صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 71

موضوع: Oxford University

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Oxford University

نقل قول نوشته اصلی توسط chadie612 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز!
    کسی اینجا تجربه مصاحبه آکسفورد برای فوق لیسانس رو داره؟ سوالا در چه حدیه و چجوری؟ من یه ایمیل هم گرفتم که ۴ تا سوال داده بودن برای حل کردن. این معنیش چیه؟‌
    با تشکر
    سلام

بله من هم وقتی اپلای کردم (سال 2011) همچین شرایطی بود. برای رشته کامپیوتر سوالات به نوعی Math for CS بود که این سوالات رو پاسخ میدید و می فرستید براشون تا درک ریاضیتون رو بسنجند. احتمالا بعد از این هم اگه شرایطتتون مورد پذیرش باشه یک مصاحبه تلفنی خواهید داشت که باز هم ممکنه سوالات مشابهی بپرسند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    سلام

بله من هم وقتی اپلای کردم (سال 2011) همچین شرایطی بود. برای رشته کامپیوتر سوالات به نوعی Math for CS بود که این سوالات رو پاسخ میدید و می فرستید براشون تا درک ریاضیتون رو بسنجند. احتمالا بعد از این هم اگه شرایطتتون مورد پذیرش باشه یک مصاحبه تلفنی خواهید داشت که باز هم ممکنه سوالات مشابهی بپرسند.

من هم رشته کامپیوتر اپلای کردم میشه اگه چیزی از سوالای مصاحبه یادتون هست اینجا بنویسین؟ من واقعا استرس مصاحبه تلفنی رو گرفتم چون اگه سوالای ریاضی در حد سوالایی که ایمیل کردن بپرسن من نمیتونم جواب بدم! کلا واسه همه چیز باید یه خرده زمان و یه خرده گوگل داشته باشم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chadie612 نمایش پست ها
    من هم رشته کامپیوتر اپلای کردم میشه اگه چیزی از سوالای مصاحبه یادتون هست اینجا بنویسین؟ من واقعا استرس مصاحبه تلفنی رو گرفتم چون اگه سوالای ریاضی در حد سوالایی که ایمیل کردن بپرسن من نمیتونم جواب بدم! کلا واسه همه چیز باید یه خرده زمان و یه خرده گوگل داشته باشم!
    تا جایی که یادم میاد سوال مصاحبه درباره Computational complexity بود، الگوریتم های مختلف و سرعت عملشون در شرایط متفاوت، و بعد از اون درباره فیبوناچی. جزئیاتش رو متاسفانه یادم نمیاد. تقریبا 45 دقیقه طول کشید مصاحبه و در پایان مصاحبه بهتون میگن بهتون آفر میدن یا خیر.

Junior Member

ببخشید دوستان!

با یک معدلِ 19 ـییِ لیسانس در تاریخ، از دانشگاه تهران و آیلس 7.5. آیا میشه فاندی برای ارشد گرفت؟ اصلاً برای اپلای کردن توی این دانشگاه‌های شدیداً سخت گیر خوب هست؟ توی آکسفورد، کمبریج. امیدی داشته باشم؟
    (آیا میشه برای این دانشگاه‌ها، از وزارت علوم بورس شد؟، برای ارشد؟)
    ویرایش توسط mehrangh9 : February 5th, 2016 در ساعت 12:56 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangh9 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان!

با یک معدلِ 19 ـییِ لیسانس در تاریخ، از دانشگاه تهران و آیلس 7.5. آیا میشه فاندی برای ارشد گرفت؟ اصلاً برای اپلای کردن توی این دانشگاه‌های شدیداً سخت گیر خوب هست؟ توی آکسفورد، کمبریج. امیدی داشته باشم؟
    (آیا میشه برای این دانشگاه‌ها، از وزارت علوم بورس شد؟، برای ارشد؟)
    شانستون صفر نیست ولی پایینه، نه به خاطر شرایط شما بلکه کلا برای ارشد فاند خیلی خیلی کمی وجود داره.

سلام. برای گرفتن بورسیه reach oxford scholarship برای لیسانس چقدر هستش؟ یا در کل برای لیسانس چقدر شانس بورسیه هست؟

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaka8191 نمایش پست ها
    سلام. برای گرفتن بورسیه reach oxford scholarship برای لیسانس چقدر هستش؟ یا در کل برای لیسانس چقدر شانس بورسیه هست؟
    بورسیه های بریتانیا عمدتا برای مقاطع تحصیلات تکمیلی و بیشتر در مقطع «دکتری» اعطا می شوند. مقاطع پایین تر عمدتا بورسیه خیلی خیلی خیلی کمی دارند. نزدیک به صفر.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ژنتیک با معدل 14.5 هستم
    5 تا مقاله با ایمپکت های بالای بالای 2 دارم
    یک سال و نیم سابقه ی کار توی آزمایشگاه تشخیصی درمانی دارم
    گواهی بین المللی دوره های مربوط به تکنیکای آزمایشگاهی و چندتا ریکام از اساتید و دکترایی که باهاشون کار کردم
    و در ضمن آیلتس 7.8 و تافل 107
    شانس گرفتن فاند واسه ی من هست ایا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaka8191 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، اینو اینقدر اپلیکیشن های عجیب غریب از چین براش اپلای میکنند که به هیچ غیر چینی ای نخواهد رسید جدا از شوخی (یا شاید شوخیه تا حد زیادی جدی) شما اپلای کن اگه میبینی احتمالی هست که بگیریش ولی بر پایه این هیچوقت برنامه ریزی نکن. اول ام ببین که رشته ای که میخوای رو دانشگاهت ارائه بده در مقطع لیسانس، مثلا آکسفورد خیلی از رشته ها رو مثل ژنتیک و فارمو و نورو رو در مقطع لیسانس به عنوان رشته مستقل ارائه نمیده.

اضافه: برای لیسانس همونطور که گفتند در حد صفر.
    ویرایش توسط ehsan4medicine : April 25th, 2016 در ساعت 03:43 AM دلیل: +
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

با سلام.
    رشته oriental studies شاید مد نظر شما باشد.
    آموزش زبان مربوطه و فرهنگ و تاریخ اسلامی.
    https://www.ox.ac.uk/admissions/unde...studies?wssl=1

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)