صفحه 17 از 161 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سختر شدن شرایط اعطای شهروندی کانادا

من یه چیزی را متوجه نشدم. من پارسال لند کردم .آیا قانون 4 سال در 6 سال شامل ما هم میشه؟ یا فقط برای کسانی است که بعد از اجرایی شدن قانون لند میکنند؟

ApplyAbroad Superstar

هنوز هیچی معلوم نیست
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط moj2 نمایش پست ها
    من یه چیزی را متوجه نشدم. من پارسال لند کردم .آیا قانون 4 سال در 6 سال شامل ما هم میشه؟ یا فقط برای کسانی است که بعد از اجرایی شدن قانون لند میکنند؟
    من از داره مهاجرت تماس تلفنی پرسيدم و گفتن اين قانون رو برای پرو نده هایی که ازjune 2015 دریافت کنند اجرا خواهند کرد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط misha10681 نمایش پست ها
    من از داره مهاجرت تماس تلفنی پرسيدم و گفتن اين قانون رو برای پرو نده هایی که ازjune 2015 دریافت کنند اجرا خواهند کرد.
    پرونده های سیتیزن شیپ یا مهاجرت؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moj2 نمایش پست ها
    خواهشا یکی بگه پرونده های سیتیزن شیپ یا مهاجرته منظورشان ؟
    منطقا باید پرونده های تقاضای سیتیزنشیپ که از جون 2015 دریافت میشوند باشه. مهاجرت و سیتیزن شیپ دو پروسه کاملا مجزاست و همه کسانی که در یک زمان اقامت میگیرند لزوما در یک زمان تقاضای سیتیزن شیپ نمیکنند (یا ممکن است اصلا نکنند).

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    منطقا باید پرونده های تقاضای سیتیزنشیپ که از جون 2015 دریافت میشوند باشه. مهاجرت و سیتیزن شیپ دو پروسه کاملا مجزاست و همه کسانی که در یک زمان اقامت میگیرند لزوما در یک زمان تقاضای سیتیزن شیپ نمیکنند (یا ممکن است اصلا نکنند).
    همين طور است، منظور درخواست های دريافتی برای citizenship توسط اداره مهاجرت است

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

انجمن مناسبتری برای طرح سوالم پیدا نکردم:
    اعتبار 5 ساله کارت PR از زمان صدور خود کارت محاسبه میشه دیگه؟ یا خدای نکرده از زمان صدور ویزای داخل پاسپورت؟
    ما برناممون اینه که ان شالله توی فرصت لند کردن، چند روزی بریم و برگردیم. بعد از 2 سال احتمالا بریم برای طولانی مدت. حالا یا اینقدر اقامت میکنیم که بهمون پاسپورت بدند یا نهایت اقامتمون رو تمدید کنند.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

سلام
    سوال: طبق قانون جديد بايد 4 سال از 6 سال با حداقل 183 روز اقامت سالانه در کانادا موند تا بشه براي سيتيزنشيپ اقدام کرد. اعتبار کارت PR در حال حاضر 5 سال است. پس اين 6 سال يعني چي؟ مثلا سه سال نري و دو سال آخر رو بري بموني کارت PR تمديد ميشه ( بايد تمام 365 روز اونجا بود؟) و بعدش دو سال ديگه بموني ميشه براي سيتيزن شيپي اقدام کرد؟

ممنون بابت راهنمايي
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkh نمایش پست ها
    سلام
    سوال: طبق قانون جديد بايد 4 سال از 6 سال با حداقل 183 روز اقامت سالانه در کانادا موند تا بشه براي سيتيزنشيپ اقدام کرد. اعتبار کارت PR در حال حاضر 5 سال است. پس اين 6 سال يعني چي؟ مثلا سه سال نري و دو سال آخر رو بري بموني کارت PR تمديد ميشه ( بايد تمام 365 روز اونجا بود؟) و بعدش دو سال ديگه بموني ميشه براي سيتيزن شيپي اقدام کرد؟

ممنون بابت راهنمايي
    شش سال قبل از اپلای برای سیتیزن شیپ را نگاه میکنند. یعنی اگر شما از همان اول چهار سال کامل در کانادا باشید میتوانید اپلای کنید (دو سال قبل از لندینگ و چهار سال بعد از آن).
    کارت پی آر را هم اگر دو سال از 5 سال کانادا بوده باشید برای 5 سال دیگرتمدید میکنند و بهمین ترتیب.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    انجمن مناسبتری برای طرح سوالم پیدا نکردم:
    اعتبار 5 ساله کارت PR از زمان صدور خود کارت محاسبه میشه دیگه؟ یا خدای نکرده از زمان صدور ویزای داخل پاسپورت؟
    ما برناممون اینه که ان شالله توی فرصت لند کردن، چند روزی بریم و برگردیم. بعد از 2 سال احتمالا بریم برای طولانی مدت. حالا یا اینقدر اقامت میکنیم که بهمون پاسپورت بدند یا نهایت اقامتمون رو تمدید کنند.
    بله از زمان صدور خود کارت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)