صفحه 45 از 161 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

سلام
    سوالی در مورد شهروندی داشتم که ممنون می شوم اگر اطلاعاتی دارید در اختیار من قرار بدهید.
    در هنگاه اقدام برای شهروندی، آیا حتما مین اپلیکنت هم باید اقدام کند؟ آیا همسر می تواند مستقیم اقدام کند اگر تعداد روز لازم را مانده باشد؟ در مورد فرزندان چی؟ آنها می توانند به اتفاق مادرشان اقدام کنند یا حتما من که مین اپلیکنت بودم هم باید اقدام کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط baharobabash نمایش پست ها
    سلام
    سوالی در مورد شهروندی داشتم که ممنون می شوم اگر اطلاعاتی دارید در اختیار من قرار بدهید.
    در هنگاه اقدام برای شهروندی، آیا حتما مین اپلیکنت هم باید اقدام کند؟ آیا همسر می تواند مستقیم اقدام کند اگر تعداد روز لازم را مانده باشد؟ در مورد فرزندان چی؟ آنها می توانند به اتفاق مادرشان اقدام کنند یا حتما من که مین اپلیکنت بودم هم باید اقدام کنم؟
    برای شهروندی هر فرد مستقلا اقدام می کند. لازم نیست شما و همسرتان با هم اقدام کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط helensalon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه مراحل اقدام برای سیتی زنی چیه؟ یعنی اصلا باید از کجا شروع کرد؟
    اگر به وبسایت اداره مهاجرت مراجعه کنید مراحل کار توضیح داده شده است. تعدادی فرم و مدرک است که باید تهیه و ارسال کنید. البته شرط اول این است که اقامت کانادا را داشته باشید و شرایط سیتی زنی هم داشته باشید.

مجلس تصویب کرد؛ قانون جدید شهروندی در انتظار امضای فرماندار کانادا
    http://atash.ca/%D9%85%D8%AC%D9%84%D...%D8%B1-%D8%A7/

سلام دوستان
    سوالی داشتم که ممنون می شوم راهنماییم کنید.
    من پی آر دارم. بلافاصله قبل از دریافت پی آر حدود دو سال در کانادا کار می کردم. اما سه ماه پس از دریافت پی آر بخاطر کارم در ایران مجبور شدم برگردم ایران. الان دو سال است که هنوز برنگشتم کانادا. برنامه ام آن است که سال آینده برگردم کانادا (احتمالا دائم). اما نگرانم که اگر امسال تابستان در حد یکی دو ماه نروم مشکلی پیش می آید یا نه. آیا ممکن است بخاطر اینکه نزدیک به سه سال کانادا برنگشتم، پی آر را از من بگیرند؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط baharobabash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم که ممنون می شوم راهنماییم کنید.
    من پی آر دارم. بلافاصله قبل از دریافت پی آر حدود دو سال در کانادا کار می کردم. اما سه ماه پس از دریافت پی آر بخاطر کارم در ایران مجبور شدم برگردم ایران. الان دو سال است که هنوز برنگشتم کانادا. برنامه ام آن است که سال آینده برگردم کانادا (احتمالا دائم). اما نگرانم که اگر امسال تابستان در حد یکی دو ماه نروم مشکلی پیش می آید یا نه. آیا ممکن است بخاطر اینکه نزدیک به سه سال کانادا برنگشتم، پی آر را از من بگیرند؟
    شما باید دو سال از 5 سال در کانادا حضور فیزیکی داشته باشید تا کارت پی آر شما تمدید بشه. بعضی عقیده دارند اگر موقع ورود به کانادا سابقه حضورتون طوری باشه که حتی با موندن تا آخر اعتبار کارتتون 2 سالتون پر نشه, با وجود معتبر بودن کارتتون ممکنه از ورودتون جلوگیری کنن. حالا نمیدونم این موضوع درسته یا نه و اینکه چطور موقع ورود میتونن بفهمن شما چه مدتی قبلا حضور داشتید.

پی نوشت: البته فکر کنم این پرسش و پاسخ من نامرتبط با عنوان تاپیکه!

من سال 2009 که برای مهاجرت اقدام کردم، ایلتس آکادمیک دادم که آن زمان قابل قبول بود . الان سایت مهاجرت رو برای سیتزنشیپی چک می کردم، گفته فقط ایلتس جنرال که در زمان تشکیل پرونده مهاجرت فرستاده بودید، قابل قبوله.
    یعنی من نمی تونم کپی ایلتسی رو که برای مهاجرت فرستاده بودم، مجددا برای سیتیزنشیپی بفرستم؟ آیا راهی وجود داره که مجددا امتحان زبان ندم؟

ساعت صفر برای لایحه شهروندی؛ سنا دقایقی پیش لایحه لیبرال‌ها را تصویب کرد
    http://atash.ca/%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D...DB%8C%D9%82-2/

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    من سال 2009 که برای مهاجرت اقدام کردم، ایلتس آکادمیک دادم که آن زمان قابل قبول بود . الان سایت مهاجرت رو برای سیتزنشیپی چک می کردم، گفته فقط ایلتس جنرال که در زمان تشکیل پرونده مهاجرت فرستاده بودید، قابل قبوله.
    یعنی من نمی تونم کپی ایلتسی رو که برای مهاجرت فرستاده بودم، مجددا برای سیتیزنشیپی بفرستم؟ آیا راهی وجود داره که مجددا امتحان زبان ندم؟
    سلام.
    من اطلاعات دقیق ندارم ولی با توجه به وبسایت : http://www.cic.gc.ca/english/citizen...age-step-2.asp
    همونطوری که خودتون گفتین از نوامبر ۲۰۰۸ به بعد آیلتس جنرال رو خواستن و اکسپایر هم شده باشه مهم نیست. شما مطمئن هستین تاریخ تست شما قبل از نوامبر ۲۰۰۸ نیست؟
    به نظرم منطقی اش اینه این تاریخ باید دقیقا همون موقعی باشه که خودشون تصمیم گرفتن این تغییر رو بدن و از اون به بعد از کسی نسخه آکادمیک رو قبول نکردن!

پیشنهاد میکنم روی لینک کلیک کنید و به مراحل بعدیش برید شاید با توجه به شرایط خودتون نیازی نبود امتحان بدید. حدود هفت حالت دیگر هم وجود داره که شما رو از امتحان مجدد بی نیاز میکنه.

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad_Ra نمایش پست ها
    سلام.
    من اطلاعات دقیق ندارم ولی با توجه به وبسایت : http://www.cic.gc.ca/english/citizen...age-step-2.asp
    همونطوری که خودتون گفتین از نوامبر ۲۰۰۸ به بعد آیلتس جنرال رو خواستن و اکسپایر هم شده باشه مهم نیست. شما مطمئن هستین تاریخ تست شما قبل از نوامبر ۲۰۰۸ نیست؟
    به نظرم منطقی اش اینه این تاریخ باید دقیقا همون موقعی باشه که خودشون تصمیم گرفتن این تغییر رو بدن و از اون به بعد از کسی نسخه آکادمیک رو قبول نکردن!

پیشنهاد میکنم روی لینک کلیک کنید و به مراحل بعدیش برید شاید با توجه به شرایط خودتون نیازی نبود امتحان بدید. حدود هفت حالت دیگر هم وجود داره که شما رو از امتحان مجدد بی نیاز میکنه.

موفق باشین

من سپتامبر 2008 امتحان دادم. در لینکی که فرستادید، تاریخ نوامبر 2008 مربوط به مقدار نمره است ولی توی عنوانش گفته باید جنرال باشه. آیا شما جایی دید که دقیقا گفته باشه آکادمیک قابل قبوله قبل از نوامبر 2008؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)