صفحه 157 از 161 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    حرفتون معقوله،اما من این سوال رو به انگلیسی تایپ کردم که ایا اوکی هست بعد فرستادن مدارک کامل بره طرف خارج از کانادا،متاسفانه هیچ جواب قآطعی یا ادمی که این کارو کرده باشه ندیدم انلاین..خود سایت مهاجرت نوشته میتونید برید و فلان بلان اما زده اگه بیشتر از دو هفته میخواید خارج کانادا باشید به ما بگید..اگه مهم نیس واسه چی بگیم..حدس زدن بعضیا واسه اینکه مثلا اینترویو رو کی بزاره سایت میگه خبر بدید..اما همه حدسه..دوس دارم ببینم کسی این کارو کرده از ۲۰۱۷ به بعد و مثلا سه هفته بعد که پکیج رسید از کانادا خارج شده باشه؟دنبال نمونه واقعیم نه استنباط ازمتن ها
    من یکی دو نفر را میشناسم که اینکار را کردند (اصولا برگشتند ایران) و البته برای دریافت مراسلات آدرس تماس در کانادا دادند. هیچ مشکلی هم برایشان پیش نیامد. البته مال قبل از 2017 بود و جدید نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بعد از اعلام مدت زمان حضور در کانادا و دریافت فایل نامبر، پروسه سیتیزن شیپی هیچ محدودیتی برای سفر ایجاد نمیکنه.تنها مساله اینست که اگر در زمان مقرر برای امتحان یا مراسم سوگند حضور نداشته باشید باید از قبل اطلاع بدید. هیچ قانونی نمیتونه شما رو از ورود و خروج منع کنه.
    منع نمیکنه،اما سوالم این بود که در روز مصاحبه و اون امتحان اگه افیسر بگه سفر رفتی و چقدر و چرا بعد ممکنه فکر کنه این فقط میخواد پاسو بگیره و بره؟این مصاحبه قبل دعوت به مراسم برای همه هست؟یعنی مثل امتحان؟

ApplyAbroad Guru

منع نمیکنه،اما سوالم این بود که در روز مصاحبه و اون امتحان اگه افیسر بگه سفر رفتی و چقدر و چرا بعد ممکنه فکر کنه این فقط میخواد پاسو بگیره و بره؟این مصاحبه قبل دعوت به مراسم برای همه هست؟یعنی مثل امتحان؟
    حتی اگر هم فکر کنه که شما فقط میخواهید پاس و بگیرید و برید نمیتونه شما را به این دلیل رد کنه.

ApplyAbroad Hero

مصاحبه خاصی نیست. سوالاتی هم که میپرسه بیشترش اونهایی هست که جوابش رو در فرم قبلا دادید. میخواد بدونه فرم رو با صداقت پر کردید و یا خودتون همون متقاضی واقعی هستید یا نه. این مصاحبه هم همون روز امتحان کتبی هست. خروج از کانادا بعد از پاسپورت حتی برای همیشه هم منعی نداره و نمیتونه به این دلیل شما رو رد کنه.

ApplyAbroad Guru

همانطور که گفتند مانعی برای خروج از کانادا نیست و فقط مساله به دریافت مکاتبات مربوط به تست و مراسم و... است که باید مطمین باشید در تاریخهای تعیین شده دریافت و شرکت خواهید کرد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام
    ميشه كسى نام چند تا اپليكشن يا ويب سايت كه نمونه سوالات امتحان سيتيزن شيبپ داره رو معرفى كنه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    ميشه كسى نام چند تا اپليكشن يا ويب سايت كه نمونه سوالات امتحان سيتيزن شيبپ داره رو معرفى كنه
    ممنون
    عبارت Canada citizenship test رو در گوگل جستجو کنید ، تعدا وب سایتها بسیار زیاد است.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    عبارت Canada citizenship test رو در گوگل جستجو کنید ، تعدا وب سایتها بسیار زیاد است.
    منظور سوالم اين بود كه اگه كسى تجربه خوب باسايت خاصى يا اپليكشن داشته پيشنهاد بدن
    از اين سايتها كه شما ميگين زياده ،نمى دونم كه مفيد اين كار هست يانه

سلام به همگی ، من به مدت 2 سال کانادا بودم بعد امدم ایران و 2 ساله که ایرانم و به تازگی میخوام دوباره برگردم کانادا. سوالم این هست که برای سیتیزن شیپی گفته شده که بیش از 6 ماه اگه تو یک کشوری بودین باید عدم سو پیشینه ارایه بدین. حالا اگه الان من ایران برا این 2سال که بودم همین الان دقیقا قبل از رفتنم گواهی رو بگیرم آیا برا درخواست سیتیزن شیپی سال آینده قبول هست یا باز باید بگیرم ؟ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    سلام به همگی ، من به مدت 2 سال کانادا بودم بعد امدم ایران و 2 ساله که ایرانم و به تازگی میخوام دوباره برگردم کانادا. سوالم این هست که برای سیتیزن شیپی گفته شده که بیش از 6 ماه اگه تو یک کشوری بودین باید عدم سو پیشینه ارایه بدین. حالا اگه الان من ایران برا این 2سال که بودم همین الان دقیقا قبل از رفتنم گواهی رو بگیرم آیا برا درخواست سیتیزن شیپی سال آینده قبول هست یا باز باید بگیرم ؟ممنون
    بله. من در یک سفر به ایران دو هفته قبل از برگشت به کانادا این گواهی رو گرفتم و قبول کردن. البته حضور بیش از شش ماهم مربوط به قبل از اون سفر بود ولی فرقی نمیکنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)