نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار شما برای دریافت نتیجه از اداره امنیت چق

رأی دهندگان
27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1ماه

4 14.81%
  • 2 ماه

3 11.11%
  • 3 ماه

7 25.93%
  • بیشتر از 3 ماه

13 48.15%
صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 76 , از مجموع 76

موضوع: نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و مکاتبات)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و مکاتبات)

با عرض سلام

دوستان اگه فرم امنیتی بخوریم چجوری باید پیگیری کرد تا سریع تر بررسی بشه؟ از طریق دانشگاه یا مستقیما از اداره مهاجرت یا سفارت؟

با تشکر

پیش فرض پاسخ : نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و مکاتبات)

نقل قول نوشته اصلی توسط sprbi نمایش پست ها
    با عرض سلام

دوستان اگه فرم امنیتی بخوریم چجوری باید پیگیری کرد تا سریع تر بررسی بشه؟ از طریق دانشگاه یا مستقیما از اداره مهاجرت یا سفارت؟

با تشکر
    امکان پیگیری از اداره امنیت که نیست شما باید از طریق سفارت یا استادتون/دانشگاه تون پیگیری کنید

Junior Member

دوستان جایی خوندم توی پستها که برای پیگیری اداره امنیت باید دانشگاه اینکارو بکنه من به دانشگاه پیام دادم الان پرسیده یعنی چه جوری پیگیری کنیم؟ من چی بگم الان؟ دانشاه اسن پذیرشمه. ممنونم جواب بدین

سلام دوستان

یک سوال داشتم من برای دکتری پذیرش دارم و میخوام بگم استادم از اداره امنیت پیگیری کنه. این اداره امنیت اسمش به انگلیسی یا آلمانی چی میشه؟ و چه جوری میشه آدرس ایمیلشو گیر آورد؟

Junior Member

سلام دوستان

7 هفته پیش مصاحبه داشتم برای ویزای دکتری( با قرارداد کاری با حقوق TVL 13) چک امنیتی هم روز مصاحبه پر کردم. الان با پیگیری از اداره مهاجرت بهم جواب زیر رو داده که مدارک رو دریافت کرده و.. بنظرتون این یعنی از اداره امنیت پروندم گذشته و بعد رسیده به اداره مهاجرت؟ و الان سفارت باید تایید نهایی کنه ؟ ممنونم از پاسختون

we received the visa application. However, our agreement for issuing the visa is not required. The German Embassy own decision on your request.
    Please contact again with the German Embassy in conjunction.

Junior Member

سلام
    کسی اطلاع داره که اطلاعات چک امنیتی ثبت میشه یا نه؟ چون من برای بار دوم پر کردم چک امنیتی رو تو سفارت آلمان و این بار یه سری گزینه ها رو از رزومه حذف کردم! و خیلی پشیمونم از این کار!! کسی میدونه که این کار تاثیری داره تو گرفتن ویزا؟

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)