صفحه 30 از 161 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

میشه در مورد گرفتن پی ار هم توضیح مختصری برام بدید یا اگر تاپیکی میشناسید بهم معرفی کنید ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad458 نمایش پست ها
    میشه در مورد گرفتن پی ار هم توضیح مختصری برام بدید یا اگر تاپیکی میشناسید بهم معرفی کنید ممنونم
    PR منظور اقامت دائم کانادا یاهمان مهاجرت است. یعنی باید اول از طریق مهاجرت اقامت دائم بگیرید و بعد از اینکه چهار سال در کانادا با اقامت دائم زندگی کردید آن وقت میتوانید برای شهروندی کانادا تقاضا بدهید.

با سلام

من الان مطلبی شنیدم که نگران شدم نکنه حقیقت داشته باشه، لطفا راهنمایی فرمائید:
    تصور من بر اینه که وقتی کارت PR رو دریافت کردم، نیازی نیست که داخل کانادا بمونم و می تونم برگردم ایران و روزشمار 2 سال رو از 5 سال پر کنم و کارتم رو برای 5 سال بعد تمدید کنم. آیا غیر از اینه؟ در ضمن من دارم آدرس یکی از دوستان رو میدم که کارت PR من رو با DHL برام بفرستن. مشکلی توی این روند می بینید؟ چون من دارم 3 هفته دیگه میام مونترال که چنین پروسه ای رو شروع کنم و مجبورم سه هفته ای برگردم، ممنون میشم نظرتون رو بدونم.
    فوق كامپيوتر-متاهل-1فرزند-دریافت سفارت:31Jan2011دريافت رفرنس:18Aug2011فB1/A2-فایل نامبر:DA0000441xxهمسر/كامپيوتر-نامه بروزرسانی:31Oct2013دریافت مدارک:18Dec2013انتظار:11Mar2014نامه مصاحبه:1Apr2014مصاحبه1Jun2014:رسید مدارک:1Oct2014شماره فدرال:5Feb2015نامه پاریس:20Marمدیکال:31Mar2015ارسال:5JunInproc:3May پاس ریکوئست:8Oct

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bita_k نمایش پست ها
    با سلام

من الان مطلبی شنیدم که نگران شدم نکنه حقیقت داشته باشه، لطفا راهنمایی فرمائید:
    تصور من بر اینه که وقتی کارت PR رو دریافت کردم، نیازی نیست که داخل کانادا بمونم و می تونم برگردم ایران و روزشمار 2 سال رو از 5 سال پر کنم و کارتم رو برای 5 سال بعد تمدید کنم. آیا غیر از اینه؟ در ضمن من دارم آدرس یکی از دوستان رو میدم که کارت PR من رو با DHL برام بفرستن. مشکلی توی این روند می بینید؟ چون من دارم 3 هفته دیگه میام مونترال که چنین پروسه ای رو شروع کنم و مجبورم سه هفته ای برگردم، ممنون میشم نظرتون رو بدونم.
    تصور شما صحیح است. چه چیز دیگری شنیده اید؟
    در ضمن این تاپیک مربوط به شهروندی است. تاپیک تمدید کارت پی آر را نگاه کنید اطلاعات کافی آنجا هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تصور شما صحیح است. چه چیز دیگری شنیده اید؟
    در ضمن این تاپیک مربوط به شهروندی است. تاپیک تمدید کارت پی آر را نگاه کنید اطلاعات کافی آنجا هست.
    اینکه قوانین عوض شده باشه که شما خیال مارو راحت کردین. بسیار ممنونم و حتما به صفحه ای که معرفی کردین سر میزنم.
    فوق كامپيوتر-متاهل-1فرزند-دریافت سفارت:31Jan2011دريافت رفرنس:18Aug2011فB1/A2-فایل نامبر:DA0000441xxهمسر/كامپيوتر-نامه بروزرسانی:31Oct2013دریافت مدارک:18Dec2013انتظار:11Mar2014نامه مصاحبه:1Apr2014مصاحبه1Jun2014:رسید مدارک:1Oct2014شماره فدرال:5Feb2015نامه پاریس:20Marمدیکال:31Mar2015ارسال:5JunInproc:3May پاس ریکوئست:8Oct

Junior Member

سلام ببخشیدمن یه مطلب الان شنیدم که به تردید افتادم.من اکتبر 2013 لند کردم و چهار ماه بعد از کانادا خارج شدم و میدونم که برای تمدید پی ار تا یکسال دیگه هم میتونم خارج از کانادا باشم ولی برای سیتیزنی اگه سال دیگه بیام و از اون موقع به بعد چهار سال بمونم ایا مشگل پیدا می کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arash666 نمایش پست ها
    سلام ببخشیدمن یه مطلب الان شنیدم که به تردید افتادم.من اکتبر 2013 لند کردم و چهار ماه بعد از کانادا خارج شدم و میدونم که برای تمدید پی ار تا یکسال دیگه هم میتونم خارج از کانادا باشم ولی برای سیتیزنی اگه سال دیگه بیام و از اون موقع به بعد چهار سال بمونم ایا مشگل پیدا می کنم؟
    خیر مشکلی پیدا نمیکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Educational Administration

ببخشید نمیدونم جاش اینجاست بپرسم یا نه!
    آیا دریافت شهروندی بعد از ورود به روش اکپرس انتری در ایالت های مختلف فرق داره؟
    یکی از دوستان میگفت در کلگری 1 ساله هست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhrdd_ygnh نمایش پست ها
    ببخشید نمیدونم جاش اینجاست بپرسم یا نه!
    آیا دریافت شهروندی بعد از ورود به روش اکپرس انتری در ایالت های مختلف فرق داره؟
    یکی از دوستان میگفت در کلگری 1 ساله هست
    خود شرط زمان اقامت برای واجد شرایط شدن (چهار سال از شش سال) همه جا یکسان است. آن مدت زمانی که گفته اند احتمالا منظورشان مدت زمان پروسس اپلیکیشن یعنی از زمانی که برای سیتیزن شیپ اپلای میکنید تا موقعی که سیتیزن شیپ را میگیرید است که بسته به تعداد اپلیکیشن ها ممکن است در جاهای مختلف فرق مختصری کند.

در ضمن شهروندی به روش گرفتن اقامت بستگی ندارد. شهروندی فقط یک روش است و شرایطش یرای همه دارندگان پی آر (خانوادگی، شغلی، سرمایه گذاری و غیره) یکسان است.

Junior Member

دوستان سلام
    کسانی که اطلاعات دارن ممنون میشم راهنماییم کنم
    ما قصد داریم از فنلاند به کانادا بیاییم شنیدم کسانی که پاسپورت فنلاندی داشته باشن با تحویل اون پاسپورت میتونن دارای پاسپورت کانادایی بشن آیا صحت داره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)