صفحه 24 از 161 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

پیش فرض پاسخ : سختر شدن شرایط اعطای شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sokho نمایش پست ها
    من امروز رفتم دفتر یکی از کسایی که کار مهاجرتی انجام میده و قویا میگفت سال تقویمی منظورشون نیست تو این قانون !!
    میگفت وکیل ما تو کانادا تحقیق کرده و مطمئن شده .
    البته منطقیش هم همینه :
    فرض کنین یه نفر ویزاش اگوست 2015 اومده و بدونه هیچ تاخیری سپتامبر اومده کانادا لند کرده و فرضا نوامبر هم کارت PR'esh اومده .
    حالا این شخص چون کمتر از 183 روز تو سال 2015 کانادا بوده نباید این چند ماه براش حساب بشه ؟!!!!
    این شخص بدون هیچ تاخیری رفته پس قطعا این fare نخواهد بود که فقط به این دلیل که ویزاش نیمه ی دوم سال اومده < چیزی که از دست خود ادم خارج کاملا > اون چند ماه رو براش حساب نکنن !!

ولی به نظر می رسه نظر اداره مهاجرت برخلاف نظر این آقای وکیل باشه. از امروز نحوه تعیین شرط اقامت بر اساس قانون جدید تغییر کرده و اگر به توضیحاتی که در وب سایت رسمی مربوطه (آدرس ذیل) مراجعه کنید صراحتا عنون شده که منظور از سال تقویمی از ژانویه تا دسامبر می باشد گرچه به نظر من هم خیلی منطقی به نظر نمیرسه.
    https://eservices.cic.gc.ca/rescalc/redir.do?redir=faq
    ضمنا نحوه محاسبه زمان اقامت در صفحه وب مربوطه (https://eservices.cic.gc.ca/rescalc/startBasicCalc.do) هم موید این امر است.

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_m نمایش پست ها
    ولی به نظر می رسه نظر اداره مهاجرت برخلاف نظر این آقای وکیل باشه. از امروز نحوه تعیین شرط اقامت بر اساس قانون جدید تغییر کرده و اگر به توضیحاتی که در وب سایت رسمی مربوطه (آدرس ذیل) مراجعه کنید صراحتا عنون شده که منظور از سال تقویمی از ژانویه تا دسامبر می باشد گرچه به نظر من هم خیلی منطقی به نظر نمیرسه.
    https://eservices.cic.gc.ca/rescalc/redir.do?redir=faq
    ضمنا نحوه محاسبه زمان اقامت در صفحه وب مربوطه (https://eservices.cic.gc.ca/rescalc/startBasicCalc.do) هم موید این امر است.
    این جور که پیداس این سیستم محاسباتیشون قاطیه! اگه تاریخ پ ر شدن رو مثلا بذارید 2013-08-10 و تاریخ اپلای رو امروز بزنید می گه شما الیجیبل هستید
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک شریف

سلام
    حضور در کانادا حتی کمتر از 6 ماه بخصوص در سال اول ورود برای نیمه دومی هایی مثل من، حساب میشه و کمک میکنه به 1460 روز نزدیک تر بشیم. نکته اینه که شما باید تو فقط 4 سال تقویمی (و حتما تقویمی) حتما هر سال بیش از 183 روز رو پر کرده باشیم. برای اونهایی که اولین لندشون تو یمه دوم ساله فقط نکته اینه که اونا نمیتونن سال اول ورودشون 183 روزو پر کنند ولی هیچ چیزو از دست نمیدن چون فرصت پر کردن 4 تا 183 روز در 4 سال بعد رو دارند.
    ارسال مدارك كبك: Sep. 10 / دريافت فايل نامبر:Nov. 10 / مصاحبه: 05 دسامبر 12 / تحويل مدارك فدرال: 23 ژانويه 13 /مدیکال: آپریل 2014 / پاس رک 27 می 2015

Member kiosk آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

دوستان سلام
    تو قانون جدید شرایط حفظ کارت پی آر که تغییری نکرده؟ من به خاطر کارم بعد از لندینگ برگشتم فکر کنم یه سال و نیمی نتونم برگردم نگران شدم بعدها اذیت کنن.
    http://www.memrise.com/ برای یادگیری زبان

دوستان قانون این که ما شهروند درجه دو باشیم تصویب شد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pariyaaa نمایش پست ها
    دوستان قانون این که ما شهروند درجه دو باشیم تصویب شد؟
    قانون جدید شهروندی تصویب واجرایی شد. عبارت شهروند درجه دوم اصطلاح روزنامه ای است درمورد امکان پس گرفتن شهروندی.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    قانون جدید شهروندی تصویب واجرایی شد. عبارت شهروند درجه دوم اصطلاح روزنامه ای است درمورد امکان پس گرفتن شهروندی.
    منظورتون رو ممکنه با ذکر منبع دقیق تر توضیح بدین؟ ... سوال من این هست آیا این قوانین جدید به دولت کانادا این اجازه رو میده که پس از شهروند شدن و دریافت پاسپورت کانادایی (به دلایل غیر امنیتی و خرابکارانه) صرفاً به علت اینکه شما دیگه توی کانادا زندگی نکنین پاسپورت و شهروندی رو پس بگیره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط darianian نمایش پست ها
    منظورتون رو ممکنه با ذکر منبع دقیق تر توضیح بدین؟ ... سوال من این هست آیا این قوانین جدید به دولت کانادا این اجازه رو میده که پس از شهروند شدن و دریافت پاسپورت کانادایی (به دلایل غیر امنیتی و خرابکارانه) صرفاً به علت اینکه شما دیگه توی کانادا زندگی نکنین پاسپورت و شهروندی رو پس بگیره؟
    به صراحت چنین چیزی در قانون بیان نشده. شرط قصد اقامت در کانادا در زمان اقدام برای شهروندی ذکر شده ولی اینکه بعدا به چه نحوی در مورد شهروندانی که بهر دلیل کانادا را ترک میکنند اعمال شود هنوز روشن نیست.

ApplyAbroad Guru

https://eservices.cic.gc.ca/rescalc/resCalcStartNew.do

این لینک سایت اداره مهاجرت الان آپدیت شده و مساله حضور شش ماه در سال برای اپلای برای شهروندی را کاملا روشن کرده است. اگر امتحان کنید میبینید که لندینگ در شش ماه دوم هیچ فرقی با شش ماه اول نخواهد داشت. (مثلا تاریخ ورود را جولای 2011 بزنید).

بعبارت دیگر اگر شما در جون 2011 وارد کانادا شده باشید (بفرض ترک نکردن کانادا از آن زمان) در جون 2015 میتوانید اپلای کنید و چهار سال 2011، 2012، 2013 و 2014 سالهایی هستند که در آنها شش ماه را پرکرده اید.

اگر در جولای 2011 (یعنی نیمه دوم سال) وارد کانادا شده باشید باز در جولای 2015 میتوانید اپلای کنید و چهار سال 2012، 2013، 2014 و 2015 سالهایی خواهند بود که در آنها شش ماه را پر کرده اید.

Senior Member

دوستان من اخر اگست لند ميكنم
    سوال من اينجاس كه بايد ٦ ماه متمادي رو در كانادا بمونم ؟ و اين ٦ ماه چند ماهش در سال ٢٠١٦ ميوفته اين ٦ ماه حساب ميشه يا از اول ژانويه بايد ٦ ماه بمونم تا حساب بشه ؟
    من واقعا گيج شدم
    CIO :3/9
    PER :27/11 ، AOR: 9/12 ،MR: 12/8
    Visa:jan 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)