواب ثبت داده بود.
    سفارت گفت فقط منتظر اداره امنیت هستیم.
    الان هم فقط یک ماه فرصت دارم که ویزام بیاد.
    من بار اولی که پیگیری کردم باجه اطلاعات گفت اگه تا 8 هفته نیومد بیا پیگیری کن. امروز تلفنی با سفارت تماس گرفتم و گفتم از 8 هفته رد شد و من از کجا میتونم پیگیری کنم، گفت دو هفته دیگه دوباره تماس بگیر!!!!
    علت اینکه به من فرم امنیت دادن بر اساس برداشت و تحقیق من این بود که من اینجا فوق لیسانس دارم و برای فوق لیسانس دوم دارم اقدام میکنم، به محض ورود به المان میتونم برای دکتری اقدام کنم. برای همین باید چک امنیتی کنند!!!
    بنظرتون نیازی هست حضوری برم باجه اطلاعات؟
    لطفا اگه کسی از دوستان پیشنهادی داری بگه!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من june مصاحبه برای فوق لیسانس داشتم و فرم امنیت پرکردم. الان 9 هفته است که خبری نیست.
    من بار اولی که پیگیری کردم باجه اطلاعات گفت اگه تا 8 هفته نیومد بیا پیگیری کن. امروز تلفنی با سفارت تماس گرفتم و گفتم از 8 هفته رد شد و من از کجا میتونم پیگیری کنم، گفت دو هفته دیگه دوباره تماس بگیر!!!!
    علت اینکه به من فرم امنیت دادن بر اساس برداشت و تحقیق من این بود که من اینجا فوق لیسانس دارم و برای فوق لیسانس دوم دارم اقدام میکنم، به محض ورود به المان میتونم برای دکتری اقدام کنم. برای همین باید چک امنیتی کنند!!!
    منم دقیقا شرایطم مثل شماست ... و گویا جز دعا کردن برای اینکه ویزامون به موقع برسه کار دیگه ای نمی شه انجام داد :/

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    باز خوبه شما 1 ماه دیگه وقت دارین. من هم مثل شما فرمو پر کردم و هنوز 5 هفته شده. اینکه گفته 2 هفته دیگه تماس بگیر خوبه، نشون می ده انتظار داره خبری بیاد تا ان موقع. برین سفارت ضرری نداره اما احتمالا فایده ای هم نداشته باشه، اینجور وقتها باید منتظر موند. لطفا اگه رفتین یا دوباره زنگ زدین و کلا خبری شد، ما رو هم در جریان بذارین. ایشالا که ویزات به زودی بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    باز خوبه شما 1 ماه دیگه وقت دارین. من هم مثل شما فرمو پر کردم و هنوز 5 هفته شده. اینکه گفته 2 هفته دیگه تماس بگیر خوبه، نشون می ده انتظار داره خبری بیاد تا ان موقع. برین سفارت ضرری نداره اما احتمالا فایده ای هم نداشته باشه، اینجور وقتها باید منتظر موند. لطفا اگه رفتین یا دوباره زنگ زدین و کلا خبری شد، ما رو هم در جریان بذارین. ایشالا که ویزات به زودی بیاد
    خیلی ممنون دوست عزیز، ان شاالله ویزای تمام دوستان بیاد. بنظرم شما برای مهاجرت خبر بگیرید حداقل از اونطرف خیالتون راحت بشه.
    شاد باشید

دوستان
    من هم چهار ماهه منتظرم و ویزا نیومده
    سفارت هم گفت که فرم انتیتی نیومده از آلمان
    و من چون اداره مهاجرت زنگ زدم اونا بهم گفتن که اصلا پرونده اینجا نیستش
    دوباره سفارت گفت اول میره اداره امنیت بعدش مهاجرت

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh21 نمایش پست ها
    دوستان
    من هم چهار ماهه منتظرم و ویزا نیومده
    سفارت هم گفت که فرم انتیتی نیومده از آلمان
    و من چون اداره مهاجرت زنگ زدم اونا بهم گفتن که اصلا پرونده اینجا نیستش
    دوباره سفارت گفت اول میره اداره امنیت بعدش مهاجرت
    سلام،

حالا شاید این کار بنا به دلایلی در مورد پرونده شما صورت گرفته. در مورد خود من، این دو تا به موازات هم انجام می شد و جواب اداره مهاجرت من زودتر اومد. اکثرا هم این جوری هست چون عملکردشون تقریبا مستقل از هم هست. البته درخواست ویزای من برای دوره مستر بود.

پرونده من هم در اداره امنیت هست اما وقتی از مهاجرت پیگیر شدم ( از طریق دانشگاه) معلوم شد موافقت شده اما امنیت هنوز داره بررسی میشه
    الان 8 هفته است البته اما هنوز جواب نیومده
    فکر کنم هر دو به موازات انجام بشه. شاید این مورد خاصی بوده.

Junior Member

تاریخ مصاحبه: 26.06.2014
    تاریخ تماس با استاد از اداره امنیت:
    10 سپتامبر
    مدت زمان انتظار قبل از تماس با استاد:
    تقریبا 2.5 ماه

مدت زمان انتظار پس از تماس با استاد:
    امروز 30 سپتامبر است (20 روز)

تاریخ اعلام نتیجه ویزا:
    هنوز نیومده!

رشته تحصیلی :
    اپتیک- دکترا

نحوه مکاتبات با اداره امنیت (از طریق استاد یا شخص دانشجو):
    با امنیت تماسی نداشتم فقط چند بار خودم به سفارت زنگ زدم.

توضیحات:
    انتظار!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)