نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار شما برای دریافت نتیجه از اداره امنیت چق

رأی دهندگان
27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1ماه

4 14.81%
  • 2 ماه

3 11.11%
  • 3 ماه

7 25.93%
  • بیشتر از 3 ماه

13 48.15%
صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 76

موضوع: نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و مکاتبات)

Junior Member

Exclamation پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

تاریخ مصاحبه: 27 اپریل 2016
    تاریخ تماس با استاد از اداره امنیت:
    همون اوایل... تاریخ دقیقش رو نمیدونم
    مدت زمان انتظار قبل از تماس با استاد:
    ؟
    مدت زمان انتظار پس از تماس با استاد:
    ماه‌ها
    تاریخ اعلام نتیجه ویزا:
    10 آگوست 2016 (حدود 15 هفته!)
    رشته تحصیلی :
    مهندسی برق - گرایش سیستم‌های کنترل
    نحوه مکاتبات با اداره امنیت (از طریق استاد یا شخص دانشجو):
    تماس با استاد دعوت‌کننده
    من تماسی باهاشون نداشتم و سفارت فقط به من می‌گفت منتظر پاسخ از آلمان هستیم.

توضیحات:
    من و همسرم برای یکی دو ماه به عنوان پژوهشگر میهمان در ماه‌های جولای و آگوست دعوت شده بودیم و به خاطر همین، درخواست شنگن داده بودیم.
    متاسفانه بعد از این همه تاخیر درخواست من ریجکت شد؛ اون هم با یک دلیل بسیار عجیب:
    Ein oder mehrere Mitgliedstaaten sind der Auffassung, dass Sie eine Gefahr für die öffentliche Ordnung, die innere Sicherheit, die öffentliche Gesundheit gemäß Artikel 2 Absatz 19 der Verordnung (EG) Nr 562/2006 (Schengener Grenzkodex) oder die internationalen Beziehungen eines oder mehrerer Mitgliedstaaten darstellen

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

همسر شما هم دعوت نامه داشت؟ یا فقط شما دعوت نامه داشتید و ایشون به عنوان همراه اقدام کرده بودند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dambun نمایش پست ها
    تاریخ مصاحبه: 27 اپریل 2016
    تاریخ تماس با استاد از اداره امنیت:
    همون اوایل... تاریخ دقیقش رو نمیدونم
    مدت زمان انتظار قبل از تماس با استاد:
    ؟
    مدت زمان انتظار پس از تماس با استاد:
    ماه‌ها
    تاریخ اعلام نتیجه ویزا:
    10 آگوست 2016 (حدود 15 هفته!)
    رشته تحصیلی :
    مهندسی برق - گرایش سیستم‌های کنترل
    نحوه مکاتبات با اداره امنیت (از طریق استاد یا شخص دانشجو):
    تماس با استاد دعوت‌کننده
    من تماسی باهاشون نداشتم و سفارت فقط به من می‌گفت منتظر پاسخ از آلمان هستیم.

توضیحات:
    من و همسرم برای یکی دو ماه به عنوان پژوهشگر میهمان در ماه‌های جولای و آگوست دعوت شده بودیم و به خاطر همین، درخواست شنگن داده بودیم.
    متاسفانه بعد از این همه تاخیر درخواست من ریجکت شد؛ اون هم با یک دلیل بسیار عجیب:
    Ein oder mehrere Mitgliedstaaten sind der Auffassung, dass Sie eine Gefahr für die öffentliche Ordnung, die innere Sicherheit, die öffentliche Gesundheit gemäß Artikel 2 Absatz 19 der Verordnung (EG) Nr 562/2006 (Schengener Grenzkodex) oder die internationalen Beziehungen eines oder mehrerer Mitgliedstaaten darstellen

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

با سلام

بنده واسه دکترا پذیرش گرفتم و مدتیه واسه ویزا اقدام کردم و فرم امنیتی رو هم پر کردم. می خواستم بدونم چجوری میشه با اداره امنیت تماس پیدا کرد؟ ایمیلی چیزی؟ اصلا اداره امنیت به آلمانی چی میشه؟ وب سایتش چیه؟

ممنون

Junior Member

درود به همه
    من برای ویزای شینگن و کنفرانس 5 روزه درخواست ویزا دادم اما بازم بهم فرم امنیتی رو داد که پر کنم و پاسپورتمو نگه نداشت گفت برو بهت خبر میدیم
    حالا سوالی که دارم اینه که
    كسايي كه فرم امنيتي رشته هاي خاصو توي سفارت پر كردن ميدونن چي توي اين فرم چك ميشه و چطور بررسي ميشه ا ز نظر امنيت؟
    اخه منطقي نيست براي هررشته يك كارشناس داشته باشن كه بتونن تحليل كنن تحقيقات هر كس مورد امنيتي داره يانه
    يا اينكه خود افسر مربوط به پروند هراجع به همه رشته ها اطلاعات داشته باشه

و اینکه حالا که من برای کنفرانس میخوام برم میخوام بدونم چند روز طول میکشه جواب ویزام بیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    درود به همه
    من برای ویزای شینگن و کنفرانس 5 روزه درخواست ویزا دادم اما بازم بهم فرم امنیتی رو داد که پر کنم و پاسپورتمو نگه نداشت گفت برو بهت خبر میدیم
    كسايي كه فرم امنيتي رشته هاي خاصو توي سفارت پر كردن ميدونن چي توي اين فرم چك ميشه و چطور بررسي ميشه ا ز نظر امنيت؟
    اخه منطقي نيست براي هررشته يك كارشناس داشته باشن كه بتونن تحليل كنن تحقيقات هر كس مورد امنيتي داره يانه

و اینکه حالا که من برای کنفرانس میخوام برم میخوام بدونم چند روز طول میکشه جواب ویزام بیاد
    سلام. بله بررسی می کنند. احتمالا با خود محل برگزاری تماس گرفته میشه و هماهنگی می کنند. از اونجایی که بررسی این فرم زمان بر هست امیدوارم بیشتر از 1 ماه پیش از زمان کنفرانس برای ویزا زمان در نظر گرفته و اقدام کرده باشید. نمی خوام نا امیدتان کنم اما پارسال من 1 ماه قبل شروع کنفرانس فرم پر کرم و تازه دو هفته بعد پایان کنفرانس جواب اومد و ویزا ندادند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poooo47 نمایش پست ها
    سلام. بله بررسی می کنند. احتمالا با خود محل برگزاری تماس گرفته میشه و هماهنگی می کنند. از اونجایی که بررسی این فرم زمان بر هست امیدوارم بیشتر از 1 ماه پیش از زمان کنفرانس برای ویزا زمان در نظر گرفته و اقدام کرده باشید. نمی خوام نا امیدتان کنم اما پارسال من 1 ماه قبل شروع کنفرانس فرم پر کرم و تازه دو هفته بعد پایان کنفرانس جواب اومد و ویزا ندادند.
    من دقیقا یک ماه قبل ازسفر وقت گرفتم انتطار این فرمو نداشتم
    ببخشید میشه بگید چرا ردتون کردن و شرایطتتون چی بود?
    من همه چیم کامل بود، گواهی های اشتغال بکار،بیمه، اشتغال به تحصیل همسرم هم باهام نمیاد فقط گیر این فرمم
    اینجا یکی از دوستان با شرایط مشابه ویزاش 21 روزه اومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poooo47 نمایش پست ها
    همسر شما هم دعوت نامه داشت؟ یا فقط شما دعوت نامه داشتید و ایشون به عنوان همراه اقدام کرده بودند؟
    همسرم هم دعوت‌نامه داشت...
    هر دو از دو استاد متفاوت در یک دانشگاه دعوت‌نامه داشتیم که به عنوان پژوهشگر میهمان حدود یک ماهی رو در اونجا باشیم.

Junior Member

سلام
    من و همسرم هم برای حدود یه ماه می‌خواستیم بریم و درخواست شنگن داشتیم، ولی سفارت همونجا بهمون فرم امنیتی داد که پر کنیم.
    نتیجه این شد که به جای دو هفته، ویزای همسرم 11 هفته طول کشید که بیاد و ویزای من هم بعد از 15 هفته ریجکت شد.

تصور من اینه که فرم امنیتی رو به آلمان میفرستند و اونجا بررسی میشه... و خیلی طول میکشه به خاطر همین
    امیدوارم برای شما اینطور نباشه در هر صورت.

درود به همه

Junior Member

من دقیقا یک ماه قبل ازسفر وقت گرفتم انتطار این فرمو نداشتم
    ببخشید میشه بگید چرا ردتون کردن و شرایطتتون چی بود?
    من همه چیم کامل بود، گواهی های اشتغال بکار،بیمه، اشتغال به تحصیل همسرم هم باهام نمیاد فقط گیر این فرمم
    اینجا یکی از دوستان با شرایط مشابه ویزاش 21 روزه اومد
    خب این که همسر شما با شما نمیاد مثبته. فقط امیدوارم بررسی فرم امنیتی براتون خیلی طول نکشه. همچنین اگر جایی که دعوتتان کرده از شما حمایت مالی میکنه هم خیلی خوب و مهمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS PhD@TUM

سلام.
    بچه ها ایمیل اداره امنیت چیه که Status ویزامون رو ازش پیگیری کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)