صفحه 89 از 161 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Arrmin نمایش پست ها
    Hi everyone. I resent my stuff in December and they recieved them on January the 3th. I have not heard back from themyet. Noither online nor mail. I mean my file is not recognized when I put the info. in. Please let me know if documents are returned and resent again but to processing center not the first address , how much longer we will hear back from them

You have to wait at least few more weeks before you get the Acknowledgement of Receipt or AOR. once you recieved the AOR you would be able to check your status online.

just relax and take it easy

good luck

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

من امروز برای تست رفتم
    با اینکه من تورنتو هستم سنترم میسیساگا بود که با ماشین ۴۰ دقیقه راه داشت!
    ساعت ۷ صبح روز شنبه!!
    حدودا ۶۰ نفر اونجا بودن

من خیلی وقت نداشتم که برای امتحان آماده بشم ولی یه دور دفترچه رو خوندم و یه چندتا تست آنلاین زدم. امتحان ساده تر از تست های آنلاین هست خصوصا که ۳ تا تست بود که حالت True or False داشت که خیلی ساده ترش میکرد.

من استراتژی خانم Hoda رو رفتم و نفر اول برگه رو دادم، ولی گویا اینجا از این قانون ها ندارن که هرکی زودتر داد زودتر بره مصاحبه!! منتظر نشستیم تا همه امتحان رو بدن، بعد به شکل کاملا رندوم و بی قاعده صدا کردن برای مصاحبه!!
    مثلا کسی که بعد من برگه اش رو داد رو اون وسط ها صدا کردن و من رو آخرین نفر! نه جزو آخرین نفرها ، دقیقا نفر آخر!!

امتحان رو که کامل درست زده بودم ولی قسمتی که بهتره قبل مصاحبه براش آماده باشین اینه:
    اگه مثل من هی اینور و اونور سفر رفتین و تو پاسپورتتون پر مهر هست، قشنگ بشینین و پیدا کنین کدوم مهر برای کدوم سفر هست. چون دقیقا میخوان تک تک تاریخ ها رو پیدا کنن و برای من خیلی طولانی شد و طرف گفت خودم بعدا چک میکنم لذا تمام کپی ها رو ازم گرفت که بره چک کنه.

من مهرهای ایرانم رو دادم مترجم که ترجمه کنه و چون خیلی کار سختی هست و چندتا تاریخ رو بخوای از شمسی بکنی میلادی باید فوق دکتری داشته باشی همون رو هم اشتباه انجام دادن و خوشبختانه چک کردم و بردم عوض کردن. کلا همچنان به کیفیت کار بعضی از بیزنس ها نمیشه چشم بسته اعتماد کرد!!! شما هم چک کنین زیر و بمش رو...

آغاز پراسس پرونده من ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۷ بود و امتحان رو ۲۷ جوون ۲۰۱۸ دادم
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    من امروز برای تست رفتم
    با اینکه من تورنتو هستم سنترم میسیساگا بود که با ماشین ۴۰ دقیقه راه داشت!
    ساعت ۷ صبح روز شنبه!!
    حدودا ۶۰ نفر اونجا بودن

من خیلی وقت نداشتم که برای امتحان آماده بشم ولی یه دور دفترچه رو خوندم و یه چندتا تست آنلاین زدم. امتحان ساده تر از تست های آنلاین هست خصوصا که ۳ تا تست بود که حالت True or False داشت که خیلی ساده ترش میکرد.

من استراتژی خانم Hoda رو رفتم و نفر اول برگه رو دادم، ولی گویا اینجا از این قانون ها ندارن که هرکی زودتر داد زودتر بره مصاحبه!! منتظر نشستیم تا همه امتحان رو بدن، بعد به شکل کاملا رندوم و بی قاعده صدا کردن برای مصاحبه!!
    مثلا کسی که بعد من برگه اش رو داد رو اون وسط ها صدا کردن و من رو آخرین نفر! نه جزو آخرین نفرها ، دقیقا نفر آخر!!

امتحان رو که کامل درست زده بودم ولی قسمتی که بهتره قبل مصاحبه براش آماده باشین اینه:
    اگه مثل من هی اینور و اونور سفر رفتین و تو پاسپورتتون پر مهر هست، قشنگ بشینین و پیدا کنین کدوم مهر برای کدوم سفر هست. چون دقیقا میخوان تک تک تاریخ ها رو پیدا کنن و برای من خیلی طولانی شد و طرف گفت خودم بعدا چک میکنم لذا تمام کپی ها رو ازم گرفت که بره چک کنه.

من مهرهای ایرانم رو دادم مترجم که ترجمه کنه و چون خیلی کار سختی هست و چندتا تاریخ رو بخوای از شمسی بکنی میلادی باید فوق دکتری داشته باشی همون رو هم اشتباه انجام دادن و خوشبختانه چک کردم و بردم عوض کردن. کلا همچنان به کیفیت کار بعضی از بیزنس ها نمیشه چشم بسته اعتماد کرد!!! شما هم چک کنین زیر و بمش رو...

آغاز پراسس پرونده من ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۷ بود و امتحان رو ۲۷ جوون ۲۰۱۸ دادم
    ای بابا
    ما هم نشستیم تا همه امتحان رو دادن، ولی دقیقن به همون ترتیبی که برگه رو داده بودیم صدا زدن... دیگه شرمنده برای شما کار نکرد
    مبارک هم باشه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    ای بابا
    ما هم نشستیم تا همه امتحان رو دادن، ولی دقیقن به همون ترتیبی که برگه رو داده بودیم صدا زدن... دیگه شرمنده برای شما کار نکرد
    مبارک هم باشه
    براي ما تا اومديم بيرون صدا كردن و منتظر بقيه نشدن
    براي ما هم اين اتفاق افتاد كه مترجم تاريخ ها را اشتباه ترجمه كرده بود، حتما دقت كنيد.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    ای بابا
    مبارک هم باشه
    نه بابا، شما چرا شرمنده شدین
    نم نم که بیشتر از نصف جمعیت رفتن تو داشت بهم بَر هم میخورد!!! که انگار نه انگار من اول اومدم بیرون خوب چرا صدا نمیکنین!!!

یه توضیحی هم که یادم رفت بگم:
    تست های امتحان ساده هستن نه از این جهت که سوال میدن:
    کشوری که شمال آمریکاس چه نام دارد!!!؟

از جهت ساده اس که گزینه ها شدیدا پرت هستن، مثلا

کلاغ با چه چیزی پرواز میکند؟
    الف ) کلاغ که پر نداره خودش خبر نداره
    ب) قناری زرد است
    ج) کلاغ ها اصولا شنا میکنن
    د) با بال !

اینقد گزینه جواب تابلوئه که اگه اونو نزنی واقعا شرمنده میشی پیش خودت. یه جورایی مجبوری جواب درست رو انتخاب کنی مگه اینکه تعمدی داشته باشی غلط رو بزنی!!
    یه آقایی اومده بود که بگه حالم بده امتحان رو بندازین روز دیگه، آقاهه جدی جدی نشسته بود میگفت حالا شما که تا اینجا اومدی امتحان رو بدین! موردهای زیادی بودن که همینجوری پاس شدن!!!
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

. Hi everyone, we recieved the acknowledgement of the receipt thank you for your help so far

سلام دوستان
    ديروز ايميل دعوت به امتحان شهروندى دريافت كردم وبه جاى ساعت امتحان تاريخ امتحان زده بودن ، يعنى هم در فيلد تاريخ وهم در فيلد تايم تاريخ امتحان رو زدن
    سوال اينه
    چى جورى بايد ساعت امتحان رو بدونم ، وايا بهشون اطلاع بدم ? زنگى بزنم ?

Junior Member

میشه لطفا کنید بگید از چه شهری اقدام کردید و امتحان واسه چه تاریخی مشخص شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1 نمایش پست ها
    میشه لطفا کنید بگید از چه شهری اقدام کردید و امتحان واسه چه تاریخی مشخص شده؟
    تورنتو
    6 March

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    تورنتو
    6 March
    اگر تونستید بهشون زنگ بزنید که چه بهتر... اگر نه، راحت‌ترین کار اینه که برید همون مرکز امتحان و سوال کنید. چون این ۱۰۰ درضد یه اشتباه تایپی هست و براتون درستش می‌کنن اونجا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)