صفحه 160 از 161 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

سلام
    سوال داشتم در مورد تمديد پى ار زمانيكه هم زمان پرونده سيتزن شيپ هم دارم سيرچ كردم در اين گروه پيدا نكردم جوابمو
    لطفا راهنماىى
    از زمان پرونده سيتزنى يكسال ويك ماه ميگذره وظاهرا خبرى از امتحان انلاين براى امثال پرونده من نيست فعلا
    پى ار من اكسپاير ميشه 6/2021
    ١. ايا تمديد پى ار كه نزديك به چهار ماه طول ميكشه تاخيرى ياتاثيرى در پروسه سيتزنى داره ،يعنى مثلا قراره به امتحان دعوت شم ممكنه عقب بيافته تا پروسه پى ار تموم شه ؟

٢. اگر تمديد شه بايد به اداره مهاجرت قسمت سيتزنى اطلاع بشه كه تمديد صورت گرفته

٣. پاس هم اكسپاير شده
    ايا اگه تمديد شه بايد اطلاع داده بشه

ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    سوال داشتم در مورد تمديد پى ار زمانيكه هم زمان پرونده سيتزن شيپ هم دارم سيرچ كردم در اين گروه پيدا نكردم جوابمو
    لطفا راهنماىى
    از زمان پرونده سيتزنى يكسال ويك ماه ميگذره وظاهرا خبرى از امتحان انلاين براى امثال پرونده من نيست فعلا
    پى ار من اكسپاير ميشه 6/2021
    ١. ايا تمديد پى ار كه نزديك به چهار ماه طول ميكشه تاخيرى ياتاثيرى در پروسه سيتزنى داره ،يعنى مثلا قراره به امتحان دعوت شم ممكنه عقب بيافته تا پروسه پى ار تموم شه ؟

٣. پاس هم اكسپاير شده

ممنون

من جواب سوالات شما رو نمیدونم. ولی میدونم اگر قصد سفر به خارج از کانادا را ندارید نیازی به تمدید کارت پی آر هم ندارید. کارت منقضی شده برای پروسه شهروندی کفایت میکنه.

Junior Member

سلام.
    سوالی داشتم در خصوص مراسم سیتیزن شیب.... الان حدود 1 سال و دوماه هست که یکی از دوستان، منتظر مراسم سیتیزن شیبی هست.
    در اواخر نوامبر 2019 اینترویو داشتن و از آن زمان به بعد خبری نشده. ایا کسی از دوستان اخیرا مراسم آنلاین داشته؟ کسی اطلاعی از روند بررسی مدارک و مراسم چیزی میدونه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    6/2021

٣. پاس هم اكسپاير شده

ممنون

1- خیر
    ۲- خیر
    ۳-خیر
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hakan2012 نمایش پست ها
    سلام.
    سوالی داشتم در خصوص مراسم سیتیزن شیب.... الان حدود 1 سال و دوماه هست که یکی از دوستان، منتظر مراسم سیتیزن شیبی هست.
    در اواخر نوامبر 2019 اینترویو داشتن و از آن زمان به بعد خبری نشده. ایا کسی از دوستان اخیرا مراسم آنلاین داشته؟ کسی اطلاعی از روند بررسی مدارک و مراسم چیزی میدونه؟
    با تشکر
    روند بررسی مدارک برای مراسم انلاین و حضوری (سابق) تفاوتی ندارد. هر زمان که نوبت ایشان برسد ایمیلی برای دعوت به مراسم انلاین دریافت میکنند. در حال حاضر طولانی شدن روند به علت کووید باعث تاخیر طولانی مدت شده است. می توانند با پرکردن فرم کیس اسپسیفیک نسبت به درخواست استتوس پرونده از CIC اقدام کنند و مطمین شوند پرونده روال عادی را طی میکند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام
    سوالی داشتم از خدممتون در مورد سو پیشینه. بر طبق وبسایت IRCC:

You need to provide a police certificate from each country, other than Canada, if you were there

• in the past 4 years
    • for 183 days or more in a row
    • since the age of 18

من در 5 سال گذشته، 4 سفر به ایران داشتم که همگی زیر 183 روز بودن، به جز اولین سفرم که 250 روز بوده. منتهی، تنها 90 روز از این اولین سفر در 4 سال گذشته قرار می گیرد. با توجه به اینکه به گفته سایت اداره مهاجرت، این شرط در 4 سال گذشته است، باز هم به این سو پیشینه احتیاج دارم؟ آیا شرطی هست که این سفر در 4 سال گذشته شروع شده باشد یا نباشد؟ یا در کل فقط شرط 4 سال مطرح است؟ چون تمامی سفرهای من زیر 183 روز بوده و تنها اولین سفر من بیشتر از این 183 روز بوده، که تنها 3 ماه از اون سفر اول در 4 سال گذشته می افتد. کمی گیج کننده شده برای من. ممنونم از کمکتون

دوستان عزیز
    اگر امکان داره، ممنون میشم یک راهنمایی بنده را بفرمایید:

برای اخذ اقامت و شهروندی، چند سال زندگی و پرداخت مالیات بر درآمد در کانادا الزامی است؟
    آیا در این مدت امکان سفر نیز وجود دارد؟

ببخشید اگر پیش‌تر صحبت شده بود؛ چون بنده جست‌وجو کردم و کمی دقیق نبود.
    چیزی که متوجه شدم این بود که 3 سال اقامت نیاز است و می‌توان 183 روز نیز در خارج از کانادا بود.
    Sure, things will go well, I believe

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    اگر امکان داره، ممنون میشم یک راهنمایی بنده را بفرمایید:

برای اخذ اقامت و شهروندی، چند سال زندگی و پرداخت مالیات بر درآمد در کانادا الزامی است؟
    آیا در این مدت امکان سفر نیز وجود دارد؟

ببخشید اگر پیش‌تر صحبت شده بود؛ چون بنده جست‌وجو کردم و کمی دقیق نبود.
    چیزی که متوجه شدم این بود که 3 سال اقامت نیاز است و می‌توان 183 روز نیز در خارج از کانادا بود.
    برای شهروندی حداقل 3 سال از 5 سال یا به عبارت دقیقتر 1095 روز در 5سال اقامت نیاز است.
    اما برای به دست آوردن اقامت مساله به شکل اینکه سوال فرمودید مطرح نیست. زندگی و اقامت و پرداخت مالیات نمی تواند برای فرد اقامت دایم ایجاد کند مگر اینکه از طریق امتیازی ، سرمایه گذاری، و روشهای دیگر واجد شرایط اقامت دایم شود و اقدام کند. بسته به تحصیل و مدارک و وضعیت فرد به فرد، روش مهاجرتی، استان محل اقامت و ... این مدت حداقل متفاوت است و زمان ثابتی ندارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Recan نمایش پست ها
    سلام
    سوالی داشتم از خدممتون در مورد سو پیشینه. بر طبق وبسایت IRCC:

You need to provide a police certificate from each country, other than Canada, if you were there

• in the past 4 years
    • for 183 days or more in a row
    • since the age of 18

من در 5 سال گذشته، 4 سفر به ایران داشتم که همگی زیر 183 روز بودن، به جز اولین سفرم که 250 روز بوده. منتهی، تنها 90 روز از این اولین سفر در 4 سال گذشته قرار می گیرد. با توجه به اینکه به گفته سایت اداره مهاجرت، این شرط در 4 سال گذشته است، باز هم به این سو پیشینه احتیاج دارم؟ آیا شرطی هست که این سفر در 4 سال گذشته شروع شده باشد یا نباشد؟ یا در کل فقط شرط 4 سال مطرح است؟ چون تمامی سفرهای من زیر 183 روز بوده و تنها اولین سفر من بیشتر از این 183 روز بوده، که تنها 3 ماه از اون سفر اول در 4 سال گذشته می افتد. کمی گیج کننده شده برای من. ممنونم از کمکتون

شرط اینست که در 4سال گذشته این مدت را خارج کانادا سپری کرده باشید و بتابراین نیازی ندارید اگر در 4سال قبل بیش از این مدت در خارج از کانادا سپری نکرده اید. اینکه سفر از کی شروع شده در این شرط قید نشده و فقط مدت سپری شده را در نظر بگیرید. Link

During the four (4) years immediately before the date of your application, if you spent 183 days or more in a row (since the age of 18) in a country (other than Canada), you must provide a police certificate from each country

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    برای شهروندی حداقل 3 سال از 5 سال یا به عبارت دقیقتر 1095 روز در 5سال اقامت نیاز است.
    اما برای به دست آوردن اقامت مساله به شکل اینکه سوال فرمودید مطرح نیست. زندگی و اقامت و پرداخت مالیات نمی تواند برای فرد اقامت دایم ایجاد کند مگر اینکه از طریق امتیازی ، سرمایه گذاری، و روشهای دیگر واجد شرایط اقامت دایم شود و اقدام کند. بسته به تحصیل و مدارک و وضعیت فرد به فرد، روش مهاجرتی، استان محل اقامت و ... این مدت حداقل متفاوت است و زمان ثابتی ندارد.
    ممنون از پاسخ شما
    جایی خواندم که 3 سال اقامت و پرداخت مالیات (یعنی کار در کانادا) باعث اقامت دائم میشه. یعنی اینطور نیست؟
    این با شهروندی که فرمودین 3 سال از پنج سال اقامت داشته باشه، امکان پذیر نیست؟
    Sure, things will go well, I believe

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)