صفحه 111 از 161 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تقاضای شهزوندی خودم و همسزم را از شهر کلگری 9 ژانویه فرستادم. 12 ژانویه دریافت شد. 15 فوریه تاییدیه دریافت مدارک را گرفتم که در اون لینک کتاب دیسکاور کانادا بود. 24 مارچ inprocess شدم. الان دقیقا 4 ماه از inprocess میگذره و هیچ خبری نسیت. کسی هست شرایط مشابه به من داشته یاشه. آیا جز صبر کردن راه دیگری هست؟
    سلام محمد جان ما 26 اکتبر فرستادیم 15 دسامبر اینپرسس شدیم تا الان خبری نیست از تورنتو . نمی دونم هم تو اومدن هم تو سیتزنی به ما اخرش رسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arrmin نمایش پست ها
    من براي ورود به دوره بريجينگ رفتم يه جايي كه وابسته به كينك بود يه امتحان ازم گرفتن و مثل آيلتس ولي خيلي راحت بود و من نمره ٨ آوردم واسه همه اسكيل ها . يه ورقه هم لم دادن بالاش CLB نوشته بود. ديگه راسش جزيات يادم نمياد چون اصلش دادم واسه سيتيزني
    I have got my assessment done by YMCA for my CLB level. I do have the same document showing my skills level. but YMCA is saying it is not acceptable for citizenship granting. thanks!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط logan نمایش پست ها
    I have got my assessment done by YMCA for my CLB level. I do have the same document showing my skills level. but YMCA is saying it is not acceptable for citizenship granting. thanks!
    معلومه که قبول نیست. سایت اداره مهاجرت را چک کنید. نوشته مدارک assessment سطح clb برای منظور سیتیزنی مورد قبول نیستند. یا باید در دوره های لینک و مشابه شرکت کنید یا امتحان celpip یا ielts بدید. راه دیگه ای نداره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط logan نمایش پست ها
    اگر برای مهاجرت بعد از سال 2008 آیلتس دادید همون رو ازتون قبول میکنن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر برای مهاجرت بعد از سال 2008 آیلتس دادید همون رو ازتون قبول میکنن
    سالش ظاهرا مهم نیست. من کپی آیلتس 2005 را دادم و پذیرفتن.

Junior Member

پس من چجوري امتحان سيتيزني دادم و قبول شدم؟ من همونو آرائه دادم . ولي اپليكنت أصلي براي أقامت هم من بودم ممكن از نمره آيلتسم قبولك كرده باشين؟ ولي اونو من همون موقع دادم بشون

Junior Member

در من من فقط ١ دونه تست اشتباه زدم آوردم ١٩

Junior Member

منً ymca نرفتم. يه امتحاني بود كه مربوط به كلاسهاي acces emplyment بود. اصلا يادم نيست چي بود. رفتم يك مركزي تو highway 7 .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Arrmin نمایش پست ها
    پس من چجوري امتحان سيتيزني دادم و قبول شدم؟ من همونو آرائه دادم . ولي اپليكنت أصلي براي أقامت هم من بودم ممكن از نمره آيلتسم قبولك كرده باشين؟ ولي اونو من همون موقع دادم بشون

عزیز جان براتون توضیح دادم، مثل اینکه زیاد براتون اهمیت نداره پاسخ ها را مطالعه کنید. خود شما گفتین یک دوره شرکت کردین بعد مدرک گرفتین. مطلقا امکان نداره صرف گواهی تعیین سطح ساده clb را که ولکام سنترها یا ymca می ده برای سیتیزنی استفاده کنید. چیزی که شما داشتین گواهی تعیین سطح نبوده.

Junior Member

No I never said that. Access employment is not English class. It’s for bridging to get job focusing on resume and this stuff. Foentering this session we should have take an English test that I just found it and supposed to score 8 in all skills or we
    • Canadian Language Benchmarks Assessment (CLBA)

should have started from the lower level. .i scored 8 in all of it.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)