صفحه 80 از 161 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

امروز تست دادیم. سوالها برای افرد شرکت کننده متفاوته. من و همسرم سوالهای متفاوتی دریافت کردیم. پاس کردیم و قردا سرمونی هستش.
    در مورد سوالها، با کمی اطلاعات عمومی از کانادا و تحلیل جوابها و حذف موارد نامرتبط، به راحتی تا 60 درصد رو میشه جواب داد. برای باقیمانده سوالها که مطالعه لازمه، برای جفتمون از تاریخ ها هیچی نیومد ولی از اسامی برای هر کدوممون یکی اومد.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

سلام دوستان من یک ماه هست که تو مرحله In process هستم تو این ۵ سال کلا نزدیک ۳ماه ایران بودم امروز تماس گرفتن تا ادرس رو چک کنند که نامه انگشت نگاری رو برام بفرستن .قضیه این انگشت نگاری چیه ؟ با اینکه دوستانم بعد از من افدام کردن رفتن برای امتحان ولی به من گفتن باید بری انگشت نگاری .با دوستانم تماس گرفتم گفتن چند نفر دیگه هم همین نامه دریافت کردن. کسی میدونه دلیل این نامه چیه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hassansharifi نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک ماه هست که تو مرحله In process هستم تو این ۵ سال کلا نزدیک ۳ماه ایران بودم امروز تماس گرفتن تا ادرس رو چک کنند که نامه انگشت نگاری رو برام بفرستن .قضیه این انگشت نگاری چیه ؟ با اینکه دوستانم بعد از من افدام کردن رفتن برای امتحان ولی به من گفتن باید بری انگشت نگاری .با دوستانم تماس گرفتم گفتن چند نفر دیگه هم همین نامه دریافت کردن. کسی میدونه دلیل این نامه چیه؟
    انگشت نگاري طبق قوانين جديد هست و اگر در طول چهار سال گذشته بيشتر از ١٨٠ روز خارج از كانادا بوديد بايد انگشت نگاري ارائه بديد.
    شما طبق قانون چهارساله اقدام كرده بوديد يا سه ساله ؟؟

this has nothing to do with your trip(s) to Iran,
    It is a random check, sometime, less than 2 percent off applicant are asked to do a finger print/background check, this is similar to what some of the employers do when they hire a new employee.

that being said, you shouldn't be worried,
    RCC does a name check and if your name is similar to a name which exist in criminal record data base, then fingerprint is requested to determine if the citizenship applicant is not the person with a criminal record.

this might add couple more weeks to your processing time.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    دوستان ایمیل تأیید دریافت مدارک را در چه مدت دریافت کردین؟ بسته من حدود 20 اکتبر به دست شون رسیده ولی هنوز ایمیل دریافت نکردم
    it took about 5 weeks for me

[QUOTE=newapplicant;2497684]انگشت نگاري طبق قوانين جديد هست و اگر در طول چهار سال گذشته بيشتر از ١٨٠ روز خارج از كانادا بوديد بايد انگشت نگاري ارائه بديد.
    شما طبق قانون چهارساله اقدام كرده بوديد يا سه ساله ؟؟[/QUOTE

من قانون ۴ساله اقدام کردم و کل سفرم به ایران دو بار و هر بار یک ماه و خورده ای
    ویرایش توسط hassansharifi : December 1st, 2017 در ساعت 07:34 AM

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

Fingerprint requests are quite common. If somebody with a similar name or something else similar to you is in the system with a conviction they will ask you for a fingerprint. Nothing to worry about!
    PR : NOV 2013

Junior Member

سلام فایل نامبر من امروز اومد مدارک رو 25 اکتبر فرستاده بودم.

it is not a file number, it is your UCI number which you already had it on your landing paper and your PR Card.
    the email with attachment is the acknowledgement of receipt or AOR

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    برای گواهی سو پیشینه به واشینگتون نباید بفرستید ، تو یکی از مراکز شهر خودتون میرید اثر انگشت میگیرید میفرستید ایران ، اونجا گواهی صادر میشه ، ترجمه میکنید و اینجا تحویل میدید
    من میخواستم همین کار رو بکنم رفتن پلیس +۱۰ برام سوال کردن گفتن نه خیر نمیشه حتما باید مال خود سفارت ایران باشه. اذیت میکنن چرا آخه؟
    دوستان کسی رفته برای سوپیشینه واشنگتن؟ رفتنش با پی آر راحته؟
    ما شناسنامه و کارت ملیمون ایرانه. پاسپورت بچه ها تاریخش تموم شده. کلی دردسر داریم. فکر کنم صبر کنیم سال دیگه اقدام کنیم که بشه چهارسال و سوپیشینه نخواد راحت تره.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)