صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38

موضوع: University of Cambridge

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Cambridge

دوستان کسی هست که در حال حاضر توی این دانشگاه مشغول به تحصیل باشه؟ من با یکی از اساتید این دانشگاه مکاتبه کردم (در واقع یه schorarship بود که براش apply کردم) جواب ایشون این بوده که این scholarship مال بچه های ساکن UK هست اما اگه همچنان دوست داری اینجا دکترا بخونی باید یه منبع فاند پیدا کنی یه لینک هم داده که می تونی اینجا رو ببینی...خواستم ببینم کسی می تونه کمکی در مورد فاندهایی که این دانشگاه به بچه های PhD میده بکنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_89 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که در حال حاضر توی این دانشگاه مشغول به تحصیل باشه؟ من با یکی از اساتید این دانشگاه مکاتبه کردم (در واقع یه schorarship بود که براش apply کردم) جواب ایشون این بوده که این scholarship مال بچه های ساکن UK هست اما اگه همچنان دوست داری اینجا دکترا بخونی باید یه منبع فاند پیدا کنی یه لینک هم داده که می تونی اینجا رو ببینی...خواستم ببینم کسی می تونه کمکی در مورد فاندهایی که این دانشگاه به بچه های PhD میده بکنه؟
    فاندهای مختلف هست. در همون لینک (که احتمالا اینجا بوده) باید سرچ کنید و ببینید شرایط کدوم رو دارید. فاندهای مختلف هست از طرف کالج ها یا بعضی از دانشکده ها که شاید شما شرایطش رو داشته باشید.

سلام من تازه عضو شدم .
    برای منی که میخوام ترم اول دانشگاه دو سه سال دیگه بورسیه بهم تعلق بگییره و برم انگلستان چه جوری این کارو بکنم ؟
    و این که آیا دانشگاه Cambridge رشته های پزشکی و ژنتیک رو داره یا نه؟ و اینکه کدوم دانشگاه ها تو انگلستان ترجیها تو لندن این رشته ها رو دارند؟

Junior Member

سلام ببخشید من دانشجو رشته ی فیزیک نظری هستم معدل لیسانس ۱۸ دو مقاله تافلمم خوبه رتبم هم زیر ۱۰۰۰ شده برنامه نویسی و کار بارایانه ی خوبی هم دارم خواستم بدون شانس گرفتن فاند کامل از دو دانشگاه کمبریج و اکسفورد رو دارم؟ برای چه مقطعی اقدام کنم؟اگر شانس ندارم چه دانشگاهی برای رشته ی من پیشنهاد میکنید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aa11bb نمایش پست ها
    سلام ببخشید من دانشجو رشته ی فیزیک نظری هستم معدل لیسانس ۱۸ دو مقاله تافلمم خوبه رتبم هم زیر ۱۰۰۰ شده برنامه نویسی و کار بارایانه ی خوبی هم دارم خواستم بدون شانس گرفتن فاند کامل از دو دانشگاه کمبریج و اکسفورد رو دارم؟ برای چه مقطعی اقدام کنم؟اگر شانس ندارم چه دانشگاهی برای رشته ی من پیشنهاد میکنید؟
    شانستون برای این دو دانشگاه متوسط رو به خوبه. برای دکترا اقدام کنید برای مستر تقریبا فاندی نیست. در آمریکا یا کانادا خیلی راحت تر می تونید فاند بگیرید.

Junior Member

سلام. من دانش آموز سال سوم دبیرستان هستم در رشته ی علوم انسانی. اگر بخوام تقریبی حدس بزنم، معدلِ دیپلم من چیزی در حدود 19 باید باشه. (احتمالا بالاتر.) چون تا همین امسال (پایان سال دوم دبیرستان) معدل من هر سال 20 بوده. با توجه به این که من همین الان کار ترجمه انجام میدم و زبان انگلیسی رو مشکلی نخواهم داشت (آیلتس رو قطعاً 7.5 میگیرم.) آیا شانسی برای کارشناسی توی Oxbridge دارم؟ رشته ی تحصیلی من هم کورسِ تلفیقی History and Politics هست. جفت دانشگاه ها چک کردم و این رو دارن.
    و همینطور امکانش هست اگر بورس "مشخصی" که نام و نشان داره، برای لیسانس رو معرفی کنید. چون برای لیسانس آکسفورد، Clarendon هست، و برای فوقِ کمبریج هم "گیتس" هست. اما برای لیسانسِ کمبریج من هنوز چیزی پیدا نکردم.

پ.ن: آیا پدیده‌ی درس خوندن در مدارس سمپاد ارزش خاصی برای این گونه دانشگاه‌ها داره؟ و همینطور داشتن مدالی در المپیاد ادبیات چطور؟

دوستان یک سوال دارم من متاهلم و اگر برای انگلیس پذیرش دکترا بگیرم میتونم زن و بچه رو ببرم یا خیر و سوال دوم آیا امکان اخذ اقامت پس از تحصیل شدنی هست یا خیر؟ ممنون از پاسخ

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamusic7 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دارم من متاهلم و اگر برای انگلیس پذیرش دکترا بگیرم میتونم زن و بچه رو ببرم یا خیر و سوال دوم آیا امکان اخذ اقامت پس از تحصیل شدنی هست یا خیر؟ ممنون از پاسخ
    بله میتونید و برای اقامت هم نیازه بعد از تحصیل کار پیدا کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangh9 نمایش پست ها
    سلام. من دانش آموز سال سوم دبیرستان هستم در رشته ی علوم انسانی. اگر بخوام تقریبی حدس بزنم، معدلِ دیپلم من چیزی در حدود 19 باید باشه. (احتمالا بالاتر.) چون تا همین امسال (پایان سال دوم دبیرستان) معدل من هر سال 20 بوده. با توجه به این که من همین الان کار ترجمه انجام میدم و زبان انگلیسی رو مشکلی نخواهم داشت (آیلتس رو قطعاً 7.5 میگیرم.) آیا شانسی برای کارشناسی توی Oxbridge دارم؟ رشته ی تحصیلی من هم کورسِ تلفیقی History and Politics هست. جفت دانشگاه ها چک کردم و این رو دارن.
    و همینطور امکانش هست اگر بورس "مشخصی" که نام و نشان داره، برای لیسانس رو معرفی کنید. چون برای لیسانس آکسفورد، Clarendon هست، و برای فوقِ کمبریج هم "گیتس" هست. اما برای لیسانسِ کمبریج من هنوز چیزی پیدا نکردم.

پ.ن: آیا پدیده‌ی درس خوندن در مدارس سمپاد ارزش خاصی برای این گونه دانشگاه‌ها داره؟ و همینطور داشتن مدالی در المپیاد ادبیات چطور؟
    من تاحالا کسی رو ندیدم که برای لیسانس دانشگاهای تاپ انگلیس اپلای کنه ولی خیلی از دوستای خودم که برای لیسانس دانشگاهای خوب آمریکا (ام.آی.تی٫ هاروارد٫ آستین...) رفتن٫ همه سمپادی و المپیادی بودن. شاید لزوما سمپاد رو درک نکنن ولی پیشنهاد من اینه خیلی واضح در حد یه پاراگراف تو مثلا اس.ا.پی توضیح بدین سمپاد چی هست و اینکه به صورت رقابتی دانش آموزارو قبول میکنه و درسا سخت تره. تو ریکام هایی که از معلم ها یا مدیرتون میگیرید هم میتونن ذکر کنن اونا. به همین صورت المپیاد رو هم یه توضیح کوچولو بدین.
    بد نیست اگه میتونین٫ امتحانهای اس.ای.تی رو بدین و برای آمریکا و کانادا هم اقدام کنین. چون اگه از دانشگاهای خوب آمریکا (تاپ ۱۰) پذیرش بگیرید احتمال اینکه کمک مالی بهتون بکنن بیشتر هست تا انگلیس.

Junior Member

سلام

لیسانس صنایع شریف با معدل ۱۴
    ارشد اقتصاد تهران با معدل ۱۹.۵

برای دکترای اقتصاد این دانشگاه شانسی هست؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)