صفحه 87 از 161 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranK نمایش پست ها
    سلام
    روز امتحان سیتیزن شیپ علاوه بر پاسپورت و کارت پی آر و لندینگ پیپر و مدرک زبان؛ چه مدارکی دیگری برای آفیسر ببریم؟ مثلا لازم است فیش حقوقی یا اجاره نامه خانه یا فرم پرداخت مالیات و ... را هم ببریم؟
    ممنون
    تمام مدارکی که توی فایل اصلیتون فرستاده بودید، اصلش رو باید ببرید.
    علاوه بر اون، اگر مهر فروگاه ایران توی پاسپورتتون خورده، اون رو هم باید ترجمه کنید و ببرید
    اضافه بر این چیزی لازم نیست

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1353 نمایش پست ها
    ,سلام بر اساس فرم در روز سابمیت درخواست اگر در چهار سال گذشته شش ماه بیشتر در هر کشوری که بودید نیاز به انگشت نگاری هست برای ما شامل قبل از لندینگ هم میشد ، من تو قسمت انگشت نگاری این موضوع را توضيح دادم و انگشت نگاری را نفرستادم. الان نامه انگشت نگاری فقط برای کانادا اومد که همان روز انجام دادم.
    ما هم در همین شرایط هستیم. صبر کردیم اون شش ماه قبل لندینگمون هم پر بشه با این حساب میتونیم انجام بدیم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

سلام نمی تونم توصیه کنم انجام بدید یا ندید ولی من فرم های چهار ساله رو داشتم و تو این قسمت تفاوتی با فرمهای جدید نمی کرد و به نظر م اپدیت نشده بود و براشون تو باکس انگشت نگاری توضيح دادم. همچنین ریسک انجام انگشت نگاری رو کرده بودم و اماده سفر به ایران بودم برا این موضوع. در هرحال ببینید شرایطتون چطوری هست اگر مدت زیادی نمونده خوب صبر کنید بدون خطر و استرس بفرستید. ارادتمند

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1353 نمایش پست ها
    سلام نمی تونم توصیه کنم انجام بدید یا ندید ولی من فرم های چهار ساله رو داشتم و تو این قسمت تفاوتی با فرمهای جدید نمی کرد و به نظر م اپدیت نشده بود و براشون تو باکس انگشت نگاری توضيح دادم. همچنین ریسک انجام انگشت نگاری رو کرده بودم و اماده سفر به ایران بودم برا این موضوع. در هرحال ببینید شرایطتون چطوری هست اگر مدت زیادی نمونده خوب صبر کنید بدون خطر و استرس بفرستید. ارادتمند

you do not need to provide finger print from Iran if you have not been in Iran more than 6 month since the landing!

good Luck

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    you do not need to provide finger print from Iran if you have not been in Iran more than 6 month since the landing!

good Luck
    Yes you do , if you have been in Iran more than 6 months in total in last 5 years before the date you are applying.
    PR : NOV 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    Yes you do , if you have been in Iran more than 6 months in total in last 5 years before the date you are applying.
    I am talking based on facts! I had the similar case! I was in Iran more than 6 month before landing, I just past my Citizenship test and Interview without providing a police certificate from Iran... I am asking you this question. what were the last documents you submitted to CIC before landing in Canada?
    the answer is Medical and Police certificate! why do they still need a police certificate for the time which you have already have your clearance?

ببخشید یه سوال داشتم در مورد قانون جدید c 6 البته برای 2017 هست خواستم بپرسم که الان با ویزای دانشجویی هم طرف سه سال اونجا بمونه خاک کانادا می تونه در خواست بده برای pr

یا باید اکسپرس اینتری یا جاب افر بگیره و غیره ......

فک کنم قاطی کردم شهر وندی و اقامتو D;

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mgsliferoad نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال داشتم در مورد قانون جدید c 6 البته برای 2017 هست خواستم بپرسم که الان با ویزای دانشجویی هم طرف سه سال اونجا بمونه خاک کانادا می تونه در خواست بده برای pr

یا باید اکسپرس اینتری یا جاب افر بگیره و غیره ......

فک کنم قاطی کردم شهر وندی و اقامتو D;
    بله فکر کنم قاطی کردید. بعد از اتمام تحصیلات و شروع به کار میتونید درخواست پی آر یا همون اقامت دائم کنید. بعد اگه خواستید برای پاسپورت یا همون شهروندی کانادا اقدام کنید برای مدت زمانی که قبل از داشتن اقامت دائم داخل کانادا بودید مثلاً با ویزای دانشجویی یا ویزای کار یه مقدار یه اون سه سالتون کمک میشه ولی نه اینکه کل سه سال محاسبه بشه. اون سه سال در واقع برای کسانیه که اقامت دائم دارند به کسانی که با ویزا داخل کانادا هستن پاسپورت نمیدن.

البته عرض کردم میشه درخواست پی آر کرد ولی ضمانتی نیست که قبول کنند.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

سلام دوستان،
    سوالی داشتم در مورد کیسی که دو سال از لندینگ و اخذ pr را گذرانده و طبیعتا با تکمیل اقامت ۳ ساله برای سیتیزن شیپی اقدام خواهد کرد. سوال برای اقدام جهت تغییر اسم کوچک می باشد که بنا بدلایلی ترجیح می دهد اسم کوچک را تغییر بدهد. همانطور که مطلع هستید این پروسه در ایالت اونتاریو با داشتن اقامت کانادا و حداقل اقامت ۱۲ ماهه در ایالت براحتی امکانپذیر است و پس از آن باداشتن گواهی تغییر اسم مربوطه باید درخواست تغییر سایر مدارک مانند PR ، کارت بیمه درمانی ، گواهینامه و .... را داد. اما سوال این است آیا بهتر است این کار قبل از پروسه اخذ شهروندی انجام شود و یا بعد از آن؟ آیا شنیده ها مبنی بر تبدیل پرونده سیتیزن شیپی از حالت نرمال به کیس خاص و بطبع آن احتمال تاخیر و حتی در مواردی مصاحبه و خلاصه گرفتاری های دیگر در صورت تغییر اسم وجود دارد؟ شایعاتی مبنی بر عدم همکاری اداره مهاجرت در تعویض کارت pr و اصرار بر نگه داشتن کارت با نام قبلی تا اقدام جهت شهروندی نیز شنیده می شود هرچند که واضح است منطقی بنظر نمی آید!
    اصولا توصیه شما چیست آیا قبل از اقدام برای شهروندی آن را منطقی و کم دردسرتر می دانید یا بعد از آن. در واقع با اینکه این تغییر برای شخص بسیار مهم است ولی بهیچ وجه حاضر بقبول ریسک احتمالی در مورد پروسه شهروندی نیست (حتی به اندازه تاخیر بیشتر نسبت به پرونده های عادی) و واقعا نگران این عدم تطابق احتمالی در مدارک از برگه لندینگ و کارت pr گرفته تا سابقه عدم سوء پیشینه وجود دارد (حتی با ارائه برگه تغییر اسم ایالتی در پرونده)
    یادآوری می کنم اطلاعات لازم جهت اقدام برای دریافت PR کارت جدید پس از تغییر نام کاملا در وب سایت اداره مهاجرت ذکر شده ولی جنبه تجربی و دردسرهای احتمالی (از مدت زمان صدور کارت جدید گرفته تا تاخیر و دردسرهای احتمالی در حین اقدام برای شهروندی و ... مورد سوال است).
    باز هم از وقتی که برای پاسخگویی میگذارید کمال تشکر را دارم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ali744 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    سوالی داشتم در مورد کیسی که دو سال از لندینگ و اخذ pr را گذرانده و طبیعتا با تکمیل اقامت ۳ ساله برای سیتیزن شیپی اقدام خواهد کرد. سوال برای اقدام جهت تغییر اسم کوچک می باشد که بنا بدلایلی ترجیح می دهد اسم کوچک را تغییر بدهد. همانطور که مطلع هستید این پروسه در ایالت اونتاریو با داشتن اقامت کانادا و حداقل اقامت ۱۲ ماهه در ایالت براحتی امکانپذیر است و پس از آن باداشتن گواهی تغییر اسم مربوطه باید درخواست تغییر سایر مدارک مانند PR ، کارت بیمه درمانی ، گواهینامه و .... را داد. اما سوال این است آیا بهتر است این کار قبل از پروسه اخذ شهروندی انجام شود و یا بعد از آن؟ آیا شنیده ها مبنی بر تبدیل پرونده سیتیزن شیپی از حالت نرمال به کیس خاص و بطبع آن احتمال تاخیر و حتی در مواردی مصاحبه و خلاصه گرفتاری های دیگر در صورت تغییر اسم وجود دارد؟ شایعاتی مبنی بر عدم همکاری اداره مهاجرت در تعویض کارت pr و اصرار بر نگه داشتن کارت با نام قبلی تا اقدام جهت شهروندی نیز شنیده می شود هرچند که واضح است منطقی بنظر نمی آید!
    اصولا توصیه شما چیست آیا قبل از اقدام برای شهروندی آن را منطقی و کم دردسرتر می دانید یا بعد از آن. در واقع با اینکه این تغییر برای شخص بسیار مهم است ولی بهیچ وجه حاضر بقبول ریسک احتمالی در مورد پروسه شهروندی نیست (حتی به اندازه تاخیر بیشتر نسبت به پرونده های عادی) و واقعا نگران این عدم تطابق احتمالی در مدارک از برگه لندینگ و کارت pr گرفته تا سابقه عدم سوء پیشینه وجود دارد (حتی با ارائه برگه تغییر اسم ایالتی در پرونده)
    یادآوری می کنم اطلاعات لازم جهت اقدام برای دریافت PR کارت جدید پس از تغییر نام کاملا در وب سایت اداره مهاجرت ذکر شده ولی جنبه تجربی و دردسرهای احتمالی (از مدت زمان صدور کارت جدید گرفته تا تاخیر و دردسرهای احتمالی در حین اقدام برای شهروندی و ... مورد سوال است).
    باز هم از وقتی که برای پاسخگویی میگذارید کمال تشکر را دارم.

نمی دونم منبع این اطلاعات از کجاست. آیا واقعا هیچ موردی را دیدید که مشکلی براش پیش آمده باشه؟ مصاحبه را که همه دارند. من خودم چند ماه قبل از اقدام برای سیتیزنی اسمم را کوتاه کردم. تا بحال که روند عادیش را طی کرده. عدم تطابقی وجود نداره. روی فرم های درخواست سیتزنی اسم قدیمی را می نویسید که در کارت پی آر هست بعد مدارک تغییر نام را ضمیمه می کنید و در فرم ها توضیح می دید. اول که فایل نامبر گرفتم وقتی وضعیت را آنلاین چک می کردم اسمم قدیمی و کاملم بود. بعد از چند هفته که به in process تغییر کرد اسم من هم آپدیت شد به اسم جدید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)