صفحه 90 از 161 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

Dear Sir/Madam, I would like to apply as a skilled immigrant. I have worked in the UK for about three years as a researcher and I am doing PhD as well. I wonder if I need any English exam or not. Is there any link to assess if I am eligible to apply as an express entry candidate or not? I had a look to the express entry requirements. It seems that applicant should have a valid job offer. I wonder if candidates should apply for jobs listed in job banks or any Canadian companies. Would you please share your information about job offer…..
    Many thanks
    ویرایش توسط RA2018 : February 11th, 2018 در ساعت 11:54 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    اگر تونستید بهشون زنگ بزنید که چه بهتر... اگر نه، راحت‌ترین کار اینه که برید همون مرکز امتحان و سوال کنید. چون این ۱۰۰ درضد یه اشتباه تایپی هست و براتون درستش می‌کنن اونجا.
    ممنون
    امروز پروفايل رو چك كردم ، تاريخ و ساعت رو زده بودن
    به نظر شما بازم زنگ بزنم يا برم اونجا روز امتحان همان ساعتى كه در پروفايلم اپديت كردن
    سوال ديگه لطفا
    من ميخوام يه ماه بعد امتحان برم تهران ، فكر ميكنيد ممكنه به مراسم در كمتر از يه ماه دعوت بشم ؟ ريسكه ?

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    ممنون
    به نظر شما بازم زنگ بزنم يا برم اونجا روز امتحان همان ساعتى كه در پروفايلم اپديت كردن
    سوال ديگه لطفا
    من ميخوام يه ماه بعد امتحان برم تهران ، فكر ميكنيد ممكنه به مراسم در كمتر از يه ماه دعوت بشم ؟ ريسكه ?
    نه ديگه، تاريخ و ساعت همونه كه اونجا هست.
    فكر نميكنم خيلي زود براي قسم دعوت بشيد. بعد هم ميتونيد آنلاين چك كنيد و اگر ديديد دعوت شديد براي قسم زود بر گرديد.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط RA2018 نمایش پست ها
    Dear Sir/Madam, I would like to apply as a skilled immigrant. I have worked in the UK for about three years as a researcher and I am doing PhD as well. I wonder if I need any English exam or not. Is there any link to assess if I am eligible to apply as an express entry candidate or not? I had a look to the express entry requirements. It seems that applicant should have a valid job offer. I wonder if candidates should apply for jobs listed in job banks or any Canadian companies. Would you please share your information about job offer…..
    Many thanks
    اين فروم مربوط به سوالات كساني هست كه ساكن كانادا هستن و مراحل شهروند شدن را طي ميكنن، سوال تون را در فروم مربوط به اكسپرس انتري بپرسيد ، دوستان اونجا راهنماييتون ميكنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    فكر نميكنم خيلي زود براي قسم دعوت بشيد. بعد هم ميتونيد آنلاين چك كنيد و اگر ديديد دعوت شديد براي قسم زود بر گرديد.
    واقعيتش ترسم از اينكه نامه بفرستن خونه ، و پروفايل من رو دير اپديت كنن يا كلا نكنن

ApplyAbroad Hero

واقعيتش ترسم از اينكه نامه بفرستن خونه ، و پروفايل من رو دير اپديت كنن يا كلا نكنن
    به ما كه گفتن اول پروفايل آپديت ميشه و بعد نامه ارسال ميشه. گفت اگر ميخوايد دو سه روز زودتر متوجه بشيد پروفايلتون را چك كنيد.

به ما كه گفتن اول پروفايل آپديت ميشه و بعد نامه ارسال ميشه. گفت اگر ميخوايد دو سه روز زودتر متوجه بشيد پروفايلتون را چك كنيد.
    واقعيتش براى من اول نامه اومد وهمان لحظه چك كردم وهنوز اپديت نشده بود
    ظاهرا حساب كتاب نداره
    ولى بازم اگر همان روز يا دو سه روز بعدش هم اپديت بشه خوبه ،

ممنون
    سوال ديگه لطفا
    همین که ایشون گفتن!
    برای منم اول ایمیل با نامه اومد، بعد از دو روز پروفایلم آپدیت شد

اگر براتون امکانش هست به محض آپدیت شدن پروفایلتون برگردید، نگرانی نداره
    اما اگر برید ممکنه گیر بیفتید و نتونید سریع برگردید، من بودم ریسک نمی‌کردم

کسی تجربه امتحان توی test center Scarborough رو داره؟ می خواستم بدونم وسط هفته( سه شنبه ساعت 11 صبح) پارکینگ به راحتی گیر میاد ؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    کسی تجربه امتحان توی test center Scarborough رو داره؟ می خواستم بدونم وسط هفته( سه شنبه ساعت 11 صبح) پارکینگ به راحتی گیر میاد ؟
    تو گوگل مپ بزن ، از بالا تصویر رو بکن طبیعی ، ببین پارکینگ داره یا نه. معمولا یه پارکینگ بزرگ دارن. اگه باشه مشکلی ندارین
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)