صفحه 87 از 87 نخستنخست ... 377778798081828384858687
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 866 , از مجموع 866

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranK نمایش پست ها
    سلام
    روز امتحان سیتیزن شیپ علاوه بر پاسپورت و کارت پی آر و لندینگ پیپر و مدرک زبان؛ چه مدارکی دیگری برای آفیسر ببریم؟ مثلا لازم است فیش حقوقی یا اجاره نامه خانه یا فرم پرداخت مالیات و ... را هم ببریم؟
    ممنون
    تمام مدارکی که توی فایل اصلیتون فرستاده بودید، اصلش رو باید ببرید.
    علاوه بر اون، اگر مهر فروگاه ایران توی پاسپورتتون خورده، اون رو هم باید ترجمه کنید و ببرید
    اضافه بر این چیزی لازم نیست

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1353 نمایش پست ها
    ,سلام بر اساس فرم در روز سابمیت درخواست اگر در چهار سال گذشته شش ماه بیشتر در هر کشوری که بودید نیاز به انگشت نگاری هست برای ما شامل قبل از لندینگ هم میشد ، من تو قسمت انگشت نگاری این موضوع را توضيح دادم و انگشت نگاری را نفرستادم. الان نامه انگشت نگاری فقط برای کانادا اومد که همان روز انجام دادم.
    ما هم در همین شرایط هستیم. صبر کردیم اون شش ماه قبل لندینگمون هم پر بشه با این حساب میتونیم انجام بدیم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

سلام نمی تونم توصیه کنم انجام بدید یا ندید ولی من فرم های چهار ساله رو داشتم و تو این قسمت تفاوتی با فرمهای جدید نمی کرد و به نظر م اپدیت نشده بود و براشون تو باکس انگشت نگاری توضيح دادم. همچنین ریسک انجام انگشت نگاری رو کرده بودم و اماده سفر به ایران بودم برا این موضوع. در هرحال ببینید شرایطتون چطوری هست اگر مدت زیادی نمونده خوب صبر کنید بدون خطر و استرس بفرستید. ارادتمند

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1353 نمایش پست ها
    سلام نمی تونم توصیه کنم انجام بدید یا ندید ولی من فرم های چهار ساله رو داشتم و تو این قسمت تفاوتی با فرمهای جدید نمی کرد و به نظر م اپدیت نشده بود و براشون تو باکس انگشت نگاری توضيح دادم. همچنین ریسک انجام انگشت نگاری رو کرده بودم و اماده سفر به ایران بودم برا این موضوع. در هرحال ببینید شرایطتون چطوری هست اگر مدت زیادی نمونده خوب صبر کنید بدون خطر و استرس بفرستید. ارادتمند

you do not need to provide finger print from Iran if you have not been in Iran more than 6 month since the landing!

good Luck
    PR:2013

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    you do not need to provide finger print from Iran if you have not been in Iran more than 6 month since the landing!

good Luck
    Yes you do , if you have been in Iran more than 6 months in total in last 5 years before the date you are applying.
    PR : NOV 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)