صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 71

موضوع: Oxford University

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

پیش فرض پاسخ : Oxford University

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    خیر اصلا اینطور نیست شانستون کماکان در آکسفورد برای اسکالرشیپ بالاتر از اون دانشگاه هاست. مسئله اینه که برای مستر کلا در انگلیس اسکالرشیپ ها بسیار بسیار محدود است.
    ای بابا، مثل این ک تو ایران مستر بگیرم و برا دکترا برم شانسم بیشتر میشه. ب نظر شما اسم دانشگاه ک متقاضی درس خونده چه قدر تاثیرگذار هست؟ بعضا میگن اون ها فقط شریف و تهران رو میشناسن و بقیه دانشگاه ها براشون یکی محسوب میشه، بعضیا هم میگن خیلی تاثیر داره اسم دانشگاه، نظر شما در مورد این مسیله چی هست؟ یک دنیا منون بابت پاسخ هاتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadngh نمایش پست ها
    ای بابا، مثل این ک تو ایران مستر بگیرم و برا دکترا برم شانسم بیشتر میشه. ب نظر شما اسم دانشگاه ک متقاضی درس خونده چه قدر تاثیرگذار هست؟ بعضا میگن اون ها فقط شریف و تهران رو میشناسن و بقیه دانشگاه ها براشون یکی محسوب میشه، بعضیا هم میگن خیلی تاثیر داره اسم دانشگاه، نظر شما در مورد این مسیله چی هست؟ یک دنیا منون بابت پاسخ هاتون
    بله بهتون صحیح گفتن درباره اسم دانشگاه. حرفتون برای مستر در ایران هم صحیحه، کلا در انگلیس فاند برای دوره های مستر بسیار محدود است. بسته به رشته تون البته شاید بتونید مستقیما برای دکترا اپلای کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله بهتون صحیح گفتن درباره اسم دانشگاه. حرفتون برای مستر در ایران هم صحیحه، کلا در انگلیس فاند برای دوره های مستر بسیار محدود است. بسته به رشته تون البته شاید بتونید مستقیما برای دکترا اپلای کنید.
    اگر بخوام مستقیم برای دکترا اقدام کنم به نظرتون کار دشواری برای کسب اسکالرشیپ ندارم؟ بدون تجربه انچنانی در ریسرچ و بدون مقاله فقط با معدل و نمره ی ایلتس. و این که به نظرتون بخش مهمی از مسایل اکادمیک رو در مقطع ارشد از دست نمیدم؟ الته نکته جالب برای من این هست که ارشد تو انگلستان و بعضی جاهای دیگه تو این رشته خصوصا، در دو ترم هست ولی تو ایران و بعضی دانشگاه ها در امریکا و استرالیا در 4 ترم هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadngh نمایش پست ها
    اگر بخوام مستقیم برای دکترا اقدام کنم به نظرتون کار دشواری برای کسب اسکالرشیپ ندارم؟ بدون تجربه انچنانی در ریسرچ و بدون مقاله فقط با معدل و نمره ی ایلتس. و این که به نظرتون بخش مهمی از مسایل اکادمیک رو در مقطع ارشد از دست نمیدم؟ الته نکته جالب برای من این هست که ارشد تو انگلستان و بعضی جاهای دیگه تو این رشته خصوصا، در دو ترم هست ولی تو ایران و بعضی دانشگاه ها در امریکا و استرالیا در 4 ترم هست.
    اکثر دوره های ارشد در انگستان 1 سال هست ولی 2 ترم نیست، شما 12 ماه پیاپی کار می کنید به جای اینکه تعطیلات وسطش داشته باشید مثل کشورهای دیگه.

سلام دوستان

ممنون میشم اگر با توجه به رزومه ی من در خصوص امکان پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه آکسفورد راهنمایی ام کنید.

- رتبه ی 19 کنکور سراسری
    - رتبه ی تک رقمی کنکور دانشگاه آزاد
    - کارشناسی حقوق از دانشگاه بهشتی معدل 16.6
    - دانشجوی مقطع ارشد دانشگاه Edinburgh در گرایش حقوق فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک ( معدل حدود 2:2 تا الان) - فول فاند هستم.
    - وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی 5 سال
    - سوابق همکاری با شرکت های خارجی.
    - ایلتس 7.5 داشتم منقضی شده که با توجه به مدرک ارشدم در انگلستان نیازی به این مدرک نخواهد بود.
    - برنده چندین بورسیه تحصیلی و کنفرانسی در اروپا.
    - چندین کنفرانس و ورک شاپ تخصصی.
    - مدرس و مترجم تخصصی زبان انگلیسی در رشته ی حقوق

ممنون
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Junior Member

سلام یه چن تا سوال داشتم :
    1. من در حال تحصیل تو مقطع پیش دانشگاهی در رشته تجربی هستم و تیر 97 کنکور میدم میخواستم بدونم که اصلا این دانشگاه به نفراتی که رتبه خوب تو کنکور بیارن مثلا 1 تا 300 کشور درخواست میفرسته؟؟2.من میتونم برای ترم پاییز 2017 ثبتنام کنمیعنی اینکه هنوز وقت دارم؟؟ 3.میتونم تو سال اولم بورس بشم ؟ 4. شهریه سالانه این دانشگاه برای پزشکی چقدره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alsmhb80 نمایش پست ها
    1. من در حال تحصیل تو مقطع پیش دانشگاهی در رشته تجربی هستم و تیر 97 کنکور میدم میخواستم بدونم که اصلا این دانشگاه به نفراتی که رتبه خوب تو کنکور بیارن مثلا 1 تا 300 کشور درخواست میفرسته؟؟2.من میتونم برای ترم پاییز 2017 ثبتنام کنمیعنی اینکه هنوز وقت دارم؟؟ 3.میتونم تو سال اولم بورس بشم ؟ 4. شهریه سالانه این دانشگاه برای پزشکی چقدره؟؟
    سلام
    کنکور تجربی ایران رو اصلا روش حساب باز نکن،چون هیچ جا ارزشی نداره.حتی واسه رتبه یک
    برای گروه پزشکی هم هیچ جای دنیا بورسیه نمیدن،آلمان و اتریش و چند تا کشور دیگه هم با طی کردن مراحل ورودی شهریتون رایگان میشه ولی چیزی اضاف بهتون نمیدن.ایتالیا هم همین طوره! بقیه جاها باید پول داد خیلی هم باید پول داد!

Banned

واسه پزشکی اونم انگلیس بورسیه اصلا دنبالش نباش...یا همین ایران قبول شو یا برو کشور ارزان مثل اوکراین و چین و روسیه اگه هم پول مجارستان داشته باشی صد البته از انگلیس بهتره چون عضو اتحادیه اروپا هست و انگلیس تازگی ها جداشده چون هزینه تحصیل علوم پزشکی نسبتا بالاست و بورسیه و فاند به معنای رشته های فنی مهندسی و انسانی و علوم پایه اصلا وجود نداره،هیچ جای دنیا...بعد فارغ التحصیلی در ایران هم برای آزادسازی مدارک دردسر زیاد هست.هم تعهد داره هم طرح روزانه پردیسم فقط طرح داره.
    وزارت بهداشت همین راحتی مدرک آزاد نمیکنه.

Junior Member

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اگه من 3 سال انگلستان بمونم و بعدش 2 سال دوره ای لول بگذرونم (برای رشته پزشکی)و اقامت اونجا رو بگیرم و شهروند انگلستان حساب بشم اون وقت هزینه های سالانه این دانشگاه برای من مثل یه فرد انگلیسی حساب میشه یعنی حدود 5000 پوند در سال برای شهریه باید بدم؟؟

ApplyAbroad Guru

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اگه من 3 سال انگلستان بمونم و بعدش 2 سال دوره ای لول بگذرونم (برای رشته پزشکی)و اقامت اونجا رو بگیرم و شهروند انگلستان حساب بشم اون وقت هزینه های سالانه این دانشگاه برای من مثل یه فرد انگلیسی حساب میشه یعنی حدود 5000 پوند در سال برای شهریه باید بدم؟؟
    شما با 5 سال دانش آموز یا دانشجو بودن اقامت انگلیس نمی گیرید. ولی بله. اگه اقامت بگیرید یا شهروند بشوید هزینه شما مثل انگلیسی ها خواهد بود. البته هزینه پ‍زشکی 5000 پوند در سال نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)