نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار شما برای دریافت نتیجه از اداره امنیت چق

رأی دهندگان
27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1ماه

4 14.81%
  • 2 ماه

3 11.11%
  • 3 ماه

7 25.93%
  • بیشتر از 3 ماه

13 48.15%
صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 76

موضوع: نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و مکاتبات)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

دوستان کسی میدونه برای مستر دوم اداره امنیت از کجا و از کدوم استاد استعلام میکنه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و م

ببخشید منظورتون از استاد، استاد راهنما برای دکتری است ؟ من مستر هستم استاد راهنمایی ندارم اداره امنیت با کی تماس میخواد بگیره ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_aria نمایش پست ها
    معمولا توی توصیه مامه استاد اطلاعات تماسش رو میزاره و اعلام میکنه که در صورت سوال از طرف اداره امنیت امادگی پاسخگویی رو داره. و انها در صورت سوال خودشون با استاد تماش میگیرن.

سلام

لطفا هر کی مید
    ونه بگه اداره امنیت دقیقا کجاست و چجوری میشه باهاش تماس پیدا کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارج

سلام
    کسی میدونه آیا سفارت ها به اطلاعات سفرهای قبلی افراد که در پاس جدید آنها موجود نیست دسترسی دارند ؟

Junior Member

سلام
    کسی میدونه آیا سفارت ها به اطلاعات سفرهای قبلی افراد که در پاس جدید آنها موجود نیست دسترسی دارند ؟
    و اگر فردی به یکی از کشورهایی که در صفحه 5 فرم تقاضا هست سفر کرده باشه چک امنیتی میخوره یا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    سلام
    اگه جزو شنگن نباشه نه فکر نکنم دسترسی داشته باشند. مگه اینکه بخوان از اداره های ایران استعلام کنند که بعید بدونم این کار رو بکنند و از طرفی هم اداره های ایران اطلاعات افراد رو به سفارتخانه ها نمیدند.

Junior Member

اما اداره گذرنامه ایران میگن که سفارت ها با کد ملی داخل سایت میزنند و به راحتی پیدا می کنند هر فرد کجا ها سفر کرده.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    اما اداره گذرنامه ایران میگن که سفارت ها با کد ملی داخل سایت میزنند و به راحتی پیدا می کنند هر فرد کجا ها سفر کرده.
    مطمئن هستید؟ فکر نکنم همچین چیزی باشه که با کد ملی بتونند بفهمند شخص کجاها رفته.بعدش تو کدوم سایت میرند که با کد ملی میتونند سفرهای خارجی افراد رو ببینند. در ضمن اگه همچین سایتی هم وجود داشته باشه بعید میدونم سفارت ها بهش دسترسی داشته باشند. در ضمن اگه همچین چیزی بود برخی از سفارت ها نمیگفتند اگه سفرهای خارجی با پاسپورت قبلیتون رفتید کپی از پاسپورت قبلی هم بیارید. ولی باز هم مطمئن نیستم اگه مسئله خیلی واستون مهم هست حتما بیشتر تحقیق کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geodetics Engineering - University of Bonn

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (

با سلام
    بنده پذیرش مقطع ارشد رو دارم و زرومه کاری و تحصیلی بنده رباتیک هست.. این اولین ارشد بنده هست و به آلمان و چند تا کشور دیگه برای مسابقات هم رفتم.. می خواستم ببینم چطور رزومه ام رو تغییر بدم.. اصلا این کار رو بکنم یا نه.. چون وقت ویزام جوری هستش که اگر چک امنیتی بخورم دیگه نمی رسم... ممنون می شم کمکم کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و مکاتبات)

دوستان من ایران یک مستر عمران سازه دارم. و سی سالم هست میخوام برای مستر Baubetrieb یا همون مدیریت ساخت برم دانشگاه اسن. ایا من هم امنیتی میشم؟؟؟؟!
    دوشنبه وقت مصاحبمه. با توجه به اینکه کار هم میکردم رزومه پری دارم. و موتیویشنم رو هم علاقه مند شدن به baubetrieb و اینکه در ایران رشته ای مناسب اون نیست و المان خوبه تو این رشته و میخوام برگردم بعدش ایران و به بقیه علمم رو یاد بدم نام بردم. ایران هم دانشگاه تدریس کردم که تو رزومه هم هست.
    خیلی ممنونم زودتر جوابمو بدین؟
    می خوام بدونم ریسک کنم به سفارتAnmeldebescheinigung زبان B2 برای ژانویه بدم یا برای مارچ.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)