صفحه 74 از 161 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    ميشه بفرماييد كى فايل نامبر گرفتين وكى فرستاده بوديين

1. We received your application for Canadian citizenship (grant of citizenship) on February 1, 2017.
    2. We sent you correspondence acknowledging receipt of your application(s), and a study book called Discover Canada on February 10, 2017.
    3. We started processing your application on February 18, 2017.
    4. We sent you a notice on October 31, 2017 to appear and write the citizenship test on November 29, 2017 at 3:30 PM. The notice you will receive by mail will be your official confirmation of your appointment. If you have not received this notice prior to the date of your scheduled appointment, please contact us.
    5. We sent you a notice on October 31, 2017 to appear and take the oath of citizenship at the citizenship ceremony to be held on November 30, 2017 at 10:00 AM. The notice you will receive will be your official confirmation of your appointment. If you have not received this notice prior to the date of your scheduled appointment, please contact us.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    1. We received your application for Canadian citizenship (grant of citizenship) on February 1, 2017.
    2. We sent you correspondence acknowledging receipt of your application(s), and a study book called Discover Canada on February 10, 2017.
    3. We started processing your application on February 18, 2017.
    4. We sent you a notice on October 31, 2017 to appear and write the citizenship test on November 29, 2017 at 3:30 PM. The notice you will receive by mail will be your official confirmation of your appointment. If you have not received this notice prior to the date of your scheduled appointment, please contact us.
    5. We sent you a notice on October 31, 2017 to appear and take the oath of citizenship at the citizenship ceremony to be held on November 30, 2017 at 10:00 AM. The notice you will receive will be your official confirmation of your appointment. If you have not received this notice prior to the date of your scheduled appointment, please contact us.
    يعنى شما نزديك به نه ماه اززمان in process شدن تا ايميل امتحان ؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    يعنى شما نزديك به نه ماه اززمان in process شدن تا ايميل امتحان ؟؟
    دوست عزیز شرایط هر شهر و استان با دیگری فرق داره، همانطور که در پست های قبلی عرض کردم به دلیل تعداد کم مهاجر در استان ما اینطور چیزها رو میمونن تعدادی به حد نصاب جمع کنن بعد یه دفعه انجام میکنن، ولی از اونطرف خیلی چیزهای دیگه بنا به همون کم بودن مهاجران بسیار سریع تر و با خذمات بهتر و با کیفیت تری ارائه میشه. ما معمولا اصلا برای دریافت خدمات مختلف، در انتظار و صف نمیمونیم. بالاخره یه سری مزایا داره یه سری معایب این تعداد کم مهاجر.

الان همین که دقیقا یه روز بعد تست، مراسم گذاشتن خودش نشونه همون متفاوت بودن پروسه در این استان به نسبت استانهای شلوغ تره! نگران نباشین این پروسه ها بالاخره تموم میشه. دیر یا زود. موفق باشید
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    9212

سلام دوستان، سوال من راجع به عدم سؤ پیشینه هست

آخزین گواهی سؤ پیشینه من در ایران در تازیخ 10th May 2014 به زبان فرانسه تهیه شده و من در تاریخ 9th Dec. 2014 به کانادا مهاجرت کردم و تاکنون خارج نشدم. در فاصلۀ دو تازیخ مذکور، ایران رو از 16 Sept تا 27 Oct به مقصد اروپا ترک کردم (تقریبا 42 روز) و مجدد به ایران برگشتم . یا توجه یه این شرایط آیا بنده باز باید گواهی عدم سؤ پیشینه تهیه کنم یا همونی که دارم کفایت میکنه؟(خودم در مجموع 172 روز حساب کردم) ممنون میشم دوستان عزیز و با تجربه راهنمایی بفرمایند.
    فدرال- 38 رشته- کد رشته 9212 - ارسال مدارک به سیدنی 5 مارس 2010 - فایل نامبر اول 10 مه 2010- فایل نامبر دوم 26 سپتامبر - آغاز پراسس 23 فوریه 2012- مدیکال ۳ مارس ۲۰۱۴ - انجام مدیکال ۱۸ مارس - ارسال updateها ۱۶ آوریل و رسیدن به ورشو ۲۲ آوریل ۲۰۱۴

Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. Thomas Edison

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MJahan نمایش پست ها
    سلام دوستان، سوال من راجع به عدم سؤ پیشینه هست

آخزین گواهی سؤ پیشینه من در ایران در تازیخ 10th May 2014 به زبان فرانسه تهیه شده و من در تاریخ 9th Dec. 2014 به کانادا مهاجرت کردم و تاکنون خارج نشدم. در فاصلۀ دو تازیخ مذکور، ایران رو از 16 Sept تا 27 Oct به مقصد اروپا ترک کردم (تقریبا 42 روز) و مجدد به ایران برگشتم . یا توجه یه این شرایط آیا بنده باز باید گواهی عدم سؤ پیشینه تهیه کنم یا همونی که دارم کفایت میکنه؟(خودم در مجموع 172 روز حساب کردم) ممنون میشم دوستان عزیز و با تجربه راهنمایی بفرمایند.
    اگر در 4 سال قبل بیشتر از 183 روز خارج از کانادا بودید باید سوپیشینه بگیرید با توجه به تاریخهای شما اگر الان میخواهید اقدام کنید باید سو پیشینه جدید بگیرید

Member
    رشته و دانشگاه
    9212

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    اگر در 4 سال قبل بیشتر از 183 روز خارج از کانادا بودید باید سوپیشینه بگیرید با توجه به تاریخهای شما اگر الان میخواهید اقدام کنید باید سو پیشینه جدید بگیرید
    ممنون که پاسخ دادین علی عزیز، دیگه داشتم نا امید میشدم چون به دوستان فعال این موضوع پیام خصوصی هم دادم ولی با وجود active بودن جواب ندادن!!!

از تازیخ
    10th May 2014 که آخزین گواهی سؤ پیشینه گرفتم تا 9th Dec. 2014 که وارد کانادا شدم میشه 214 روز که تو این فاصله 42 روزش رو اروپا بودم، که با این جساب میشه 172 روز در مجموع. ممنون میشم بفزمایید چرا باید سو پیشینه جدید بگیرم؟

Local Moderator

ممنون که پاسخ دادین علی عزیز، دیگه داشتم نا امید میشدم چون به دوستان فعال این موضوع پیام خصوصی هم دادم ولی با وجود active بودن جواب ندادن!!!

از تازیخ
    10th May 2014 که آخزین گواهی سؤ پیشینه گرفتم تا 9th Dec. 2014 که وارد کانادا شدم میشه 214 روز که تو این فاصله 42 روزش رو اروپا بودم، که با این جساب میشه 172 روز در مجموع. ممنون میشم بفزمایید چرا باید سو پیشینه جدید بگیرم؟
    شما دسامبر امدید یعنی هنوز سه سال نشده کانادا ید درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    9212

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    شما دسامبر امدید یعنی هنوز سه سال نشده کانادا ید درسته؟
    من 8 دسامبر 2017، 1095 روزم کامل میشه

Local Moderator

من 8 دسامبر 2017، 1095 روزم کامل میشه
    همون طور که پست های قبلی توضیح دادن اگر در 4 سال قبل بیشتر از 183 روز خارج از کانادا بودید باید سوپیشینه بگیرید ،
    شما یک سال قبل ش که کانادا نبودید پس باید سو پیشینه بگیرید

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

hiver عزیز،

آیا یه توضیحات بنده توجه فرمودبن؟

من 1 سال قبلش کانادا نبودم که برای همون 1 سال از 9th Dec 2013 تا 10th May 2014 سو پیشینه رو همون موقع گرفتم که میشه 5 ماه (152 روز). در 214 روز باقی مانده (از یک سال) تا ورود به کانادا، 42 روزش رو خارج از ایران بودم که از تازیخ اخذ سو پیشینه، 172 روز فی الواقع در مجموع در ایران حضور داشتم.

لطفا اگه نیت کمک کردن دارین کمی راجع به این موضوع تامل کنید، چون خیلی بعیده کسی تو این فروم شزایط مشابه منو داشته باشه که چند ماه قبل از مهاجرت سو پیشینه گرفته باشه.

راهنمایی شما تنها در صورتی موجه هست که CIC بگه سو پیشینه اون یک سال رو الان باید بگیری و نه قبل از landing که اگه منظورتون این بوده لطفا منبع اطلاعات رو اعلام بفرماببد
    Police certificates are typically valid for one year from the date they are issued

For countries in which the applicant no longer lives, the police certificate must have been issued after the last time the client lived in that country.

PR : NOV 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)