نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام مرکز را پیشنهاد می کنید؟

رأی دهندگان
407. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دانشگاه آزاد اسلامي

49 12.04%
  • تهران آيلتس

67 16.46%
  • فرزانگان خوارزمي

30 7.37%
  • عصر دين و دانش

21 5.16%
  • ايرسافام

240 58.97%
صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 91011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 192

موضوع: مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كار

سلام دوستان . سه سوال. لطفا اگه کسی اطلاع داره جواب بده. با تشکر
    1- چند روز بعد از آزمون میشه نتایج رو بصورت اس ام اسی یا روی وبسایت دید؟؟

2- آیا امکان این وجود داره که خودمون نتایج آیلتس رو بصورت فیزیکی بگیریم و به دانشگاه مقصد ببریم؟ آیا شخصا بردن نتایج برای دانشگاه قابل قبول است و یا باید حتما از سمت مرکز آزمون ارسال بشه؟؟؟

3- بعد از اینکه نتایجو دیدیم باید بگیم به کجا میخوایم ارسال بشه یا باید از قبل مشخص کرده باشیم؟؟ اگه نمره موردنظرمون نباشه میشه درخواست داد که ارسال نشه؟؟!!!

سلام دوستان من میخواهم برای مهر ماه ثبتنام کنم
    بنظرتون کدوم موسسه اگزیمینر ایرانی نیست !! یا اینکه ادم خوش برخوردی باشه
    کلا با این قضیه مشکل دارم اگر انرژی بدی بده نمیتونم خوب صحبت کنم !!
    میخواستم برم ترکیه یا ارمنستان چون قبلا 18 سالم بود یک بار ترکیه دادم خیلی خوب بود.
    ویرایش توسط amirhosein_1 : August 6th, 2017 در ساعت 05:36 PM

Junior Member

چرا پروشات جز سنترها نيست؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkaniii نمایش پست ها
    چرا پروشات جز سنترها نيست؟!
    من تعریف پروشاتو زیاد شنیدم ولی اینجا نیست چرا؟
    چه مرکزی رو پیشنهاد میدید دوستان در حال حاضر؟

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

با سلام
    من اخیرا ایلتس دانشگاه آزاد شرکت کردم
    کیفیت برگزاری آزمون بد نبود و مشکل خاصی ندیدم
    ولی نمره دهی بسیار بد هست
    اسپیکینگ بنده از ممتحن بهتر بود ولی نمره ای که صلاح دونستن بدن بسیار ظالمانه هست.
    نمیدونم رایتینگ رو خودشون چک میکنن یا خیر (اگر اطلاه دارید لطفا بفرمایید در مرکز تصحیح میشه یا میره توسط خود IDP) ولی نمره رایتینگ هم خیلی بد بود

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    با سلام
    اسپیکینگ بنده از ممتحن بهتر بود ولی نمره ای که صلاح دونستن بدن بسیار ظالمانه هست.
    نمیدونم رایتینگ رو خودشون چک میکنن یا خیر (اگر اطلاه دارید لطفا بفرمایید در مرکز تصحیح میشه یا میره توسط خود IDP) ولی نمره رایتینگ هم خیلی بد بود
    همش تو ایران تصحیح میشه .دروغ میگم رفته استرالیا.اون دو مهارت رو میگت کم میدن ولی من میگم هر 4 مهارت رو کم میدن از نمره واقعی ات.من دوبار ایلتس دادم یبار ازاد و دومی پروشات دقیقا 1.5 نمره کمتر از حد انتظارم .اسپیکینگ که اصلا ممتحن ما تو پروشات خوابش برده بود.من خودم عقیده دارم به شاگردان خودشون نمره میدن

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    با سلام
    آن چیزی که اظهار میشه اینه که میفرستن جای دیگری (به صلاحدید IDP) برای تصحیح رایتینگ. بر اساس اون چیزی که تا این لحظه من دیدم و شنیدم (حتی در فوروم های خارجی) دلیلی ندیدم که این اظهارات نادرست باشه. ولی به نظر میرسه شما چندان مطالب تالار رو دنبال نکردید اخیراً . . .

بحث های مفصل داشتیم و شواهد بسیار ارائه شد که نمره دهی آیلتس برای بخش های سلیقه ای (رایتینگ و اسپیکینگ) غیر استاندارد و غیر عادلانه هستش ، نه فقط در ایران بلکه در کل جهان!! به تاپیک زیر مراجعه کنید:

مشکلات در نمره دهی غیر عادلانه و غیر استاندارد در آزمون IELTS به همراه راه حل مشکل!!

، برای بخش های غیر سلیقه ای (لیسنینگ و ریدینگ) به دلیل وجود کلید و پاسخنامه ، به اعتقاد من مشکل خاصی نداره آیلتس و اخیراً هر دو بخش رو 9 گرفتم. ولی در بخش های سلیقه ای به رغم داشتن نمره ی 118 تافل ، هر بار یکی از رایتینگ یا اسپیکینگ رو به بنده 6.5 دادن تا حد نصاب لازم (=7) رو نگرفته باشم. اینا در حالی هست که به گواهی قوی ترین موسسه ی زبان جهان (=ETS) توانایی رایتینگ و اسپیکینگ بنده معادل 8.5 آیلتس میشه نه 6.5 (با تبدیل نمرات تافل بنده به آیلتس طبق لینک رسمی زیر)

https://www.ets.org/toefl/institutions/scores/compare/
    ویرایش توسط behnam10 : May 10th, 2018 در ساعت 08:07 PM

Junior Member

سلام
    من برای شهریور ماه میخوام ثبت نام کنم کدوم مرکز رو
    پیشنهاد میدید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط volljin نمایش پست ها
    سلام
    پیشنهاد میدید ؟
    چه آزمونی میخواین شرکت کنید؟ آکادمیک، جنرال، lifeskill یا UKVI؟ دو مورد آخر رو در ایران فقط ایرسافام داره.
    من تجربه ایرسافام رو داشتم و قبل از شرکت کردن در امتحانات هم از چند نفر پرسیدم، اونا هم ایرسافام رفته بودند و راضی بودند. هم کارمندانش مؤدب هستند، پشتیبانی تلفونیشون خوبه (فقط بعضی مواقع باید زیاد پشت تلفن بمونی تا نوبتت بشه) و کارمندان محل ازمونش خدمات خوبی رو میدن و راهنمایی صحیح میکنن. آزمون هم در نظم و آرامش کامل برگزار میشه. طبق تجربه من واقعا عالی بودن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط volljin نمایش پست ها
    سلام
    پیشنهاد میدید ؟
    ایراسافام امتحان ندین والسلام .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)