صفحه 38 از 161 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    من بعید میدونم تصویب بشه. فعلا با این چالش هایی که دولت لیبرال باهاش روبه روئه و انتقاداتی که به عملکردش در اکثر حوزه ها میشه، نمیشه به تصویب قریب الوقوع این قانون امیدوار بود.
    ...به نظر من تصویب میشه ولی احتمال داره اصلاحات بهش بخوره که پروژه تصویب رو به عقب بندازه. زمان اجرایی شدنشم هم ممکنه 6 ماه به تعویق بیفته ولی در اخر این قانون بالاخره تصویب میشه

اگر کل Debateها رو بخونید می‌بینید سناتورهای لیبرال خیلی دلایل خوبی دارن میارن و سمت مخالف حرف زیادی برای زدن نداره
    نمونه‌ش اینجاست

http://www.parl.gc.ca/Content/Sen/Ch...?Language=E#24

ولی متاسفانه اکثریت محلس سنا با Conservativeهاست و این ممکنه برای تصویب قانون مشکل ایجاد کنه...
    منم مغتقدم که ممکنه بهش اصلاحیه بخوره و تصویبش رو به به تفویق بندازه
    من با اینکه تا ۲-۳ ماه دیگه می‌تونم برای سیتیزن‌شیپ اپلای کنم حتی اگر شده یه سال بیشتر صبر می‌کنم تا طبق قانون اصلاح شده اپلای کنم و مجبور به امضای مدارکی مثل Intent to reside نباشم.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خیر. باید از بیرون کانادا برای اون اقدام کنید. ویزای توریستی به چیز دیگه ای قابل تبدیل نیست مگر دوره های کوتاه شش ماهه.
    سلام
    میشه بیشتر توضیح بدین؟ یعنی کسی که به عنوان همراه دانشجو ویزای ویزیتوری (ایا توریستی متفاوته با این ویزا؟) میگیره نمی تونه به تحصیلی یا کاری تبدیل کنه؟
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بیشتر توضیح بدین؟ یعنی کسی که به عنوان همراه دانشجو ویزای ویزیتوری (ایا توریستی متفاوته با این ویزا؟) میگیره نمی تونه به تحصیلی یا کاری تبدیل کنه؟
    همراه دانشجو وضعیتش فرق میکنه و ویزاش با ویزای توریستی متفاوته. همراه دانشجو میتونه از داخل کانادا به تحضیلی یا کاری تبدیل کنه ولی ویزای توریستی عادی نمیتونه.

Senior Member

دوستان با توجه به قانون جدید و حتی با تعدیلهایی که انشالله قراره روش انجام بشه در مورد کسی که اقامت دائم کانادا داره , شرکت در لاتاری گرین کارت آمریکا میتونه تاثیر منفی در پروسه شهروندی اون شخص بذاره ؟ من حتی سیتیزنهای قدیمی کانادا رو دیدم که میخوان این کار رو انجام بدن البته اگر قانون به حالت قبل برگرده که اجر و قرب شهروندی کانادا دوباره برمیگرده و اون کار اصلا بی معنیه

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    دوستان با توجه به قانون جدید و حتی با تعدیلهایی که انشالله قراره روش انجام بشه در مورد کسی که اقامت دائم کانادا داره , شرکت در لاتاری گرین کارت آمریکا میتونه تاثیر منفی در پروسه شهروندی اون شخص بذاره ؟ من حتی سیتیزنهای قدیمی کانادا رو دیدم که میخوان این کار رو انجام بدن البته اگر قانون به حالت قبل برگرده که اجر و قرب شهروندی کانادا دوباره برمیگرده و اون کار اصلا بی معنیه

ممنون
    مگه الان شهروندی کانادا چه مشکلی داره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    مگه الان شهروندی کانادا چه مشکلی داره؟
    بطورکلی برای اولین بار بحث شهروندی درجه یک و دو مطرح هست برای کسانی که متولد کانادا نیستند.
    مثلا امکان باطل شدن شهروندی افراد متولد خارج از کانادا با کمترین مراحل اداری و حقوقی با دلایلی که دولت فدرال تشخیص بده وجود داره. مثلا بگن تمایل شما به زندگی دائمی در کانادا برای ما اثبات نشد.
    تا پیش این قانون , یعنی سال 2014 کانادا برای احترام به حقوق شهروندی و انسانی در دنیا نمونه بوده البته دولت جدید کانادا سعی داره این قانون رو تا حدودی به حالت قبل برگردونه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

سلام
    دوستان من سایت CIC و قسمت Express Entry رو خوندم اینطور متوجه شدم ممنون میشم اگر اشتباه فهمیدم راهنمایی بفرمایید»

1. برای گرفتن pr از طریق FSW اگر امتیاز 67 یا بیشتر بشه، پرونده ی من به همراه بقیه ی پرونده ها که واسه Federal Skilled Trades Program یا Canadian Experience Class اقدام کردند در pool قرار میگیره، هر پرونده ای که بیشترین امتیاز رو داشت بالاتر قرار میگیره و شانس دادن pr بهش بیشتر هست اصلا هم مهم نیست اسلید ورکر هست یا ترید. درسته؟

2. وقتی واسه pr پذیرفته شدم تا کی وقت دارم تا واسه اولین بار وارد کانادا بشم قبل اینکه فرصت گرفتن pr از بین بره؟ باید وارد همون ایالتی بشم که واسش اقدام کردم یا نه کلا خاک کانادا؟

3. وقتی برای گرفتن pr وارد کانادا بشم، از همون موقع اون بازه ی 6 ساله شروع میشه یا نه دست خودم هست تعیین کنم کی میخوام واسه سیتیزن شدن اقدام کنم و از اون تاریخ 6 سال به قبل میشه زمانی که باید حضور فیزیکی 4 ساله داشته باشم؟

4. تاجایی که متوجه شدم کارت pr رو 5 ساله صادر میکنن و باید طی این مدت حداقل 2 سال رو کانادا بوده باشم تا pr واسه من تمدید بشه اما سوالم اینه که وقتی قرار نهایتا 6 سال وقت داشته باشم تا pr رو به سیتیزن تبدیل کنم، دیگه این تمدیدهای 5 ساله به چه درد میخوره؟ یعنی اگه من در 6 سال نتونم 4 سال رو پر کنم دیگه نمیتونم سیتیزن بشم پس تمدید pr چه فایده ای داره؟

5. میتونم همزمان واسه pr از چند ایالت کانادا اقدام کنم؟ مثلا کبک و سایر ایالات به صورت همزمان ؟

6. این درست هست که میگم کبک راحت تر میگیره و حتی تکمیل ظرفیت هم اعلام میکنه یا شایعه هست؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanage نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من سایت CIC و قسمت Express Entry رو خوندم اینطور متوجه شدم ممنون میشم اگر اشتباه فهمیدم راهنمایی بفرمایید»

1. برای گرفتن pr از طریق FSW اگر امتیاز 67 یا بیشتر بشه، پرونده ی من به همراه بقیه ی پرونده ها که واسه Federal Skilled Trades Program یا Canadian Experience Class اقدام کردند در pool قرار میگیره، هر پرونده ای که بیشترین امتیاز رو داشت بالاتر قرار میگیره و شانس دادن pr بهش بیشتر هست اصلا هم مهم نیست اسلید ورکر هست یا ترید. درسته؟

2. وقتی واسه pr پذیرفته شدم تا کی وقت دارم تا واسه اولین بار وارد کانادا بشم قبل اینکه فرصت گرفتن pr از بین بره؟ باید وارد همون ایالتی بشم که واسش اقدام کردم یا نه کلا خاک کانادا؟

3. وقتی برای گرفتن pr وارد کانادا بشم، از همون موقع اون بازه ی 6 ساله شروع میشه یا نه دست خودم هست تعیین کنم کی میخوام واسه سیتیزن شدن اقدام کنم و از اون تاریخ 6 سال به قبل میشه زمانی که باید حضور فیزیکی 4 ساله داشته باشم؟

4. تاجایی که متوجه شدم کارت pr رو 5 ساله صادر میکنن و باید طی این مدت حداقل 2 سال رو کانادا بوده باشم تا pr واسه من تمدید بشه اما سوالم اینه که وقتی قرار نهایتا 6 سال وقت داشته باشم تا pr رو به سیتیزن تبدیل کنم، دیگه این تمدیدهای 5 ساله به چه درد میخوره؟ یعنی اگه من در 6 سال نتونم 4 سال رو پر کنم دیگه نمیتونم سیتیزن بشم پس تمدید pr چه فایده ای داره؟

5. میتونم همزمان واسه pr از چند ایالت کانادا اقدام کنم؟ مثلا کبک و سایر ایالات به صورت همزمان ؟

6. این درست هست که میگم کبک راحت تر میگیره و حتی تکمیل ظرفیت هم اعلام میکنه یا شایعه هست؟
    1- بله, جز اینکه فکر کنم هر کدوم از این گروهها سهمیه جداگانه ای داشته باشن و رقابت توی همون گروه هست.

2- تاریخ انقضا توی ویزا درج میشه و یک سال بعد از تاریخ مدیکال هست. باید تا اون زمان حتما لند کرده باشین. لزومی هم نداره که حتمن در همون استانی که براش اقدام کردید لند کنید. البته اگر میخواهید از مزایای اون استفاده کنید طبیعتا باید همونجا لند کنید.

3- از زمانی که میخواهید اقدام کنید 6 سال به قبل. البته خیلی فکرتون رو مشغول این قضیه نکنید. تا اون موقع 1000 بار قانون عوض میشه!!

4- لزومی نداره همه حتما برای سیتیزنشیپی اقدام کنن. شاید یکی نخواد شهروند بشه و بخواد تا ابد وضعیتش مقیم دائم بمونه. بنابراین باید امکان تمدید اون باشه. همینطور ممکنه کسی بعد از 5 سال نتونسته باشه مدت زمان لازم برای درخواست شهروندی (که الان 6 سال هست) رو پر کرده باشه. پس برای اینکه ورود و خروجش بدون مشکل باشه باید بتونه کارتش رو تمدید کنه تا شرایط اقدام برای شهروندیش جور بشه.

5- بله شما میتونید همزمان از طریق چند برنامه استانی و همینطور فدرال اقدام کنید ولی علما نظرشون بر اینه کار خوبی نیست و تاثیر منفی داره.

6- اطلاعی ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    1- بله, جز اینکه فکر کنم هر کدوم از این گروهها سهمیه جداگانه ای داشته باشن و رقابت توی همون گروه هست.

2- تاریخ انقضا توی ویزا درج میشه و یک سال بعد از تاریخ مدیکال هست. باید تا اون زمان حتما لند کرده باشین. لزومی هم نداره که حتمن در همون استانی که براش اقدام کردید لند کنید. البته اگر میخواهید از مزایای اون استفاده کنید طبیعتا باید همونجا لند کنید.

3- از زمانی که میخواهید اقدام کنید 6 سال به قبل. البته خیلی فکرتون رو مشغول این قضیه نکنید. تا اون موقع 1000 بار قانون عوض میشه!!

4- لزومی نداره همه حتما برای سیتیزنشیپی اقدام کنن. شاید یکی نخواد شهروند بشه و بخواد تا ابد وضعیتش مقیم دائم بمونه. بنابراین باید امکان تمدید اون باشه. همینطور ممکنه کسی بعد از 5 سال نتونسته باشه مدت زمان لازم برای درخواست شهروندی (که الان 6 سال هست) رو پر کرده باشه. پس برای اینکه ورود و خروجش بدون مشکل باشه باید بتونه کارتش رو تمدید کنه تا شرایط اقدام برای شهروندیش جور بشه.

5- بله شما میتونید همزمان از طریق چند برنامه استانی و همینطور فدرال اقدام کنید ولی علما نظرشون بر اینه کار خوبی نیست و تاثیر منفی داره.

6- اطلاعی ندارم.
    ممنون از راهنمایی شما.
    یه سوال دیگه داشتم:
    کسی که در دانشگاه های کانادا درس میخونه بعد از فارغ التحصیلی، نامینی اون ایالت رو میگیره و میتونه از امتیازش (همون 600 امتیاز) استفاده کنه؟
    یا فقط تنها امتیازی که فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا واسش داره طبق این لینک نهایتا 30 امتیاز هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)