صفحه 75 از 161 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    9212

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    Police certificates are typically valid for one year from the date they are issued

For countries in which the applicant no longer lives, the police certificate must have been issued after the last time the client lived in that country.

ممنون میشم لینکش رو اینحا بزارید،

چون منظور از اعتبار بمدت 1 سال برای بعد از تاریخ صدوره، قصد من از ارايه این گواهی نشون دادن عدم سو پیشینه تا قبل از این تاریخه که منطقا موضوع اعتبار باید منتفی باشه! درسته؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    Police certificates are typically valid for one year from the date they are issued

For countries in which the applicant no longer lives, the police certificate must have been issued after the last time the client lived in that country.

توی چهار سال صد و نود و پنج روز توی چهار تا کشور بودم حالا باید از کدومشون سو پیشینه بگیرم ؟!
    كد رشته :7241،

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MJahan نمایش پست ها
    ممنون میشم لینکش رو اینحا بزارید،

چون منظور از اعتبار بمدت 1 سال برای بعد از تاریخ صدوره، قصد من از ارايه این گواهی نشون دادن عدم سو پیشینه تا قبل از این تاریخه که منطقا موضوع اعتبار باید منتفی باشه! درسته؟!
    درسته ولی اون برگه دیگه اعتبار نداره برای همین باید جدید بگیرید

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kolahnamadi نمایش پست ها
    توی چهار سال صد و نود و پنج روز توی چهار تا کشور بودم حالا باید از کدومشون سو پیشینه بگیرم ؟!
    هیچ کدوم به شرط اینکه بیشتر از 183 روز تو یک کدوم از اون کشورها نبوده باشید

چقدر احتمال هست فرم ها دوباره عوض شه و فقط مدارک رو از زمان pr شدن بخوان مثل سیستم قدیم و نه از 5 سال گذشته؟

امروز‌ برای من آنلاین زده Decision Made
    ولی نه واسم ایمیل اومده، نه هیچ لاینی به توضیحاتش اضافه شده
    خدا می‌دونه چه نقشه‌ای واسمون دارن

Member
    رشته و دانشگاه
    9212

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    درسته ولی اون برگه دیگه اعتبار نداره برای همین باید جدید بگیرید
    ابهااناس، ممنون از راهنماییتون ولی بسیار غیر منطقی که بگن بزای اون 1 سالی که ایران بودی (2014) اگه همون موقع گواهی بگیری قبول نیست، الان باید یگیری. چون بعد از اون 3 ساله پیوسته کانادا هستم.

لطقا لینک مربوط به با این ادعا رو از سایت CIC اینجا بزارین...ممنون میشم
    فدرال- 38 رشته- کد رشته 9212 - ارسال مدارک به سیدنی 5 مارس 2010 - فایل نامبر اول 10 مه 2010- فایل نامبر دوم 26 سپتامبر - آغاز پراسس 23 فوریه 2012- مدیکال ۳ مارس ۲۰۱۴ - انجام مدیکال ۱۸ مارس - ارسال updateها ۱۶ آوریل و رسیدن به ورشو ۲۲ آوریل ۲۰۱۴

Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. Thomas Edison

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

ابهااناس، ممنون از راهنماییتون ولی بسیار غیر منطقی که بگن بزای اون 1 سالی که ایران بودی (2014) اگه همون موقع گواهی بگیری قبول نیست، الان باید یگیری. چون بعد از اون 3 ساله پیوسته کانادا هستم.

کجای این غیر منطقیه؟

http://www.cic.gc.ca/english/resources/tools/perm/express/intake-complete.asp
    PR : NOV 2013

دوست عزیز... شما میاید سوال می‌کنید که حواب بگیرید؟ یا سوال می‌کنید که فقط بقیه جوابی که مد نظرتونه رو تایید کنن؟

http://www.cic.gc.ca/english/resourc...e-complete.asp

این سند و مدرک که می‌خواید...
    زیر تیتر Police Certificate دقیق نوشته چی لازمه... حالا اگر به نظرتون منطقی نمیاد، توصیه می‌کنم به دفتر وزیر مهاجرت نامه بنویسید.. از دست ماها کاری برنمیاد

http://www.cic.gc.ca/english/informa...ETOC.asp#Step3
    ویرایش توسط hiver : November 11th, 2017 در ساعت 09:00 AM دلیل: اضافه کردن لینک

Local Moderator

سلام
    کاربران گرامی ، تعدادی از پست های اخیر بدون دادن پیام خصوصی حذف شد .لطفا از لحن مناسب‌تری در ارسال‌های خود استفاده نمایید.
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)