نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: Direct PhD in Architecture, Landscape & Urban planning

Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام بر دوستان معمار و شهرساز
    چون دیدم در رابطه با پذیرش مستقیم "لیسانس به دکترا" در رشته "معماری" جایی بحث نشده این تاپیک رو زدم تا در مورد شرایط و دانشگاه های ارائه دهنده بحث بشه.
    من کمی سرچ کردم ولی در آمریکا همچین برنامه ای برای معماری پیدا نکردم، چون من در حال کار بر روی مقاله isi هستم(در لیسانس/دولتی) و معدلم حدود 19 نمره زبان خوبم میتونم بیارم...
    آیا برای کسی با شرایط من پذیرش مستقیم به دکترای معماری(در زمینه تحقیقی خودم) تو یه یونی خوب آمریکا هست؟
    کسی اطلاعات/ تجربه یا نظری داره؟
    دانشگاهی در top 20 معماری امریکا سراغ دارید که برای این کورس معروف باشه؟

سپاس

نکته حائز اهمیت برای من اینه که دوره های direct phd فول فاند میشن چون همونطور که مستحضر هستید فاند برای مستر معماری خیلی کم و سخت و تقریبا نیست! خصوصا M.Arch چون رشته صنعتی و مهندسی حساب نمیشه. و به عنوان سرمایه گذاری روش حساب نمیکنن.... مگه شرایط متفاضی خیلی عالی و سوپر نایس و ویژه باشه... من فقط یکی دو مورد فاند برای مستر معماری در یونی های تاپ امریکا تو این فروم دیدم...
    ویرایش توسط siaavosh : January 30th, 2014 در ساعت 10:06 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : Direct PhD in Architecture, Landscape & Urban planning

منم خوشحال میشم اگر بشه چنین دانشگاهایی رو اینجا لیست کنیم

اغلب دانشگاهای آمریکا و آلمان به شما اجازه ی دایرکت پی اچ دی میدن، و تنها جایی که من الان یادم میاد که نوشته بود "حتمن فوق داشته باشین بعد تشریف بیارین" ییل بود.
    ولی مثلن هاروارد رو میدونم که قبول میکنه.

Junior Member

با سلام و تشكر از سايت خوبتون
    مي خواستم بدونم ميشه در دوره هاي دكتري رشته هاي مرتبط با منظر (landscape architecture or design) و يا (landscape &environmental planning) از دانشگاههاي آمريكا يا استراليا فاند گرفت. شرايط تحصيلي من خوبه معدلم ليسانس 17.35 و فوق از دانشگاه تهران 17.78 زبان رو مي تونم بيارم. در ضمن نفر اول كنكور ارشد هم بودم........مقاله هم داشتم ولي بيشتر داخلي.ممنون

Junior Member

سلام من لیسانس باغبانی دارم میخواستم بدونم برای طراحی فضای سبز landscape architectureمیتونم اقدام کنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)