صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: مدارکی مانند تقدیر نامه ها اثر مثبت ندارند؟؟

پیش فرض مدارکی مانند تقدیر نامه ها اثر مثبت ندارند؟؟

آیا تفدیر نامه هایی که دانشگاه برای همکاری در برگزاری کنفرانس ها، عضویت انجمن علمی و ... داده ممکنه تاثیر مثبت داشته باشند که ترجمه کنیم و بفرستیم؟؟
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارکی مانند تقدیر نامه ها اثر مثبت ندارند؟؟

من هم تقریبا همین سوال رو دارم: مثلا توی یک مسابقه علمی آزاد شرکت کردی و بهت گواهی دادن ....
    اینا رو بفرستیم واسه شون؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

به نظر من تاثیر مثبت داره. بالاخره نشون میده که شما فعال بودی. اما نباید شلوغش کرد .مثلا یک لوح تقدیری که از شما به خاطر اینکه در واحد حمل و نقل در برگزاری یک کنفرانس کمک کردی رو من اگه باشم نمیفرستم!! من 3 تا لوح داشتم و فقط یکیش که مال دانشجوی ممتاز بود رو فرستادم. 2 تای دیگه مال همین کنفرانسها و انجمن علمی بود.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    برای من که داشت. یعنی از خود استاد پرسیدم لازمه award هایی که دارم رو ترجمه کنم، گفت آره، بفرست بیاد. ولی همون جوری که دوسته عزیزمون گفت فقط چیزای مهم. ماله من دانشجو ممتازی، یه چند تا هم تقدیر به خاطر پژوهشگر ممتاز و گواهی رتبه اول تو همایش ها بود.
    البته هر certificate رو هم که همایش ها بهتون میدن واسه ارائه مقاله به نظر من بد نیست بفرستین
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

یه سوال مهم دیگه.. دار الترجمه به من گفت دادگستری این طور مدارک رو مهر نمی زنه! فقط مهر دارالترجمه می خوره.. این کافیه ؟؟؟
    حالا تفدیرنامه دانشجویی شاید همین طور ok باشه اما همسر من تفدیر نامه وزیر IT داره.. اونو کی باید تایید کنه؟! دارالترجمه؟؟!!!
    آیا منبع دیگه ای سراغ دارین برای تایید این طور مدارک؟
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

دو تا دارالترجمه به من گفتن که لوح های تقدیر تایید نمیشه و مهر دارالترجمه کافیه. دلیلشم نمیدونستن. شما میتونی این مورد رو از خود دارالترجمه بپرسی. شاید خود وزارتخونه هم تایید کنه.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

من همه تقدیر هام رو ترجمه رسمی کردم و دادگستری هم مهر زد. همه جور چیزی توش بود. حتی مدرک کانون زبان که واسه من دانشگاه به جای مدرک رسمی زبان قبول کرد. البته من تبریز ترجمه کردم. دار ترجمه نیما
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

اين تقدير نامه ها و اين چيزا براي مخ زدن استادا مي تونه مفيد باشه (توي CV) ولي الان ديگه فكر نمي كنم كمك چنداني بكنه. همون ذكر كردنش توي CV كافيه
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

تقدیر نامه ی دانشجویان ممتاز چیه دوستان؟از کجا باید بگیرمش؟(آخه به من ندادن >)
    دیگه اینکه تقدیرنامه ی رتبه ی تک رقمی کنکور کارشناسی به درد می خوره یا نه؟

ممنون

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

صد در صد تاثير داره. هر تقدير نامه و مدركي كه نشون بده شما فعال بودين. من از استراليا و اسپانيا با اين روش پذيرش گرفتم.
    دو راه براي تهيه هست:
    1- ترجمه با مهر مترجم
    2- ليست كردن كليه تقدير ها و فعاليت هاي برجسته به انگليسي و نوشتن اينكه مدارك اصل موجود هست در صورت لزوم ترجمه و در زمان ثبت نام ارائه ميشه
    من راه دوم رو رفتم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)