صفحه 32 از 161 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط malekifard نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال دارم در مورد دریافت شهروندی کانادا. طبق قانونی که جدیدا تصویب شده در صورت اقامت 3 سال از 5 سال میتونیم برای شهروندی یا citizenship اقدام کنیم. حالا این سه سال باید به صورت مداوم در کانادا اقامت کنیم یا میشه مثلا دو سال بمونیم بعد برگردیم ایران یا خارج از کانادا باشیم و مثلا یه سال باقیمانده را دو باره بیام و کانادا اقامت کنیم به صورتی که جمعا سه سال یا کمی بیشتر اینجا بوده باشیم. دوستان لطفا اگر لینکی در این مورد دارن به اشتراک بدارن. ممنون
    این طرح هنوز تصویب نشده ولی لازم نیست پشت سر هم باشه. شرط اقامت فیزیکی در کانادا همیشه بصورت مجموع روزها بوده.

Senior Member

؟من یک سوال دارم
    این که میگن سه سال از 5 سال یا 4 سال از 6 سال , اگه یک نفر سه سال پشت سر هم کانادا بمونه و اصلا از کشور خارج نشه, ایا بعد از این سه سال میتونه برای شهروندی اقدام کنه یا باید صبر کنه 5 سال بگذره که ازین 5 سال سه سالش در کانادا بوده و بعد اقدام کنه؟؟؟
    ممنون از همه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    ؟من یک سوال دارم
    این که میگن سه سال از 5 سال یا 4 سال از 6 سال , اگه یک نفر سه سال پشت سر هم کانادا بمونه و اصلا از کشور خارج نشه, ایا بعد از این سه سال میتونه برای شهروندی اقدام کنه یا باید صبر کنه 5 سال بگذره که ازین 5 سال سه سالش در کانادا بوده و بعد اقدام کنه؟؟؟
    ممنون از همه
    بله می تونه. به محض اینکه 4 سال قانون فعلی پر شد می تونه اقدام کنه (یا 3 سال انشالله قانونی که تصویب میشه)
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خانم شما چیزهای بیشتر از خدا بخواهید!!!

امروز وزیر مهاجرت دولت لیبرال اعلام کرد قصد دارند اکثر تغییرات قانون شهروندی سال گذشته را ملغی کنند. از جمله آنها شرط 4 سال از 6 سال که پیشنهاد کردند دوباره به 3 سال از 5 سال برگردانده شود! فقط می مونه تصویبش که با توجه به در اختیار داشتن اکثریت در مجلس کاملا محتمله.

http://www.ctvnews.ca/politics/all-c...c-24-1.2792013

The government also plans to shorten the length of time a person must be physically present in the country before qualifying for citizenship. Currently, would-be Canadians must remain in the country for four out of six years before applying for citizenship. The proposed amendment to the law would change that to three out of five years.

سایت دولت

http://news.gc.ca/web/article-en.do?nid=1036049

Physical presence for 4 out of 6 years before the date of application
    • Proposed Amendments: Physical presence for 3 out of 5 years before the date of application
    • Proposed Date for Coming into Force: At a date to be determined by the Governor in Council
    اگر قانون تصویب شه
    بین کسی که 3 سال پشت سر هم در کانادا اقامت داره با کسی که اینطور نیست چیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dread_lord نمایش پست ها
    اگر قانون تصویب شه
    بین کسی که 3 سال پشت سر هم در کانادا اقامت داره با کسی که اینطور نیست چیه؟
    همین بالا دوستمون توضیح دادند. اگر سه سال پشت سرهم بدون خارج شدن در کانادا باشید بلافاصله بعد از سه سال میتونید اقدام کنید. اگر در این مدت خارج شوید باید صبر کنید تا سه سال (1095 روز) حضور فیزیکی در کانادا را در یک بازه 5 ساله پر کنید و وقتی 1095 روز کامل شد میتونید اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    همین بالا دوستمون توضیح دادند. اگر سه سال پشت سرهم بدون خارج شدن در کانادا باشید بلافاصله بعد از سه سال میتونید اقدام کنید. اگر در این مدت خارج شوید باید صبر کنید تا سه سال (1095 روز) حضور فیزیکی در کانادا را در یک بازه 5 ساله پر کنید و وقتی 1095 روز کامل شد میتونید اقدام کنید.
    دوست عزیز
    یک سوال دیگه اگر از این سه سال یک ساله اولش تحصیل باشه چطور؟ 1 سال تحصیل+ 2 سال اقامت دائم، سر سه سال میدن citizen ای؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dread_lord نمایش پست ها
    دوست عزیز
    یک سوال دیگه اگر از این سه سال یک ساله اولش تحصیل باشه چطور؟ 1 سال تحصیل+ 2 سال اقامت دائم، سر سه سال میدن citizen ای؟

ممنون
    نخیر هر سال تحصیل نصف سال حساب میشود تا سقف یکسال. یعنی 2 سال تحصیل بعلاوه 2 سال اقامت دائم بعد میتوانید برای سیتیزن شیپ اپلای کنید. بلافاصله هم نیست پروسه اش اقلا چند ماه تا یکسال طول میکشد.

سلام دوستان

این قانون(3 سال اقامت=Citizenship) که ازش صحبت بود به تصویب اولیه رسید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    سلام دوستان

این قانون(3 سال اقامت=Citizenship) که ازش صحبت بود به تصویب اولیه رسید

موفق باشید
    the process can be followed here: http://www.parl.gc.ca/LEGISInfo/Bill...billId=8117654

سلام دوستان
    روزهای اقامت به چه صورت حساب میشه؟ آیا لینکی دارین که واضح توضیح داده باشه؟
    مثلا من 8 نوامبر 2015 لند کردم بعد از 5 روز برگشتم ایران، و تا آخر June 2016 قصد دارم برگردم به کانادا
    سوالی که برام پیش اومده اینه که: آیا محاسبه ی اقامت من از روز لندم بوده، یا به اول سال میلادی نگاه می کنن؟
    و اینکه اگه من اول ماه July 2016 اونجا باشم و تا اواخر Dec 2016 بمونم و برای ده روز برگردم ایران، روزهای اقامتم برای سال اول تا 8 نوامبر حساب میشه؟ و بقیش میاد برای سال دوم اقامتم؟ و اگه اینطوره، این گسسته بودن روزهای اقامت، تاثیری روی شمارش اون نداره؟

ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)