صفحه 68 از 161 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    روزهایی که همون روز ورود و خروج داریم چطور حساب میشه ؟ من الان 190 روز خارج از کانادا بودم ، 8 بار ایران رفتم اگر ورود و خروج را حساب نکنم میشه 174
    داخل سایت فرم داره و ورود و خروج رو میدید روز ها رو محاسبه میکنه

[QUOTE=uxmal09;2485272]خب پس آیلتس دادید دیگه درسته؟ از همون می تونید استفاده کنید.[/QUOTE

I have to answer no for the period of jan 2008 and Oct 2012, right?
    File number : May 2006
    04/06/2013 : Passport request
    2013 /06/ 10: Visa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faramarz7 نمایش پست ها
    با این حساب اگر منی که الان سه ساله اومدم یک 6 ماه صبر کنم دیگه این هزینه اضافی گواهی سو پیشینه ایران رو نمی خواد بدم? درست میگم? یعنی به محض اینکه در 4 سال گذشته کمتر از 183 روز در ایران بوده باشم.
    دقیقا
    اگر عجله ندارید
    ولی الان حدود لود یکسال ظرف چند روز اپلای میکنند و صف ایجاد شده باعث میشه پروسس تایم شاید بالای دو سال بشه
    الان که خلوت بود یکسال بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faramarz7 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    واقعا این دیگه خیلی مسخره هست ، قانون جدید که بد تر شده!!!
    من الان سه سال کانادا هستم باید سو پیشینه سال چهارم رو از ایران بگیرم!!!! این یعنی همه مدارک رو بفرستی واشنگتن بعلاوه نفری 500 دلار کانادا تازه هنوز نمیدونم چطوری نمونه اثر انگشتم رو بگیرم. ما که قبل از لند 2 بار داده بودیم سو پیشینه رو....
    واقعا
    شش ماه بدون پاسپورت و کارت ملی و شناسنامه چیکار کنیم
    فقط PR میمونه
    حتی آپشنی برای پرداخت پست اکسپرس در نظر نگرفتن

Junior Member

سوال و جواب از سایت دفتر حافظ منافع واشینگتن

سؤال:صدور گواهی عدم سوء پیشینه چقدر طول می کشد؟جواب: از آنجائیکه صدور گواهی عدم سوء پیشینه از اختیارات پلیس بین الملل کشور می باشد و نمایندگی تنها نقش رابط بین فرد و ارگان صادر کننده را عهده دار می باشد اعلام مدت دقیق صدور گواهی عدم سوء پیشینه امکان پذیر نیست لیکن بر اساس سوابق موجود حداقل 4 تا 6 ماه به طول می انجامد
    سؤال: آیا برای تقاضای گواهی عدم سوء پیشینه فرستادن اصل شناسنامه و گذرنامه لازم است؟جواب : بله اصل شناسنامه باضافه اصل کارت ملی واصل گذرنامه لازم است
    سؤال: آیا می توانیم گواهی عدم سوء پیشینه را که به تازگی دریافت کرده ام توسط نمایندگی برابر اصل نمایم تا به مرکز دیگری نیز ارائه کنم؟جواب : با توجه به اینکه گواهی عدم سوء پیشینه برای مدت محدودی اعتبار داشته باشد و مقامات آمریکا به اصل آن نیاز دارند لذا کپی برابر با اصل آن فقط با درخواست مقامات کشور محل اقامت قابل ارائه می باشد
    سؤال: آیا اقامت در شهرستان باعث طولانی تر شدن مدت زمان گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه میشود؟جواب: خیر
    سؤال: آیا میتوان فرم درخواست گواهی عدم سوء پیشینه را به زبان انگلیسی پر نمود؟جواب: خیر کلیه فرمهای ارسالی جهت در خواست عدم سوء پیشینه باید به زبان فارسی تکمیل گردد لذا در صورتیکه متقاضی توانایی نوشتن به زبان فارسی را ندارد میتواند از دوستان ایرانی خود در این زمینه کمک بگیرد ولی برگه سوء پبشینه از ایران به زبان انگیسی ارسال می گردد

نقل قول نوشته اصلی توسط mateen نمایش پست ها
    واقعا
    شش ماه بدون پاسپورت و کارت ملی و شناسنامه چیکار کنیم
    فقط PR میمونه
    حتی آپشنی برای پرداخت پست اکسپرس در نظر نگرفتن
    از تجربه من میتونید استفاده کنید. کمتر از یک ماه میتونید سوپیشینه بگیرید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post2482201

Local Moderator

برای گواهی سو پیشینه به واشینگتون نباید بفرستید ، تو یکی از مراکز شهر خودتون میرید اثر انگشت میگیرید میفرستید ایران ، اونجا گواهی صادر میشه ، ترجمه میکنید و اینجا تحویل میدید
    ویرایش توسط hiver : October 13th, 2017 در ساعت 03:43 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    من فرم calculator online رو پر كردم وeligibility period من رو اينجوري زده از ٢٠١٢ تا ٢٠١٧.١٢.١٠
    در صورتي كه landing من ٢٠١٣ بوده ،يعني در واقع مدت زماني كه من ايران بودم قبل از لندينگ رو جزء eligibility period حساب كرده
    ولي در خود فرم نوشته total physical presence يعني دقيقاً همون ميزاني كه من در كانادا حضور داشتم ( بين موقعى كه pr شدم تا لان )

١.ولي در فرم اصلي eligibility period رو زدم كه online calculator داده ؟ درسته ديگه ؟
    ٢. در فرم اصلي مي پرسه During your eligibility period did you live out side of canada يعني در واقع من ايران بودم قبل از landing و during eligibility period كه اون اعلام كرده و اگر yes بزنم ، ميگه please complete and submit the Residence outside of canada form كه وقتي اين فرم باز ميشه مربوط به كساني است كه crown servant or crown family member
    واقعاً گيج شدم
    نمي دونم كه درسته كه بزنم No و بيام توي جدول زير كه آدرسهاي محل زندگي قبل از landing (قبل از pr شدن) رو وارد بكنم
    جدولي كه گفتم مربوط به آدرس هست(where have you lived during your eligibility period ?please list all addresses inside and outside of
    canada.your addresses must cover the entire eligibility period
    و طبق online calculator شروع eligibility priod 2012 هست، يعني از زمان قبل از لندينگ تا الان!
    باید بزنی yes
    چون در مدت eligibility خارج از کانادا بودی
    آدرس ایران رو هم باید بنویسی
    اما!
    اون فرم crown و این حرفها برای اینه که زمانی که خارج از کانادا بودی برای سیتیزن شیپی محسوب بشه (سهمیه موارد خاصه)
    پس میزنیم یِس و فرم رو پر نمیکنیم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    از تجربه من میتونید استفاده کنید. کمتر از یک ماه میتونید سوپیشینه بگیرید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post2482201
    پست DHL مشکلی با فرستادن شناسنامه به ایران نداره؟ هزینه اش از کانادا چقدر شد؟

Junior Member

سلام دوستان من مدرک دوره استارت بیزینس رو از مونترال دارم ایا این میتونه secondary education باشه و از من بروف زبان دیگه نخوان ؟ بالاش نوشته Secondary Cycle 2.
    تاریخ ارسال مدارک: 17 دسامبر 2010
    تاریخ برداشت از حساب ویزا: 17 مارچ 2011
    تاریخ فایل نامبر: 8 آگوست 2011 /تاریخ نامه انتظار: 19 نوامبر 2012/تاریخ مصاحبه: 30 اکتبر رشته 6 امتیازی/ ویزا:30 ابریل 2014/ لند: 8 جون 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)