صفحه 22 از 161 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سختر شدن شرایط اعطای شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mylcdmonitor نمایش پست ها
    جستجو بفرماييد bill c24
    كويا بارلمان تصويب كرده و از جون يا جولاي هم اجرايي ميشه
    اون داستان شش ماه و اينا هم كويا ذكر شده
    خدا به خير كنه
    توكل بر خدا
    شرط شش ماه در سال فقط برای گرفتن سیتیزن شیپی است. برای حفظ کارت پی آر شرط دو سال از پنج سال مثل سابق کماکان برقرار است و قانون جدید تغییری در آن نداده است..

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شرط شش ماه در سال فقط برای گرفتن سیتیزن شیپی است. برای حفظ کارت پی آر شرط دو سال از پنج سال مثل سابق کماکان برقرار است و قانون جدید تغییری در آن نداده است..
    خدا رو شكر
    در داشتن pr هم كه كويا محدوديتي نيست يه فردي كويا 35 سال فقط pr بوده و براي سيتيزن شيبي اقدام نميكرده ، مشكلي هم نبوده . اين هم كه تغييري نداشته درسته ؟
    خدا حفظتون كنه
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mylcdmonitor نمایش پست ها
    خدا رو شكر
    در داشتن pr هم كه كويا محدوديتي نيست يه فردي كويا 35 سال فقط pr بوده و براي سيتيزن شيبي اقدام نميكرده ، مشكلي هم نبوده . اين هم كه تغييري نداشته درسته ؟
    خدا حفظتون كنه
    نه مشکلی نیست.

خب، همه ی پست ها رو خوندم! اول یه تشکر جانانه از ghlobe که تقریباً یک تنه از ابتدا همه ی سئوالات رو با حوصله پاسخ می دادن و پاسخ می دن!

به نظر من، اون قدر ها هم که اسم این قانون جدید بد در رفته، الزاماً شرایط رو سخت تر از قبل نمی کنه (قبول ولی فقط یک ذره سخت تر می کنه!). بحث پس گرفتن پاسپورت بعد از شهروند شدن هم اونطور که من برداشت کردم منتفیه مگه اینکه عضو اِتا یا بوکوحرام یا سازمانی مشابه باشید. D:
    ویرایش توسط VoltageEwer : April 4th, 2015 در ساعت 08:57 PM

خدمت اساتید فروم سلام. من ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۳ لند کردم. و تا حالا ۳۶ روز یک سفر رفتم ایران. من چه تاریخی میتونم برای سیتی زن شیپی اقدام کنم. لطفا تاریخ دقیق. تشکر.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosafercanada نمایش پست ها
    خدمت اساتید فروم سلام. من ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۳ لند کردم. و تا حالا ۳۶ روز یک سفر رفتم ایران. من چه تاریخی میتونم برای سیتی زن شیپی اقدام کنم. لطفا تاریخ دقیق. تشکر.
    در پاییز 2017. ماه و روزش بستگی به این داره که تا اون موقع چند روز رو خارج از کشور بگذرونید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

یه سوال در خصوص شرط اقامت 6 ماه از یکسال برای شهروندی داشتم: آیا سالها همون سالهای تقویمی هستند یا اینکه این سالها با توجه به زمان اپلای کردن برای شهروندی تعیین می شوند؟ به نظر من منطقی نیست که سال میلادی مد نظر قرار بگیرد، چون در صورتیکه سالهای تقویمی ملاک باشد اگر تاریخ لندینگ در 6 ماهه دوم سال میلادی باشد آن سال نمی تواند در محاسبه مدت اقامت منظور گردد چون زمان اقامت در آن سال کمتر از 6 ماه بوده است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_m نمایش پست ها
    یه سوال در خصوص شرط اقامت 6 ماه از یکسال برای شهروندی داشتم: آیا سالها همون سالهای تقویمی هستند یا اینکه این سالها با توجه به زمان اپلای کردن برای شهروندی تعیین می شوند؟ به نظر من منطقی نیست که سال میلادی مد نظر قرار بگیرد، چون در صورتیکه سالهای تقویمی ملاک باشد اگر تاریخ لندینگ در 6 ماهه دوم سال میلادی باشد آن سال نمی تواند در محاسبه مدت اقامت منظور گردد چون زمان اقامت در آن سال کمتر از 6 ماه بوده است.
    برای محاسبه CALANDAR YEAR گفته شده یعنی سال تقویمی. اما به نظر میرسه منطقی هم باشه به این ترتیب:
    1- شما در سال اول تو شش ماهه دوم لند میکنید و این سال جزو سالهای شما محسوب نمیشه. سه سال بعدش هم کامل میمونید . سال پنجم که میخواهید اپلای کنید برای شهروندی هنوز 1460 روزتون پرنشده و باید صبرکنید تا تاریخ لندتون و بعد اقدام کنید که چون لندتون تو سال اول شش ماهه دوم بوده حتما تو این سال هم 183 روز را پرمیکنید و سال پنجم براتون حساب میشه (سال دوم و سوم و چهارم و پنجم بیشتر از 183 روز هست و حساب میشه )
    2- شما در سال اول تو شش ماهه اول لند میکنید و این سال اول حذف نمیشه برای محاسبه سالها، سه سال کامل میمونید و سال پنجم که اقدام برای شهروندی را انجام میخواید بدید باید صبرکنید تا تاریخ لندتون که 1460 روز را پرکنید(یعنی سال پنجم را احتیاج ندارید برای 183 روزش ولی برای پرشدن چهارسال و 1460روز باید صبرکنید) به این ترتیب سالهای اول و دوم و سوم و چهارم حساب و سال پنجم حذف میشه براتون
    به نظر میرسه با این روش محاسبه هردو تاریخ لندینگ سال اول چه شش ماهه اول و چه دوم در زمان خودشون با توجه به لندینگ میتونند درخواست بدند. و فقط اگر کسی تو سالهای میانی یک سالش کمتر از شش ماه بوده باشه اون مدتی را که بوده (مثلا سه-چهارماه) این مدت محسوب نمیشه.
    با این حال اگر دوستان نظر دیگری دارند بفرمایند چون به نظر میرسه تاریخ لندینگ در هر دو مورد شش ماهه اول یا دوم سال در سال اول تاثیری در تاریخ امکان اقدام برای شهروندی در حالت روتین نداره.
    ویرایش توسط gbahrein : April 28th, 2015 در ساعت 03:15 PM
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    این لینک واسه محاسبه خیلی خوبه:
    https://eservices.cic.gc.ca/rescalc/...E5C49D4AA40F59
    متاسفانه این محاسبه گرشون بر اساس قانون قدیم سه سال از چهار سال است و هنوز آپدیتش نکرده اند.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    متاسفانه این محاسبه گرشون بر اساس قانون قدیم سه سال از چهار سال است و هنوز آپدیتش نکرده اند.
    شرمنده پس.
    پس این لینک هم قدیمیه؟
    https://eservices.cic.gc.ca/rescalc/resCalcStartNew.do

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)