صفحه 135 از 161 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

ازتون اصل پاسپورت رو خواستن؟؟؟ مگه نباید کپی صفحه مشخصات رو بفرستیم فقط؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dembo نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من اول راه هستم و امیدوارم سوالم تکراری نباشه.
    سوپیشینه ای که خانواده من از ایران برام گرفتن و فرستادن روش نوشته ۲ ماه اعتبار داره (و در ترجمه هم این قید شده). تا موقعی که مدارکم جمع و جور بشه این ۲ ماه میگذره. آیا باید دوباره سوپیشینه جدید بگیرم یا اداره مهاجرت کانادا مشکل با سو پیشینه قدیمی تر از ۲ ماه نداره؟‌

کسی تجربه ای داره؟

ممنون از راهنمایی تون.
    مشکلی پیش نمیاد همون بفرستید

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dembo نمایش پست ها
    ازتون اصل پاسپورت رو خواستن؟؟؟ مگه نباید کپی صفحه مشخصات رو بفرستیم فقط؟
    کپی پاسپورت
    موقع مصاحبه اصل نگاه میکنند

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم منو راهنمایی کنید و به سه تا سوال توی فرم سیتیزن شیپی جواب بدید...من فوریه ۲۰۱۶ لندینگ داشتم و در این مدت از کانادا خروج نکردم..بنده با شرایط سه سال از پنج سال باید فوریه ۲۰۱۹ اقدام کنم. و eligibility period بنده فوریه ۲۰۱۴ تا فوریه ۲۰۱۹ هست.. سوالی که برای من پیش اومده این هست، در جواب سوال 9. c) میپرسه ایا در طول eligibility period بیرون بودید؟ من چی باید بزنم؟ و در جواب سوال ۱۰ a) که میپرسه کل ادرسهای eligibility period رو بنویسید...چه ادرسهایی رو باید بزنم؟ ایا از زمان لندینگ به بعد باید بنویسم؟ یعنی از زمان فوریه ۲۰۱۶ به بعد یا از سال ۲۰۱۴؟ به بعد..و سوال۱۰ b) که میپرسه در چهار سال گذسته ایا بیستر از شش ماه بیرون بودید؟ خب من اصلا در چار سال گذشته اصلا کانادا نبودم و اصلا اقامت کانادا رو نداشتنم و در همون ایران بودم...من واقعا گیج شدم لطفا کمکم کنید چی باید بنویسم

Member
    رشته و دانشگاه
    Texas Tech University

نقل قول نوشته اصلی توسط amig نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم منو راهنمایی کنید و به سه تا سوال توی فرم سیتیزن شیپی جواب بدید...من فوریه ۲۰۱۶ لندینگ داشتم و در این مدت از کانادا خروج نکردم..بنده با شرایط سه سال از پنج سال باید فوریه ۲۰۱۹ اقدام کنم. و eligibility period بنده فوریه ۲۰۱۴ تا فوریه ۲۰۱۹ هست.. سوالی که برای من پیش اومده این هست، در جواب سوال 9. c) میپرسه ایا در طول eligibility period بیرون بودید؟ من چی باید بزنم؟ و در جواب سوال ۱۰ a) که میپرسه کل ادرسهای eligibility period رو بنویسید...چه ادرسهایی رو باید بزنم؟ ایا از زمان لندینگ به بعد باید بنویسم؟ یعنی از زمان فوریه ۲۰۱۶ به بعد یا از سال ۲۰۱۴؟ به بعد..و سوال۱۰ b) که میپرسه در چهار سال گذسته ایا بیستر از شش ماه بیرون بودید؟ خب من اصلا در چار سال گذشته اصلا کانادا نبودم و اصلا اقامت کانادا رو نداشتنم و در همون ایران بودم...من واقعا گیج شدم لطفا کمکم کنید چی باید بنویسم
    سلام. مورد شماره 9 برای موارد نادریست که کسی بیرون از کانادا باشد اما این شمار به حساب بیاید. پس شما پاسخ منفی می دهید. من خودم روی برگه ای اضافه کردم که من در آن زمان مدتی بیرون از کانادا بوده ام اما شامل بند 9 نمی شود.
    بند 10a- شما آدرسها را از زمان eligibility می نویسید حتی بیرون از کانادا.
    بند 10b- این سه سال حضور, مینیمم است و بعضیها ممکن است دیرتر برای سیتیزنی اقدام کنند. شما باید پاسخ مثبت بدهید یعنی بیش از شش ماه خارج از کانادا بوده اید و در نتیجه باید گواهی عدم سوء پیشینه هم بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadu نمایش پست ها
    سلام. مورد شماره 9 برای موارد نادریست که کسی بیرون از کانادا باشد اما این شمار به حساب بیاید. پس شما پاسخ منفی می دهید. من خودم روی برگه ای اضافه کردم که من در آن زمان مدتی بیرون از کانادا بوده ام اما شامل بند 9 نمی شود.
    بند 10a- شما آدرسها را از زمان eligibility می نویسید حتی بیرون از کانادا.
    بند 10b- این سه سال حضور, مینیمم است و بعضیها ممکن است دیرتر برای سیتیزنی اقدام کنند. شما باید پاسخ مثبت بدهید یعنی بیش از شش ماه خارج از کانادا بوده اید و در نتیجه باید گواهی عدم سوء پیشینه هم بفرستید.
    ممنونم..ولی بجای اینکه عدم سو پیشینه بگیرم، میتونم شش ماه دیرتر اقدام کنم.

ApplyAbroad Hero

Eligibility period شما از فوریه ۲۰۱۴ شروع میشه بنابراین همه سوالات را با توجه به این تاریخ باید پاسخ بدید. بنابراین پاسخ ۹ c و ۱۰ b بله است. آدرسها هم باید شامل آنهایی باشد که زمان مورد نظر را پوشش دهد یعنی باید معلوم باشد فوریه ۲۰۱۴ کجا سکونت داشته‌اید یا کار میکردید.

ApplyAbroad Hero

ممنونم..ولی بجای اینکه عدم سو پیشینه بگیرم، میتونم شش ماه دیرتر اقدام کنم.
    بله میتوانید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    Eligibility period شما از فوریه ۲۰۱۴ شروع میشه بنابراین همه سوالات را با توجه به این تاریخ باید پاسخ بدید. بنابراین پاسخ ۹ c و ۱۰ b بله است. آدرسها هم باید شامل آنهایی باشد که زمان مورد نظر را پوشش دهد یعنی باید معلوم باشد فوریه ۲۰۱۴ کجا سکونت داشته‌اید یا کار میکردید.
    دوستان عزیز سلام.. دیروز به مورد بسیار جالبی برخورد کردم و خوایتم با شما عزیزان در میون بزارم. مشابه پرونده من در مورد اقایی بود که دو ماه پیش مدارک سیتی زنی رو میفرسته بدون اینکه به سوالات ۹ و ۱۰ جواب مثبت بده..بعنی جواب رو منفی زده و فقط از تاریخی که لندینگ بوده ادرسهای محل سکونت و محل کار رو قید کرده..بدون اینکه بخواهد برای عدم سو پیشینه اقدام کند..ایشون گفت من با اداره مهاجرت همون شماره ایی که 8882422100 هست تماس گرفته و آنها بهش گفتند نیازی نیست شما از اون چهار سال حساب کنیدد..شما اگر از زمان لندینگ بیرون از کانادا نرفتید یعنی سه سال شما پر شده...حالا من بعد از تعطیلات میخوام خودم هم تماس بگیرم...این اقا فایل نامبرش هم اومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    حتی اینکه این اقا از اداره مهاجرت پرسیده چرا توی فرمها پس ۴ سال قید شده..و اون ها در جواب گفتند این سوال کلی هست و مثلا شما لندینگ ۲۰۱۵ بوده و چند ماه ماندید در کانادا بعدش کانادا رو ترک کردید و بعد از ۸ ماه اومدید..و شما که ۲۰۱۹ میبایستی اقدام کنی باید عدم سو پیشینه بگیرید..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)