صفحه 51 از 161 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    بررسی پرونده شهر به شهر فرق داره ؟ مثلا اگر از شهری که تعداد مهاجر کمتر داره مدارک بفرستیم تاثیر در سرعت پرونده داره ؟
    خیر. پرونده های فدرال ارتباط معناداری با شهر محل اپلای ندارد ولی بسته به کیس می تواند متفاوت باشد و کمتر یا بیشتر از پروسسینگ تایم تیپیکال باشد.
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...qnum=364&top=5
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    بررسی پرونده شهر به شهر فرق داره ؟ مثلا اگر از شهری که تعداد مهاجر کمتر داره مدارک بفرستیم تاثیر در سرعت پرونده داره ؟
    لزوما نه. حتی برعکس در شهرهای کوچک مراسم امتحان و سوگند ممکنست در فواصل زمانی طولانی تری انجام شود چون تعداد متقاضیان کم است.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    قانون عوض شده و سه سال از پنج سال کافیه.
    بله بعد از اقدام میتونید برید ولی اگر میخواهید از مزایای شهروندی کانادا برای کار در امریکا استفاده کنید بهتره صبر کنید پاسپورت رو بگیرید.
    قانون همیشه احتمال داره عوض بشه. هیچکس نمیتونه تضمینی بده.
    البته هنوز اجرایی نشده در دولت. قراره از پاییز اجرایی بشه اون قسمتش.
    PR : NOV 2013

درست یک ماه بعد از فرستادن اپلیکیشن، براس من نامه اومد که process فایل شروع شده و فایل نامبرم هم همراهشه
    توی نامه هم می‌گه از الان شروع کن به خوندن کتاب تا بزودی برای آزمون شهروندی آماده باشی!

Junior Member

شایدم سوالم در ارتباط با شهروندی ابتدایی باشه:
    اگر بعد از قبول شدن در سیستم express entry به هر دلیلی نشه که سه سال از پنج سال اولیه رو در کانادا زندگی کرد تا شهروندی گرفت امتیازش باطل میشه یا اینکه امتیازش برای همیشه هست و تا زمانی که در یک بازه ی پنج ساله سه سال حضور داشت؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad2009 نمایش پست ها
    شایدم سوالم در ارتباط با شهروندی ابتدایی باشه:
    اگر بعد از قبول شدن در سیستم express entry به هر دلیلی نشه که سه سال از پنج سال اولیه رو در کانادا زندگی کرد تا شهروندی گرفت امتیازش باطل میشه یا اینکه امتیازش برای همیشه هست و تا زمانی که در یک بازه ی پنج ساله سه سال حضور داشت؟
    مساله سه سال از 5 سال اولیه نیست. شما زمانی که اقدام میکنید باید در 5 سال قبل از آن حداقل به اندازه 3 سال در کانادا بوده باشید. حالا 10 سال هم از لندینگ شما گذشته باشه ایرادی نداره! فقط مساله اینه شما برای تمدید کارت اقامت خودتون میبایست دو سال از 5 سال در کانادا حضور داشته باشید وگرنه در حالت کلی کارت شما تمدید نمیشه و نمیتونید به کانادا برگردید. و طبیعتا وقتی هم که در کانادا نباشید نمیتونید 10 سال بعد سه سال از 5 سال قبلش اونجا بوده باشید!

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    درست یک ماه بعد از فرستادن اپلیکیشن، براس من نامه اومد که process فایل شروع شده و فایل نامبرم هم همراهشه
    توی نامه هم می‌گه از الان شروع کن به خوندن کتاب تا بزودی برای آزمون شهروندی آماده باشی!
    سلام دوست عزیز
    شما طبق قانون 4 سال از 6 سال فرم ها رو پر کردین؟
    File number : May 2006
    04/06/2013 : Passport request
    2013 /06/ 10: Visa

نقل قول نوشته اصلی توسط demandeur2006 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما طبق قانون 4 سال از 6 سال فرم ها رو پر کردین؟
    بله، قانون سه سال هنوز اجرایی نشده

دوستان من يك سوال دارم ، من در اپريل ٢٠١٣ وارد كانادا شدم ، تاريخ باطل شدن پي ارم را زده جون ٢٠١٨ من تا الان مدت ٢ سال و ٥ ماه رو تو كانادا بودم . سوالم اينه من تا اپريل بايد ٧ ماهه باقي مانده را پر كنم يا تا جون هم ميتونم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    دوستان من يك سوال دارم ، من در اپريل ٢٠١٣ وارد كانادا شدم ، تاريخ باطل شدن پي ارم را زده جون ٢٠١٨ من تا الان مدت ٢ سال و ٥ ماه رو تو كانادا بودم . سوالم اينه من تا اپريل بايد ٧ ماهه باقي مانده را پر كنم يا تا جون هم ميتونم؟
    تا جون هم میتونید ولی چون اپریل 2013 لند کردین 5 سال بعدش میشه اپریل 2018 و به ازای هر ماهی که از اپریل 2018 بگذره یک ماه از اول دوره تون رو از دست میدید! مثلا اگر بخواهید می 2018 رو حساب کنید قاعدتا اپریل 2013 رو از دست میدید و همینطور جون 2018 باعث از دست دادن می 2013 میشه و به احتمال زیاد شما می و جون 2013 رو در کانادا بودید چون بعد از لندینگتون بوده. بنابراین بعید میدونم برای شما تفاوتی در پر کردن تا اپریل یا جون باشه. مگر اینکه قبل از گرفتن کارت پی آر برگشته باشین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)