صفحه 33 از 161 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    روزهای اقامت به چه صورت حساب میشه؟ آیا لینکی دارین که واضح توضیح داده باشه؟
    مثلا من 8 نوامبر 2015 لند کردم بعد از 5 روز برگشتم ایران، و تا آخر June 2016 قصد دارم برگردم به کانادا
    سوالی که برام پیش اومده اینه که: آیا محاسبه ی اقامت من از روز لندم بوده، یا به اول سال میلادی نگاه می کنن؟
    و اینکه اگه من اول ماه July 2016 اونجا باشم و تا اواخر Dec 2016 بمونم و برای ده روز برگردم ایران، روزهای اقامتم برای سال اول تا 8 نوامبر حساب میشه؟ و بقیش میاد برای سال دوم اقامتم؟ و اگه اینطوره، این گسسته بودن روزهای اقامت، تاثیری روی شمارش اون نداره؟

ممنونم
    در حال حاضر: شش سال قبل از تاریخ اقدام شما برای سیتیزین شیپ را بررسی می کنند. روزهای شما از زمانی شمرده میشه که Permanent Resident شدید یعنی در واقع از تاریخ لندینگ.
    قانون فعلی می گه در شش سال قبل از اقدام حداقل 1460 روز در کانادا بوده باشید -و- حداقل 4 سال تقویمی داشته باشید که در هریک از آنها 183 روز در کانادا بوده باشید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام گویا
    برای گرفتن شهروندی تنها از روزی حساب میشه که شما PR رو گرفته باشید! و حتی روزهایی که کارمند full time هم باشیم، یا مدرک کار نیمه وقت در شرکتی رو مثلا برای یک سال داشته باشیم حساب نخواهد شد! طبق سایت CIC

آیا میشه قبل از شروع ترم تحصیلی نسبت به تغییر ویزای S1 یا student به closed work permit اقدام کرد با داشتن job offer از کسی که LMIA دارد(مسلما در خاک کانادا)؟پروسه چقدر طول میکشه؟ چجوری چک میکنن فردی معادل شما برای اون شغل نیست؟مدرک لیسانس بنده باید به تایید WES رسیده باشه یا خیر؟
    و نهایتا تحصیل رو به صورت پارت تایم انجام بدیم!(اگر دانشگاه حالت پارت تایم داشته باشه، ولی به شما پذیرش فول تایم داده باشه معمولا با این تقاظا موافقت میکنن؟)
    مزیت این کار چیست برای naturalization؟ اگر ندارد برای PR چطور؟
    ویرایش توسط hotone : April 5th, 2016 در ساعت 01:15 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hotone نمایش پست ها
    سلام گویا
    برای گرفتن شهروندی تنها از روزی حساب میشه که شما PR رو گرفته باشید! و حتی روزهایی که کارمند full time هم باشیم، یا مدرک کار نیمه وقت در شرکتی رو مثلا برای یک سال داشته باشیم حساب نخواهد شد! طبق سایت CIC

آیا میشه قبل از شروع ترم تحصیلی نسبت به تغییر ویزای S1 یا student به closed work permit اقدام کرد با داشتن job offer از کسی که LMIA دارد(مسلما در خاک کانادا)؟پروسه چقدر طول میکشه؟ چجوری چک میکنن فردی معادل شما برای اون شغل نیست؟مدرک لیسانس بنده باید به تایید WES رسیده باشه یا خیر؟
    و نهایتا تحصیل رو به صورت پارت تایم انجام بدیم!(اگر دانشگاه حالت پارت تایم داشته باشه، ولی به شما پذیرش فول تایم داده باشه معمولا با این تقاظا موافقت میکنن؟)
    مزیت این کار چیست برای naturalization؟ اگر ندارد برای PR چطور؟
    طبق طرح پیشنهادی جدید که در پارلمان در حال بررسی است قرارست دوباره به حالت سابق برگرده که برای دارندگان ویزای دانشجویی و کاری مدت اقامتشان قبل از پی آر نصف حساب میشد (تا سقف یکسال).

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -علم و صنعت

دوستان یک سوال دارم روزهای قبل از دریافت pr جزو اقامت دوساله برای تمدید پی ار محسوب میشه یا خیر؟منظورم روزهای فاصله بین لند کردن تا تاریخ دریافت پی ار.
    یعنی ما 25 جون 2013 لند کردیم ولی پی ارمون 8 سپتامبر صادر شده اقامت بین 25 جون تا8 سپتامبر رو هم جزو اون 730 روز برامون حساب میکنن یا خیر؟
    تاریخ تشکیل پرونده 4 ژانویه 2006
    دریافت ایمیل آپدیت9اگوست2010 از ورشو
    ارسال مدارک25 اکتبر 2010،دریافت مدیکال 25 اکتبر2012،دریافت پاس رکوئست 30 ژانویه 2013 -دریافت ویزا 12 فوریه 2013

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط solmaz76 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دارم روزهای قبل از دریافت pr جزو اقامت دوساله برای تمدید پی ار محسوب میشه یا خیر؟منظورم روزهای فاصله بین لند کردن تا تاریخ دریافت پی ار.
    یعنی ما 25 جون 2013 لند کردیم ولی پی ارمون 8 سپتامبر صادر شده اقامت بین 25 جون تا8 سپتامبر رو هم جزو اون 730 روز برامون حساب میکنن یا خیر؟
    شما از لحظه ای که لند کردید PR هستید. دریافت کارت PR ارتباطی به زمان لندینگ شما نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان،

ممنون ميشم اگر خودتون يا اطرافيان اخيرا پاسپورت گرفتين لطفا بگيد از زمان درخواست اوليه citizenship تا گرفتن پاسپورت چند ماه طول كشيد.

سپاس

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad61 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

ممنون ميشم اگر خودتون يا اطرافيان اخيرا پاسپورت گرفتين لطفا بگيد از زمان درخواست اوليه citizenship تا گرفتن پاسپورت چند ماه طول كشيد.

سپاس
    من‌ می ۲۰۱۵ اقدام کردم، آگوست امتحان شهروندی و ژانویه سرمونی شهروندی رفتم. مجموعا ۸ ماه تا گرفتن پاسپورت
    Culture lives in everything we do

Junior Member

با سلام،
    اگر بیزینس نزده باشیم و پولشو به جاش بدیم برای بیزینس های استانی ، آیا سیتیزن شیپی به مشکل میخوره ؟

سلام
    سوال داشتم در مورد اقامت مشروط براى اسپانسر كه دو سال اول مشروط هست وبصورت اتوماتيك دايم ميشه
    ايا روزهاى دو سال اول بصورت معمول ومثل بقيه جهت اخذ شهوندى محسوب ميشه ؟!!
    منظورم اينكه !!! بعد از سه سال اقامت مداوم در خاك كانادا ""كه دو سالش مشروط بوده "" موقع اقدام براى شهروندى دو سال مشروط رو جز روزهاى اقامت لازم حساب ميكنن ؟!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    سوال داشتم در مورد اقامت مشروط براى اسپانسر كه دو سال اول مشروط هست وبصورت اتوماتيك دايم ميشه
    ايا روزهاى دو سال اول بصورت معمول ومثل بقيه جهت اخذ شهوندى محسوب ميشه ؟!!
    منظورم اينكه !!! بعد از سه سال اقامت مداوم در خاك كانادا ""كه دو سالش مشروط بوده "" موقع اقدام براى شهروندى دو سال مشروط رو جز روزهاى اقامت لازم حساب ميكنن ؟!!!
    قاعدتا بایدبصورت معمول حساب کنند چون شما کارت پی آر دارید حالا چه مشروط باشد چه نباشد..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)