صفحه 53 از 161 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنماىى كنيد
    در چك ليست اپلاى براى سيتيزن شيپى
    ١.مدرك Photocopy of your Record of Landing (IMM 1000) رو خواستند ! ايا احتياج به certified copy هست ؟ يا فقط كپى معمولى كافى است ؟
    ٢. منظورشان. از
    Photocopies of biographical pages of passports and/or travel documents ، t
    يعنى فقط صفحات مشخصات پاس رو ميخوان يا تمامى صفحات ؟
    ٣. منظورشان از
    1. Translation of any documents that are not in English or French and an affidavit from the translator
      يعنى بايد پاس رو ترجمه كرد يا نه ؟

٤. ايا تيازى به ترجمه مهر ورود وخروج پاسپورت لازم هست ؟!
      ٥. براى زبان ، نامه سر كارم كه چهار سال اونجا مشغول هستم كفايت ميكنه ، ديگه نيازى به اثبات زبان نداره ؟؟

ممنون
    1- کپی معمولی منظورشان هست
    2-کپی صفحاتی از پاسپورت که مشخصات را داره
    3-خیر نیازی به ترجمه پاس نیست.مثلا ما هیچ مدرکی نداشتیم به انگلیسی که دخترمون فرزند ما هست و باید شناسنامه فارسیش را که اسم والدین توش هست ترجمه میکردیم.
    4-خیر نیازی نیست
    5- نه این مدرک قابل قبول نیست . اگر مین اپلیکنت بودید زمان اپلای کردن , آیلتس اون موقع را بزارید در غیر اینصورت باید یک مدرک زبان بگیرید که قابل قبول باشه و راههای مختلفی براش هست.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    1- کپی معمولی منظورشان هست
    2-کپی صفحاتی از پاسپورت که مشخصات را داره
    3-خیر نیازی به ترجمه پاس نیست.مثلا ما هیچ مدرکی نداشتیم به انگلیسی که دخترمون فرزند ما هست و باید شناسنامه فارسیش را که اسم والدین توش هست ترجمه میکردیم.
    4-خیر نیازی نیست
    5- نه این مدرک قابل قبول نیست . اگر مین اپلیکنت بودید زمان اپلای کردن , آیلتس اون موقع را بزارید در غیر اینصورت باید یک مدرک زبان بگیرید که قابل قبول باشه و راههای مختلفی براش هست.
    براي قسمت آخر يا همون مدرك زبان. كسي اينجا ديپلم گرفته باشه يا دانشجوي كالج باشه قبوله يا حتما بايد امتحان بديم؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    براي قسمت آخر يا همون مدرك زبان. كسي اينجا ديپلم گرفته باشه يا دانشجوي كالج باشه قبوله يا حتما بايد امتحان بديم؟
    اگر مدرک گرفته باشن قبول میکنن. این لینک رو ببینین:

http://www.cic.gc.ca/english/citizenship/language.asp

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

دوستان کسی اطلاع داره چطور میشه درخواست بررسی سریع تر شهروندی کرد؟ از طریق سایت قسمت مربوطه اش ایمیل زدم ولی در کل میخواستم ببینم کسی تجربه ای داره؟ یه مورد ارجنت پیش اومده که نیاز به پاس کانادایی هست. ممنون

پی نوشت: فوریه امسال مدارک توسط اداره مهاجرت دریافت شده ولی همچنان در حال بررسیه!
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره چطور میشه درخواست بررسی سریع تر شهروندی کرد؟ از طریق سایت قسمت مربوطه اش ایمیل زدم ولی در کل میخواستم ببینم کسی تجربه ای داره؟ یه مورد ارجنت پیش اومده که نیاز به پاس کانادایی هست. ممنون

پی نوشت: فوریه امسال مدارک توسط اداره مهاجرت دریافت شده ولی همچنان در حال بررسیه!
    فكر نميكنم راه خاصي وجود داشته باشه يا حداقل ميتونم بگم من تابحال نشنيدم.
    فوريه كه مدارك را فرستاديد كي براتون فايل نامبر اومد؟
    از طريق پست اومد و يا ايميل كردن براتون؟
    و سوال آخر اينكه ميتونم بپرسم كدام استان هستيد؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    فكر نميكنم راه خاصي وجود داشته باشه يا حداقل ميتونم بگم من تابحال نشنيدم.
    فوريه كه مدارك را فرستاديد كي براتون فايل نامبر اومد؟
    از طريق پست اومد و يا ايميل كردن براتون؟
    و سوال آخر اينكه ميتونم بپرسم كدام استان هستيد؟
    ممنون از پاسختون. مدارک رو اول فوریه فرستادیم 10 ام فایل نامبر اومد و تو سایت تونستیم وضعیتمونو ببینیم. با ایمیل اومد. در واقع مشکل همینجاست که چون در استان پرینس ادوارد هستیم و مهاجر کمه، برگزاری تست و مراسم در فواصل طولانی تر برگزار میشه ولی خبر خوش اینه که با درخواستم از مرکز نیوکامرز استان، دارن پیگیری میکنن که اولین امتحان تو کل منطقه اتلانتیک هر جا بود ما رو اونجا ارجاع بدن. مشکل تقریبا حل شد. بازم ممنون

پی نوشت: من نمیدونستم میتونم از این راه، پروسه رو سریع تر کنم وگرنه زودتر ازشون خواهس میکردم، البته خیلی دارن لطف میکنن. موضوع اینه که من برنده 5 شب تور کشتی پرینس شدم از طریق قرعه کشی کارت ارمایلزم، که از فلوریدا حرکت میکنه و برای همین به پاس کانادایی هر چه زودتر نیاز داشتم. اینم از مزایای استفاده مداوم طی این 5 سال از ارمایلز کارت!

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها

http://www.cic.gc.ca/english/citizen...ome-urgent.asp

To apply for urgent processing, you must be eligible to apply for citizenship and have an emergency, such as:

• needing Canadian citizenship to:
      • apply for a job
      • avoid losing your job
      • go to a Canadian school, college or university

• needing to travel because of death or serious illness in your family and you can’t get a passport in your current nationality
    • receiving a successful Federal Court decision on an appeal on a previous application for citizenship

Even if these conditions apply to you, we may not be able to process your request urgently. If we do process your request urgently, we may not be able to do it in time to help your situation.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    http://www.cic.gc.ca/english/citizen...ome-urgent.asp

To apply for urgent processing, you must be eligible to apply for citizenship and have an emergency, such as:

• needing Canadian citizenship to:
      • apply for a job
      • avoid losing your job
      • go to a Canadian school, college or university

• needing to travel because of death or serious illness in your family and you can’t get a passport in your current nationality
    • receiving a successful Federal Court decision on an appeal on a previous application for citizenship

Even if these conditions apply to you, we may not be able to process your request urgently. If we do process your request urgently, we may not be able to do it in time to help your situation.
    بله بنده قبلش عرض کردم از طریق سایت CIC قسمت مربوطه وارد شدم و ایمیل زدم. تمام این نوشته ها رو هم دیدم ولی همونطور که گفتم مشکل استان ما به دلیل کمبود مهاجر، دیر به دیر برگزار کردن آزمونه. یعنی صرفا به همین دلیل پرونده ها رو نگه میدارن و گروه گروه میکنن تا ارزش صرف هزینه و این مسائلشو برای اون تعداد داشته باشه. نمیان برای مثلا 5 نفر ازمون و مراسم بر پا کنن. امیدوارم متوجه شرایط شده باشین.

اینه که با درخواست از اداره نیوکامرز استان، به دلیل اینکه ما رو خوب میشناسن و واقعا قصد کمک داشتن، در حال پیگیری از طریق MP مون هستن تا از اداره مهاجرت درخواست کنن که به دلیل اعلام آمادگیمون برای شرکت در اولین محل برگزاری امتحان در منطقه آتلانتیک، به اون شهر ارجاع داده بشیم(البته مسلما این فقط موقعی اتفاق خواهد افتاد که تنها دلیل نهایی نشدن پرونده مون تا حالا همین مورد باشه).

من نمیدونم شرایط تو شهرهای بزرگ به چه شکله ولی حداقل در این شهر و استان به دلیل کوچکی و امکان ساختن نتورکینگ قوی و خوشنامی، میشه از اینکارها انجام داد. در ضمن به هیچ عنوان فکر نکنین اینها اهل پارتی بازی و چه میدونم این حرفها نیستن!

ما حتی مدارکمون که آماده شد، بردیم همین اداره نیوکامرز، مسوول مربوطه بازدید کرد و تائید که کرد ارجاعمون داد به دفتر MP مون و مدارکمون از اونجا پست شد. مسوول مربوطه نظرش این بود که اینطوری کارتون رسمیت بیشتری پیدا میکنه و از همه نظر بهتره. در واقع این MP (member of parliament)در اینطور موارد بسیار فعاله و به مهاجرا کمک زیادی میکنه. شاید اینم از مزایای زندگی در شهرهای کوچیکه!

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

Do I need to let CIC knows if I re-new my current passport at the middle of citizenship application process?
    PR : NOV 2013

سلام دوستان، وقت بخیر
    پیشاپیش تشکر میکنم از وقتی که میذارین و به سوال من جواب میدین:
    سوال من این هست که از سه ایالت 1-اونتاریو، 2- بریتیش کلمبیا و 3 کبک، توی کدوم ایالت میشه سریعتر برای PR و نهایتا پاسپورت اقدام کرد؟
    من لیسانس دارم و میخوام برای مستر و یا PhD اپلای کنم.
    میخوام ببینم با اپلای برای کدوم دانشگاه توی کدوم ایالت میتونم زودتر PR بگیرم؟
    آیا شرایط یکسانه توی این سه ایالت؟
    و اینکه ایا مثلا من اگه برم و یه مستر بگیرم بعدش PR، میتونم تا اتمام دوره PhD پاسپورتم رو بگیرم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)