صفحه 93 از 161 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    the ceremony has nothing to do with your passport
    You go to the ceremony, get your certificate of citizenship, and when you come back from Iran, apply for the Canadian Passport
    No need to cancel your appointment
    در روز سرمونی کارت پی آر رو تحویل میگیرن.بدون پی آر هم نمیشه برگشت به کانادا.مشکل من اینه الان.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

حالت عادی پاسپورت اینه که 2 هفته ای میاد. ولی یادمه یه آپشن داره که یکم بیشتر پول میدین و 2 یا 3 روزه میاد.
    توی هر شهری که هستید برید یکی از دفاتر passport Canada و بگین که بصورت فوری نیاز به پاسپورت دارید. 2 یا 3 روزه بهتون میدن. شایدم فرداش.
    وبسایت CIC رو چک کنید حتما

https://www.canada.ca/en/immigration...ing-times.html

Processing times for passport applications submitted in Canada

• in person at a passport office: 10 business days
    • in person at a Service Canada receiving agent: 20 business days
    • by mail: 20 business days

Doesn’t include mailing time

Urgent and express service submitted at a passport office

You must apply for urgent and express services in person. These services are not available at all locations. Check the service location map to find out which passport offices offer the service you need.
    You need proof of travel for urgent service. You may also need this proof for express service. Additional fees apply.
    Processing times for urgent and express service :

• urgent pick-up: By the end of the next business day
    • express pick-up: 2 to 9 business days

We are not liable for any losses as a result of the passport not being delivered to you or your child in time for your travel. We recommend that you do not finalize any travel plans until you get your passport.

نقل قول نوشته اصلی توسط k1_asheghi نمایش پست ها
    در روز سرمونی کارت پی آر رو تحویل میگیرن.بدون پی آر هم نمیشه برگشت به کانادا.مشکل من اینه الان.
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    the ceremony has nothing to do with your passport
    You go to the ceremony, get your certificate of citizenship, and when you come back from Iran, apply for the Canadian Passport
    No need to cancel your appointment
    اگر اشتباه نکنم وقتی برای مراسم سیتیزنشیپ میرید، کارت PR رو ازتون میگیرند بنابراین اگر از کانادا خارج بشید بدون دریافت پاسپورت، موقع برگشت دچار مشکل میشید.

I am a Canadian citizen and a citizen of another country. Can I fly to Canada with my non-Canadian passport?
    No. Canadians citizens, including dual citizens, need to fly to Canada with a valid Canadian passport.

منبع:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...um=1167&top=16

همونطور که یکی از دوستان گفتند، درخواست urgent service بصورت urgent pick-up برای دریافت پاسپورت در ازای هزینه اضافه تر گزینه معقولی به نظر میاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مترجمی زبان انگلیسی

سلام دوستان،
    تاریخ لندینگ من، 24 سپتامبر 2014 بوده ( PR) و از اون موقع، فقط یک ماه ایران رفتم. از نظر زمانی، تعداد روزهای من برای شهروندی پر شده، اما همون مسئله عدم سو پیشینه هست که مونده. سوالم اینه که چه مدت دیگه باید بمونم تا بتونم از خود کانادا، عدم سو پیشینه رو بگیرم؟
    (چون من 2014 بیشترش رو ایران بودم و از سپتامبر 2014 اومدم و شش ماه نمیشه)
    ممنون میشم پاسخ بدید.

Junior Member

سلام دوستان، من می خواستم بدونم هزینه ترجمه پاسپورت چقدره؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Babi نمایش پست ها
    سلام دوستان، من می خواستم بدونم هزینه ترجمه پاسپورت چقدره؟
    خیلی هرجایی برای خودش یه سازی میزنه.
    من 5 تا مهر داشتم هرکدوم 5 دلار ترجمه کردن + 25 دلار صفحه اول پاسپورت رو ترجمه کردن !!!
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    خیلی هرجایی برای خودش یه سازی میزنه.
    من 5 تا مهر داشتم هرکدوم 5 دلار ترجمه کردن + 25 دلار صفحه اول پاسپورت رو ترجمه کردن !!!
    میشه اسم جایی که رفتید رو به صورت خصوصی به من بفرستید.

سلام
    من ايميل دريافت كردم جهت شركت در امتحان سيتيزن شيپ تاريخ ٦ مارچ ودر ايميل گفته شده please print the enclosed attachments and bring to your test appointment
    ولي وقتي من Status رو online چك ميكنم نوشته شده the notice you will receive by mail will be your official confirmation of your appointment
    و گفته اگر دريافت نكرديد از طريق پست با ما تماس بگيريد.
    ومناسفانه هنوز دريافت نكردم ، ودر online status زده بودن كه نامه رو 7 Feb فرستاده بودن
    من تماس گرفتم ولي به دليل شلوغ بودن خطها به agent وصل نميكنه
    پيشنهاد شما چيه
    ايا حتما بايد با نامه اى كه با پست ميفرستن برم روز تست يا نامه ايميل رو پرينت بگيرم وببرم باخودم كافي هستش ??

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    من ايميل دريافت كردم جهت شركت در امتحان سيتيزن شيپ تاريخ ٦ مارچ ودر ايميل گفته شده please print the enclosed attachments and bring to your test appointment
    ولي وقتي من Status رو online چك ميكنم نوشته شده the notice you will receive by mail will be your official confirmation of your appointment
    ومناسفانه هنوز دريافت نكردم ، ودر online status زده بودن كه نامه رو 7 Feb فرستاده بودن
    پيشنهاد شما چيه
    ايا حتما بايد با نامه اى كه با پست ميفرستن برم روز تست يا نامه ايميل رو پرينت بگيرم وببرم باخودم كافي هستش ??
    No need... it's a bit confusing but mine was the same.
    That sentence is for people who receive their stuff by mail. You just print that notice and take it to the exam

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    پيشنهاد شما چيه
    اصلا فکر نکنین که نامه اصلی هولوگرام یا مهر برجسته ای داره. یه کاغذ معمولیه ، من اصلا فکر نکنم طرف بتونه بگه اینو شما پرینت کردی یا تو پست دریافت کردی... اصلا نگرانش نباشین
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)