صفحه 155 از 161 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوال داشتم در مورد چك ليست سيتيزنى
    اگر كسى 5 year eligibility period چهار سال و يازده ماهش بيافته تو يه پاسپورت كه الان هم اعتبار داره و تمامى مهرهاى غير انگليسى هم ترجمه شده
    ويك ماهش بيافته تو پاسبورت قبلى
    ايا كپى پاس قبلى بدون ترجمه مهرهاى غير انگليسى ( كه نزديك به سى تا مهر ) كافى است ياحتما بايد ترجمه رسمى بشه ؟
    مگه ازتون ترجمه مهرها یا اصلا کپی پاسپورت (جز صفحه مشخصات) رو خواستن؟ توی چک لیست که نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    مگه ازتون ترجمه مهرها یا اصلا کپی پاسپورت (جز صفحه مشخصات) رو خواستن؟ توی چک لیست که نبود.
    مهرهاى ورور وخروج كه به زبان انگليسى نباشه بايد ترجمه شه
    در مورد كپى مشخصات ،، كپى تمامى پاسپورتهاىى كه تو eligibility period افتاده رو ميخوان
    مال شوهرم ، چهار سال ويازده ماه تو يه پاسپورت
    يه ماه از اون زمان eligibility period افتاده تو پاس قبليش
    حالا ما كپى صفحات مشخصات پاس قبلى رو ميذارييم
    ولى نميدونيم بابات يك ماه بايد كل مهرهاى اون پاس ترجمه بشه يانه !

ApplyAbroad Hero

مهرهاى ورور وخروج كه به زبان انگليسى نباشه بايد ترجمه شه
    در مورد كپى مشخصات ،، كپى تمامى پاسپورتهاىى كه تو eligibility period افتاده رو ميخوان
    مال شوهرم ، چهار سال ويازده ماه تو يه پاسپورت
    يه ماه از اون زمان eligibility period افتاده تو پاس قبليش
    حالا ما كپى صفحات مشخصات پاس قبلى رو ميذارييم
    ولى نميدونيم بابات يك ماه بايد كل مهرهاى اون پاس ترجمه بشه يانه !
    میشه ریفرنس بدید از اینکه لازمه مهرها ترجمه بشه یا کپی صفحات رو میخوان؟
    شما تازه دارین اپلیکیشن میفرستین یا برای روز امتحان میخواهید اینها رو؟

Local Moderator

میشه ریفرنس بدید از اینکه لازمه مهرها ترجمه بشه یا کپی صفحات رو میخوان؟
    شما تازه دارین اپلیکیشن میفرستین یا برای روز امتحان میخواهید اینها رو؟
    من خودم پاس وسطی ترجمه کردم پاس اول و سوم خودم ترجمه کردم و فرستادم هیچ مشکلی پیش نیامد . برای همسرم ترجمه نکردیم ، خودم جدول درست کردم و مهرها ترجمه کردم ، مهرهاش خیلی زیاد بود واقعا هزینه اش خیلی میشد

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    من خودم پاس وسطی ترجمه کردم پاس اول و سوم خودم ترجمه کردم و فرستادم هیچ مشکلی پیش نیامد . برای همسرم ترجمه نکردیم ، خودم جدول درست کردم و مهرها ترجمه کردم ، مهرهاش خیلی زیاد بود واقعا هزینه اش خیلی میشد
    برای ما قبول نکرد و گفت باید مترجم رسمی ترجمه کنه. بهش گفتم ترجمه مهرها که جزو چک لیست نبود. گفت بله ولی ترجمه هرچیزی که به انگلیسی نباشه لازمه.‌ گفتم درسته ولی خود مهرها یا صفحات پاسپورت هم جزو چک لیست نبود که حالا چون انگلیسی نیست باید ترجمه بشه. در جواب گفت قاعدتا باید باشه! منم چون میدونستم بحث فایده نداره و حرفشون رو عوض نمیکنن ادامه ندادم و رفتم ترجمه کردم و تحویل دادم. میخواستم بدونم آیا جایی گفتن که مهرهای ورود و خروج یا صفحات پاسپورت لازمه که حالا ترجمه بخواد. توی چک لیست که فقط صفحه مشخصات رو میخواستن.

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    سوال داشتم در مورد چك ليست سيتيزنى
    اگر كسى 5 year eligibility period چهار سال و يازده ماهش بيافته تو يه پاسپورت كه الان هم اعتبار داره و تمامى مهرهاى غير انگليسى هم ترجمه شده
    ويك ماهش بيافته تو پاسبورت قبلى
    ايا كپى پاس قبلى بدون ترجمه مهرهاى غير انگليسى ( كه نزديك به سى تا مهر ) كافى است ياحتما بايد ترجمه رسمى بشه ؟
    اون موقع پاسخ سوالتون رو نمیدونستم، پرسیدم جوابش اینه:
    All passport stamps and entries, including visa and permits, must be translated into Englush or French. This includes any entries that fall outside of the priod stated above.
    که دوره مذکور که میگه همون دوره الیجیبیلیتیه.
    امیدوارم دیر نشده باشه و هنوز جوابش به دردتون بخوره. اگر هنوز امتحان ندادید روز امتحان هم میتونید تحویل بدید.

اون موقع پاسخ سوالتون رو نمیدونستم، پرسیدم جوابش اینه:
    All passport stamps and entries, including visa and permits, must be translated into Englush or French. This includes any entries that fall outside of the priod stated above.
    که دوره مذکور که میگه همون دوره الیجیبیلیتیه.
    امیدوارم دیر نشده باشه و هنوز جوابش به دردتون بخوره. اگر هنوز امتحان ندادید روز امتحان هم میتونید تحویل بدید.

ميشه بگين كجا دقيقا اين اطلاعات رو نوشته
    من نتوونستم پيداش كنم
    طبق اطلاعاتى كه شما شير كردين ، پاسهاى قبلى كه تو eligibility period هم نيست جز مدارك محسىب ميشه
    در صوتى كه تو چك ليست ، فقط ! كپى پاسپورتهاىى كه eligibility رو پوشش بده

من نتوونستم پيداش كنم
    طبق اطلاعاتى كه شما شير كردين ، پاسهاى قبلى كه تو eligibility period هم نيست جز مدارك محسىب ميشه
    قاعده کلی اینست که اگر کپی پاسپورتهای قدیمی رو دارید ارسال کنید و اگر ندارید حتما توضیح بدید که پاسپورتهای قدیمی رو ندارید. در غیر اینصورت ممکنه مدارکتون رو برگشت بزنن و شما مجبورید توضیح بدید که پاسپورتهای قدیمی رو ندارید و مدارک رو دوباره بفرستید و پرونده تون دو ماه عقب میفته

ApplyAbroad Hero

من نتوونستم پيداش كنم
    از افسر پرونده‌م پرسیدم. همه پاسهای قبلی نه، فقط از پاسی که دوره الیجیبیلیتی شما از اون شروع میشه. مثلا اگر تاریخ لندینگ شما در پاسپورت قبلی شماست تمام مهرهای فارسی اون باید ترجمه بشه حالا چه تاریخ اون مهرها بعد از لندینگتون باشه چه قبلش. چون ایشون که تا تاریخها ترجمه نشه متوجه نمیشه این مهر مال قبل از لندینگه یا بعدشه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    قاعده کلی اینست که اگر کپی پاسپورتهای قدیمی رو دارید ارسال کنید و اگر ندارید حتما توضیح بدید که پاسپورتهای قدیمی رو ندارید. در غیر اینصورت ممکنه مدارکتون رو برگشت بزنن و شما مجبورید توضیح بدید که پاسپورتهای قدیمی رو ندارید و مدارک رو دوباره بفرستید و پرونده تون دو ماه عقب میفته
    تا وقتی که کپی صفحات مشخصات پاسهای مربوط به دوره رو فرستاده باشید برگشت که نمیزنن چون توی چک لیست همه صفحات رو نخواسته. حتی در نامه دعوت به امتحان سیتزنشیپ هم نگفته بودن که همه صفحات پاسپورت رو نیاز دارن. بعد از آزمون آدم رو سورپرایز میکنن!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)