صفحه 82 از 161 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    با سلام
    مدارک من ۱۶ اکتبر بدستشون رسیده ولی هیچ خبری نشده. نه ایمیل نه نامه! از کجا میشه پیگیری کرد؟ یه شماره تلفن او کانادا بود که زنگ زدم ولی جواب مشخصی نداد.

از نوامبر ۲۰۱۳ که وارد کانادا شدم هیچ مسافرت خارجی نداشتم و مدارک رو همون روز تصویب قانون جدید ارسال کردم!

اون از ویزا گرفتنمون اینم از شهروندی گرفتنمون!!!
    نامه که نمیاد. ایمیل میاد. آیا تاحالا استاتوس رو آنلاین چک کردین؟ از این لینک و با استفاده از Client ID Number یعنی شماره ای که روی کارت پی آر هستش سعی کنید وضعیت رو چک کنید. احتمال اینکه به ایمیل اشتباهی فرستاده بشه ممکنه وجود داشته باشه.
    PR : NOV 2013

زنگ بزن به شماره 8882422100 داخلی0-1-4 ایمیل من و اشتباه زده بودن تماس گرفتم چک کرد دید ایمیلو شتباه فرستاده همون لحظه درست کرد ایمیل کرد برای دوستم هم ایمیلشو اشتباه فرستاده بودن
    با سلام
    مدارک من ۱۶ اکتبر بدستشون رسیده ولی هیچ خبری نشده. نه ایمیل نه نامه! از کجا میشه پیگیری کرد؟ یه شماره تلفن او کانادا بود که زنگ زدم ولی جواب مشخصی نداد.

از نوامبر ۲۰۱۳ که وارد کانادا شدم هیچ مسافرت خارجی نداشتم و مدارک رو همون روز تصویب قانون جدید ارسال کردم!

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

ممنون از دوستان عزیز و همراهان قدیمی. متاسفانه خبری نبود.
    On-Line Services

FAQ | Security

We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:

• Please be sure the information you entered is correct and then try again.
    • This service is only available to clients with applications in process. We may have received your application but not begun processing it yet.

مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

ممنون از دوستان عزیز و همراهان قدیمی. متاسفانه خبری نبود.
    On-Line Services

FAQ | Security

We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:

• Please be sure the information you entered is correct and then try again.
    • This service is only available to clients with applications in process. We may have received your application but not begun processing it yet.

دوست عزیز معمولا ایمیل میاد. مثلا من 20 اکتبر مدارکم بدستشون رسید و 29 نوامبر ایمیل گرفتم. شما هم می گیری زیاد به ترتیب ارسال مدارک نیست. حالا اگه نام فامیلتون دو قسمتی است وقتی انلاین چک می کنین یک خط فاصله بین دو قسمت فامیل بگذارید . کسی رو می شناسم که این موضوع رو نمی دونست و مدتها نمی تونست status خودش رو چک کنه
    File number : May 2006
    04/06/2013 : Passport request
    2013 /06/ 10: Visa

Junior Member

با سلام

یه سوال دارم اینکه من 3 سال و 217 روز هست که کانادا هستم و اصلا خارج نشدم، آیا لازم سوء پیشینه ایران رو بگیرم؟

با سپاس

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Alchemist نمایش پست ها
    با سلام

یه سوال دارم اینکه من 3 سال و 217 روز هست که کانادا هستم و اصلا خارج نشدم، آیا لازم سوء پیشینه ایران رو بگیرم؟

با سپاس
    سه سال و شش ماه بشه لازم نیست

Member samoel_666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of wales, MA Animation

با سلام
    یکی از دوستای من امروز برای قسم و گرفتن حق شهروندی دعوت شده بود. ولی بهش زنگ زدن که فعلا کنسل شده و دوباره بهت ایمیل میزنیم تاریخ بعدی را.
    ظاهرا بهش گفتن یه چیزی منقضی شده و باید صبر کنیم که آپدیت بشه تا دوباره بتونیم دعوت کنیم برا قسم.

گفتن این Security clearances اکسپایر شده و دوباره باید بیاد.

کسی اطلاعی داره موضوع چی هست؟
    مانند یک عقاب باشید،وقتی باران میبارد همه پرندگان به سوی پناهگاه پرواز می کنند بجز عقاب که برای دور شدن از باران در بالای ابرها به پرواز در می آید .مشکلات برای همه وجود دارند اما طرز بر خورد با آن است که باعث تفاوت می گردد .بلند پرواز باشید...

من برای ۸ ژانویه دعوت شدم واسه مراسم سوگند
    این هم تایم لاین کلی از اول تا آخر اپلیکیشن:

1. We received your application for Canadian citizenship (grant of citizenship) on June 23, 2017.
    2. We sent you correspondence acknowledging receipt of your application(s), and a study book called Discover Canada on July 26, 2017.
    3. We started processing your application on August 2, 2017.
    4. We sent you a notice on September 11, 2017 to appear and write the citizenship test on September 28, 2017 at 10:04 AM. The notice you will receive by mail will be your official confirmation of your appointment. If you have not received this notice prior to the date of your scheduled appointment, please contact us.

با سلام

due to the change in the citizenship process on 11th of Oct, there was a flood of applications so

it is normal

you will get your AOR soon

Junior Member

سلام دولتان. مدارك ما برگشت خورده به بك دليلي من أصلا نميفهم. فرمودن پاسپورت من ٥سال اخير را كاور نميكنه در حالي من پاسمو آگوست ٢٠١٢ گرفتم أصلا چجوري كاور نميكنه. به نظر من پاسم فقط همين ٥ سال آخر رو كاور ميكنه. لطفا راهنمايي بفرماييد. ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)