صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 71

موضوع: Oxford University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Oxford University

مرسی از پاسختان
    بله میدونم که یکی نیست . من دیدم که جز دانشگاه های گروه دو وزارت علوم طبقه بندی میشه و نوشته ترجیحا برای دکترا از گروه 1 اقدام کنید. این معنی خوبی نداره،؟ نه؟؟

Junior Member

سلام..ی سوال تو یونی اکسفورد اسلام هم تدریس می کنند؟کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟ من سرچ کردم ولی چیزی جالبی و دقیقی پیدا نمیکنم..ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

سلام..ی سوال تو یونی اکسفورد اسلام هم تدریس می کنند؟کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟ من سرچ کردم ولی چیزی جالبی و دقیقی پیدا نمیکنم..ممنون میشم کمک کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط girlmoon نمایش پست ها
    آکسفورد دپارتمان مطالعات اسلامی داره:

http://www.oxcis.ac.uk

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    می می خواهم برای دکتری عمران اپلای کنم....یعد ایجاد پروفایل برای خودم هر چی می خواهم DPhil in Engineering Science را انتخاب کنم برای اپلای..در این صفحه جستجو چیزی نمیاد؟؟!!؟!؟
    http://www.ox.ac.uk/admissions/gradu...eering-science
    [IMG][/IMG]
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    می می خواهم برای دکتری عمران اپلای کنم....یعد ایجاد پروفایل برای خودم هر چی می خواهم DPhil in Engineering Science را انتخاب کنم برای اپلای..در این صفحه جستجو چیزی نمیاد؟؟!!؟!؟
    http://www.ox.ac.uk/admissions/gradu...eering-science
    [IMG][/IMG]
    ددلاین ها برای پاییز 2015 تموم شده و برای پاییز 2016 هنوز شروع نشده.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

دانشگاه آکسفورد چند تا ویژگی خاص دارد:

- اول قدمت. از قرن 15 آکسفورد «دانشگاه» بوده است. در رشته هایی نظیر تاریخ، زبان لاتینی و رشته های علوم انسانی، یکی از غنی ترین کتابخانه های جهان را دارد.

- دوم، بخش بسیار بزرگی از سیاستمداران انگلیسی در این دانشگاه تربیت شده اند. (تقریبا 70 درصد کابینه حال حاضر دولت انگلیس)
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

سلام من دانشجوی رشته ی فیزی ک نظری با رتبه ی زیر ۱۰۰۰ هستم تافلم هم خوبه معدل لیسانسم هم ۱۸ است مدرک برنامه نویسی و از این جور چیزا هم دارم به نظرتون شانسم چقدره ؟برای دکترا اقدام کنم؟من فول فاند هم نیاز دارم اگه میشه زود جواب بدید از وقت گذاشتنتون ممنونم

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

یکی از دوستان گرامی پیغامی فرستاده است که مایل است در دانشگاه «آکسفورد» ادامه تحصیل بدهد و هنوز مدرک زبانی در دستش نیست.
    از آنجایی که شاید سؤال دوستان هم باشد، اجازه بدهید بخشی از پاسخ را بنویسم.

دوستان گرامی. دانشگاه آکسفورد به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان، دانشگاه بسیار اسم و رسم داری است. دانشگاهی است که عمده سیاستمداران بزرگ را پرورش داده است، افرادی همچون تونی بلر، دیوید کامرون، ایندیرا گاندی، بی نظیر بوتو و پرنس ویلیام هفتم به عنوان سیاستمدار و دانشمندانی نظیر استیفن هاوکینگ به عنوان دانشمند از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. دانشگاه آکسفورد انگلیس همانند دانشگاه هاروارد آمریکاست. پذیرش گرفتن در این دانشگاه با مدرک آیلتس حداقل C2 (نمرات بالاتر از 7.0) امکان پذیر می شود و باید بدانید کادر آموزشی و علمی این دانشگاه در انتخاب دانشجو بسیار سخت گیرند.

در واقع دانشگاه آکسفورد دانشگاه «اشراف» و «طبقه نزدیک به حکومت» انگلیس بوده است و به سختی شخصی خارج از این دایره را می پذیرند.
    منظورم این نیست که اپلای نکنید. اگر واقعا توانایی های علمی و پژوهشی و ضریب هوشی بالایی دارید، به آکسفورد بیندیشید، در غیر این صورت با رزومه ضعیف و توانایی هایی که خودتان در خودتان ارزیابی می کنید، سراغش نروید.

پیشنهاد من دانشگاه هایی نظیر شفیلد، منچستر، بریستول، کاردیف و ادینبورگ است که مراحل اپلای ساده تر و راحت تری دارند و در پذیرش دانشجو همانند آکسفورد سخت گیری نشان نمی دهند.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

سلام دوستان عزیز!
    کسی اینجا تجربه مصاحبه آکسفورد برای فوق لیسانس رو داره؟ سوالا در چه حدیه و چجوری؟ من یه ایمیل هم گرفتم که ۴ تا سوال داده بودن برای حل کردن. این معنیش چیه؟‌
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)