صفحه 56 از 161 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام وتبريك عرض ميكنم
    سوال داشتم ممنون ميشم راهنماىى كنيد
    من ميخوام مدارك رو بفرستم ويه مسافرت يه ماهه دارم
    سوالم ، راه تماس اداره مهاجرت از چه طريقى بامن خواهد شد ? ايميل يا نامه ارسال ميشه ؟
    ايا نقص مدارك يا وضعيت پرونده قابل پيگيرى هستش از طريق فايل نامبر وبصورت انلاين ؟

برای من هر سری ایمیل اومده... ولی فک کنم خودم موقع پرکردن اپلیکیشنم گزینه ایمیل رو انتخاب کردم
    حقیقتش دقیق یادم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بسته به اینه که چه موقع بتونه اقامت بگیره. برای اقامت زمان بندی دقیق نمیشه داد چون به امتیازتون بستگی داره. فرض کنیم امتیازتون اینقدر بالا باشه که بلافاصله برای اقامت انتخاب بشوید و مثلا پروسه اش یکسال طول بکشه، دو سال و نیم بعد از اقامت برای شهروندی میتونید اقدام کنید (بفرض اینکه از ابتدای ورود به کانادا هرگز خارج نشده باشید، یکسالی که قبل از اقامت در کانادا بوده اید نصفش از سه سال لازم برای اقامت کم میشه). پروسه شهروندی هم فرض کنیم شش ماه طول بکشه سرجمع حداقل چهار سال تا پاسپورت بگیرید.
    سلام و ممنون از پاسخ شما. شما الان از روش express entry توضیح دادید یا PEQ ؟ یعنی اگر همه چی اوکی پیش بره در پایان دکترا شهروند میشم؟؟؟
    البته سابقه کار ایران من خیلی کمه و فرانسه هم بلد نیستم. برای اینکه امتیازم بره بالا فقط فرانسه رو دارم.
    از طرفی قوانین عوض شه وضع بدتر میشه. نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام و ممنون از پاسخ شما. شما الان از روش express entry توضیح دادید یا PEQ ؟ یعنی اگر همه چی اوکی پیش بره در پایان دکترا شهروند میشم؟؟؟
    البته سابقه کار ایران من خیلی کمه و فرانسه هم بلد نیستم. برای اینکه امتیازم بره بالا فقط فرانسه رو دارم.
    از طرفی قوانین عوض شه وضع بدتر میشه. نه؟
    پاسخ بنده در مورد سوال شما در خصوص شهروندی بود. در مورد روشهای مهاجرتی به تاپیک خودش مراجعه کنید، تغییر قوانین قابل پیش بینی نیست.

دوستان سلام
    در مورد سيتيزن شيپى سوال داشتم
    ١.ميخوام اخرين پاس رو كه چهار سال دارمش رو ترجمه كنم ، ايا احتياجى هستش كه قبلى رو هم ترجمه كنم ؟
    ٢. من ايلتس داشتم كه چهار ماه پيش منقضى شده ويكى ديگه هم دارم كه موقع اپلاى كردن واسه مهاجرت پنج سال پيش ? كفايت ميكنه وايا احتياجى هست به نامه از سر كار

جهت اطلاع و اقدام سریع
    قانون جدید شهروندی کانادا از چهارشنبه آینده اجرا می‌شود‎
    http://atash.ca/%D9%82%D8%A7%D9%86%D...6%D8%A8%D9%87/

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    دوستان سلام
    در مورد سيتيزن شيپى سوال داشتم
    ١.ميخوام اخرين پاس رو كه چهار سال دارمش رو ترجمه كنم ، ايا احتياجى هستش كه قبلى رو هم ترجمه كنم ؟
    ٢. من ايلتس داشتم كه چهار ماه پيش منقضى شده ويكى ديگه هم دارم كه موقع اپلاى كردن واسه مهاجرت پنج سال پيش ? كفايت ميكنه وايا احتياجى هست به نامه از سر كار
    دوست عزیز سلام
    تاجایی که من می دونم آیلتس شما که برای مهاجرت داده بودید کفایت می کنه . ولی من متوجه نشدم برای چی پاسپورت را باید بدید برای ترجمه؟ دوستان اگه اطلاع دقیق تر دارند لطفاً راهنمایی کنند با تشکر
    File number : May 2006
    04/06/2013 : Passport request
    2013 /06/ 10: Visa

نقل قول نوشته اصلی توسط mrarash نمایش پست ها
    جهت اطلاع و اقدام سریع
    دوست عزیز سلام
    ممنون از خبر جدید . همیشه خوش خبر باشید.
    File number : May 2006
    04/06/2013 : Passport request
    2013 /06/ 10: Visa

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mrarash نمایش پست ها
    جهت اطلاع و اقدام سریع
    فقط توجه داشته باشین که مطمئنا فرم ها تغییر میکنه ، باید تا زمانی که فرم های جدید در سایت گذاشته نشده صبر کنین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط demandeur2006 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    تاجایی که من می دونم آیلتس شما که برای مهاجرت داده بودید کفایت می کنه . ولی من متوجه نشدم برای چی پاسپورت را باید بدید برای ترجمه؟ دوستان اگه اطلاع دقیق تر دارند لطفاً راهنمایی کنند با تشکر
    ظاهرا هر مهرى كه به زبان انگليسى نباشه بايد ترجمه كرد ومتاسفانه هزينه ترجمش هم بالاس و ظاهرا بايد كپى رنگى از تمامى صفحات پاس رو ضميمه ترجمه كنيم

صفحه آخر پاسپورت را باید ترجمه کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)