صفحه 161 از 161 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,606 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    جایی خواندم که 3 سال اقامت و پرداخت مالیات (یعنی کار در کانادا) باعث اقامت دائم میشه. یعنی اینطور نیست؟
    این با شهروندی که فرمودین 3 سال از پنج سال اقامت داشته باشه، امکان پذیر نیست؟
    نخیر صرف حضور و پرداخت مالیات منجر به اقامت دائم در کانادا نمیشه.
    برای اقامت دائم باید از ظریق مهاجرت اقدام کنید. شهروندی هم با سه سال حضور فیزیکی بعد از اخذ اقامت دائم امکان پذیر است نه قبل از آن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    شرط اینست که در 4سال گذشته این مدت را خارج کانادا سپری کرده باشید و بتابراین نیازی ندارید اگر در 4سال قبل بیش از این مدت در خارج از کانادا سپری نکرده اید. اینکه سفر از کی شروع شده در این شرط قید نشده و فقط مدت سپری شده را در نظر بگیرید. Link

During the four (4) years immediately before the date of your application, if you spent 183 days or more in a row (since the age of 18) in a country (other than Canada), you must provide a police certificate from each country

ممنونم از وقت و پاسختون. من در مجموع در چهار سال گذشته بیشتر از 183 روز حدود (430 روز) خارج از کانادا بودم. منتهی هر سفرم زیر 183 روز بوده، به جز سفر اولم هم که در واقع می شکنه؛ بخشیش می افته قبل از چهارسال، 90 روزش می افته بعد از چهارسال، که باز می شه زیر 183 روز. من لفظ in a row رو درست متوجه نشدم. برداشت من اینه که منظورشون از in a row، پشت سر هم در هر سفر هست. و در سایت هم مثالی رو اوردن که اینجور برداشت و استدلال کردم. آیا استدلال من با برداشت شما از "in a row" مطابقت داره؟ و نیازی به سو پیشینه نیست؟

Example 3In the past 4 years, you took 10 trips to the United States of America (USA). Each trip lasted 3 weeks, for a total of 210 days. You would answer “No” to the question and you would not need to provide a police certificate from the USA because you did not spend 183 days or more in a row in the USA.

Source: https://www.canada.ca/en/immigration...ars-older.html

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Recan نمایش پست ها
    ممنونم از وقت و پاسختون. من در مجموع در چهار سال گذشته بیشتر از 183 روز حدود (430 روز) خارج از کانادا بودم. منتهی هر سفرم زیر 183 روز بوده، به جز سفر اولم هم که در واقع می شکنه؛ بخشیش می افته قبل از چهارسال، 90 روزش می افته بعد از چهارسال، که باز می شه زیر 183 روز. من لفظ in a row رو درست متوجه نشدم. برداشت من اینه که منظورشون از in a row، پشت سر هم در هر سفر هست. و در سایت هم مثالی رو اوردن که اینجور برداشت و استدلال کردم. آیا استدلال من با برداشت شما از "in a row" مطابقت داره؟ و نیازی به سو پیشینه نیست؟

Example 3In the past 4 years, you took 10 trips to the United States of America (USA). Each trip lasted 3 weeks, for a total of 210 days. You would answer “No” to the question and you would not need to provide a police certificate from the USA because you did not spend 183 days or more in a row in the USA.

Source: https://www.canada.ca/en/immigration...ars-older.html
    برداشت البته شخصی نیست. مفهوم in a row را در هر دیکشنری یا انلاین می توانید سرچ کنید. به معنی بدون وقفه و پیوسته.
    در حالت کیس شما با اینکه به لحاظ صراحت سایت مبنی بر عدم سپری کردن بیش از 183 روز در سال قبل از دوره اپلیکیشن در خارج کانادا رسما نیازی به این مدرک ندارید با اینحال باز گذاشتن آنرا توصیه میکنم به لحاظ اطمینان از هرگونه اشکال احتمالی در روند بررسی توسط آفیسر که می تواند روند اپلیکیشن را طولانی کند.

“I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان، من یه سوال درمورد شرایط مالیاتی قبل از اقدام برای شهروندی داشتم.

من سال ۲۰۱۶ یه لند کوتاه یه ماهه داشتم. بعدش برای یک سال برگشتم ایران و سال بعد یعنی مارچ ۲۰۱۷ مجددا برگشتم کانادا واز اون موقع کاملا اینجا بودم.

من اون سال ۲۰۱۷ در جستجوی کار بودم و دارامدی نداشتم و برای همین فرم مالیات اون سال رو پر نکردم. الان وضعیت مالیاتی من به این صورت هست :
    ۲۰۱۶ فایل شده
    ۲۰۱۷ -
    ۲۰۱۸ فایل شده
    ۲۰۱۹ فایل شده

من الان میخوام برای شهروندی اقدام کنم و سوالی که برم
    پیش اومده اینه که:

آیا اون یک سالی که مالیات رو
    پرنکردم(۲۰۱۷) میتونه تو روند پرونده ی شهروندی دردسرساز باشه ؟

آیا الان که میخوام مالیات ۲۰۲۰ رو
    پر کنم بهتره اون سال ۲۰۱۷ رو هم پرکنم و دارمدم رو صفر برنم. یا این که الان این خودش باعت پیچیده تر شدن پرونده برا آفیسر میشه؟ که چرا الان دارم فایل میکنم.

به نظر شما معقول ترن کار الان چی هست و شما چه کاری رو
    پیشنهاد می کنید؟

- کاری به اون مالیات ۲۰۱۷ نداشته باشم و برای شهروندی اقدام کنم ؟
    - ۲۰۱۷ رو اول فایل کنم و بعد برای شهروندی اقدام کنم؟

ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط alphino نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یه سوال درمورد شرایط مالیاتی قبل از اقدام برای شهروندی داشتم.

من سال ۲۰۱۶ یه لند کوتاه یه ماهه داشتم. بعدش برای یک سال برگشتم ایران و سال بعد یعنی مارچ ۲۰۱۷ مجددا برگشتم کانادا واز اون موقع کاملا اینجا بودم.

من اون سال ۲۰۱۷ در جستجوی کار بودم و دارامدی نداشتم و برای همین فرم مالیات اون سال رو پر نکردم. الان وضعیت مالیاتی من به این صورت هست :
    ۲۰۱۶ فایل شده
    ۲۰۱۷ -
    ۲۰۱۸ فایل شده
    ۲۰۱۹ فایل شده

من الان میخوام برای شهروندی اقدام کنم و سوالی که برم
    پیش اومده اینه که:

آیا اون یک سالی که مالیات رو
    پرنکردم(۲۰۱۷) میتونه تو روند پرونده ی شهروندی دردسرساز باشه ؟

آیا الان که میخوام مالیات ۲۰۲۰ رو
    پر کنم بهتره اون سال ۲۰۱۷ رو هم پرکنم و دارمدم رو صفر برنم. یا این که الان این خودش باعت پیچیده تر شدن پرونده برا آفیسر میشه؟ که چرا الان دارم فایل میکنم.

به نظر شما معقول ترن کار الان چی هست و شما چه کاری رو
    پیشنهاد می کنید؟

- کاری به اون مالیات ۲۰۱۷ نداشته باشم و برای شهروندی اقدام کنم ؟
    - ۲۰۱۷ رو اول فایل کنم و بعد برای شهروندی اقدام کنم؟

ممنون از راهنماییتون
    درود.‌ نیازی به فایل کردن تکس ۲۰۱۷ ندارید. شما الان که ۲۰۲۰ رو فایل میکنی دیگه جای نگرانی نیست. حتی اگر الان فرضا اواسط ۲۰۲۰ بود، باز هم سه سال تکس فایل کردین که تکلیف قانونی طبق قانون شهروندی رو ادا کرده. مسئله ای نیست و با فایل کردن ۲۰۱۷ شلوغش نکنید
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Junior Member

سلام به دوستان
    من و خانواده ام در در نوامبر 2021براي سيتي زني كانادا اقدام كرديم .... فايل نامبر خودم و همسرم و پسر 9 سالم اومده..... در 1 جون 2022 امتحان شهروندي رو انجام دادم و امروز استاتوس من در cic از in progress به Decision made تغيير كرده ولي براي همسرم هنوز براي امتحان آن لاين دعوت نامه نيومده...
    1)آيا در اين مرحله همه موارد من اوكي شده و فقط بايد منتظر سوگند باشم؟ در اين صورت معمولا چقدر زمان مي بره كه تاريخ آن لاين سوگند رو دريافت كنم؟همچنين چند روز قبل از تاريخ برگزاري مراسم سوگند، ايميل دعوت نامه رو دريافت مي كنم ؟
    2)با توجه اينكه من و همسرم همزمان اقدام كرديم و همه شرايطمون يكسان بوده، چرا براي همسرم تا امروز لينك آزمون شهروندي دريافت نشده و وضعيتش In progress است؟(آيا دوستان تجربه مشابهي دارند؟)
    3)آيا براي مراسم سوگند حتما بايد در خاك كانادا باشم يا اينكه از ايران هم ميشه آنلاين شد؟ و اينكه احتمال داره مراسم سوگند ما در يك تاريخ به صورت فاميلي برگزار بشه؟
    با تشكر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)