نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام مرکز را پیشنهاد می کنید؟

رأی دهندگان
407. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دانشگاه آزاد اسلامي

49 12.04%
  • تهران آيلتس

67 16.46%
  • فرزانگان خوارزمي

30 7.37%
  • عصر دين و دانش

21 5.16%
  • ايرسافام

240 58.97%
صفحه 10 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 192

موضوع: مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

من فقط میگم ایرسافام امتحان ندین

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

عصر دين و دانش را کسی داده و یا میداند چگونه است؟ یکی از دوستان من شنیده از اساتیدش که نره رایتینگ را بهتر از سایر جاها میدهد. حال بقیه موارو و نمره اسپیک را نمیدانم. لطفا بفرمایید....
    کوله بارم بر دوش، سفری باید رفت،
    سفری بی همراه، گم شدن تا ته تنهایی محض،
    یار تنهایی من با من گفت: هر کجا لرزیدی،از سفرترسیدی،
    تو بگو، از ته دل من خدا را دارم...

Junior Member i1Mahyar آواتار ها

با سلام٬

بنده تو موسسه ایرسافام با اینکه نمره لیسینیگ ۷.۵ و ریدینگ ۷ شدم اما با نمره عجیب و غریب رایتیگ ۵.۵ و اسپیکینگ ۶ مواجه شدم (باید اضافه کنم که ۴ سال پیش نمره رایتینگ من ۶.۵ شد و مستر رو تو محیط و دانشگاه انگلیسی زبون پاس کردم).

شانسی که اوردم آیلتس تهران امتحان دادم و خیلی منطقی نمره رایتینگم ۷ و اسپیکینگم ۷.۵ شد ... موسسه ایرسافام با توجه به کلاس های موازی که دایر کرده حق کسایی که واقعا زحمت می کشن رو به راحتی می خوره٬ اگه وقت و پول دارین٬ تو کلاس های ایرسافام شرکت کنید و بعد با خیال راحت امتحان بدین٬ چون مطمئنن نمره خیلی بالایی تو رایتیگ و اسپیکینگ بهتون می دن.

پی نوشت: سه نفر از دوستان من با سطح متوسط زبان٬ دوره های ایرسافام رو رفتم و با اینکه نمره هایی تو رنج ۵ تا ۶ تو لیسینیگ و ریدیگ اوردن اما نمره های اسپیکینگ و رایتینگشون به شکل عجیبی بالای ۷ بوده

من دفعه ی پیش تهران آیلتس، آکادمیک امتحان دادم ولی نتیجه ای که مدنظرم بود رو نگرفتم. می خوام این بار جنرال شرکت کنم، بنظرتون بهتره برم یه مرکز دیگه یا همین تهران آیلتس ثبت نام کنم؟ بنظرتون نتایج آزمون قبلی تو دادن نمره اسپیکینگ یا حتی رایتینگ تاثیری روی نظر اگزمینر داره؟ یا این موضوع بی ربطه؟

بچه ها چرا اینقدر نظرات متفاوته, الان نظر سنجی رو نگاه کردم
    ایرسافام به شکل معناداری بیشتر رای داره. ولی خیلیا بد نوشتن راجع به اسپیکینگ و رایتینگش. موندم کجا رو انتخاب کنم. تهرانی هم نیستم که بخام کلاساس ایرسافام رو برم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    بچه ها چرا اینقدر نظرات متفاوته, الان نظر سنجی رو نگاه کردم
    ایرسافام به شکل معناداری بیشتر رای داره. ولی خیلیا بد نوشتن راجع به اسپیکینگ و رایتینگش. موندم کجا رو انتخاب کنم. تهرانی هم نیستم که بخام کلاساس ایرسافام رو برم
    فقط ایرسافام نرو
    به اون نظرسنجی هم توجه نکن به نظرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    من دفعه ی پیش تهران آیلتس، آکادمیک امتحان دادم ولی نتیجه ای که مدنظرم بود رو نگرفتم. می خوام این بار جنرال شرکت کنم، بنظرتون بهتره برم یه مرکز دیگه یا همین تهران آیلتس ثبت نام کنم؟ بنظرتون نتایج آزمون قبلی تو دادن نمره اسپیکینگ یا حتی رایتینگ تاثیری روی نظر اگزمینر داره؟ یا این موضوع بی ربطه؟
    روی اگزمینر که هیچ تاثیری نداره..اون اصلا نمیدونه شما قبلا چند شدین...در مورد مرکز هم بنظر من تمرکزتون رو روی ارتقا زبان و رفع اشکالات بذارین.بعیده مراکز مختلف تفاوت آنچنانی با هم داشته باشن

Junior Member

فکر نکنم کسی عملا بتونه اینا رو با هم مقایسه کنه چون حتی اگر تو بیش از یکی از این ها شرکت کرده باشین بالاخره در دو زمان متفاوت بوده و به عنوان کسی که خیلی هم برای این امتحان نتونست وقت بذاره می خوام بگم تو یک ماه خیلی می شه تغییرات اساسی چه بهبود چه پسرفت داشت. خلاصه نهایتا می تونم تجربه خودم رو به اشتراک بذارم . من مرکز دانشگاه آزاد امتحان دادم. همه چی فوق العاده منظم برگزار شد. قبل امتحان به اینجا سر زده بودم و متوجه شده بودم آموزشگاه دیگه ای هدست برای لسنینگ داره و فکر کردم که کاش جای دیگه ثبت نام کرده بودم. اما واقعا موقع امتحان بهش نیازی نشد. محیط کاملا آروم بود. طی مدتی که لیسنیگ پخش می شد هیچ صدای مزاحمی نبود و اسپیکرها هم کاملا واضح بودن و جاهای مختلف سالن تعبیه شده بودن که شرایط رو برای همه یکسان می کرد. حتی در مورد کیکی که بهمون داده بودن قبل از شروع امتحان ازمون خواستن کاملا بازش کنیم که وسط امتحان مزاحم بقیه نباشیم.تو ریدینگ فک نکنم خیلی آموزشگاه موثر باشه. رایتینگ من نمرش هفت شد که منطبق با انتظارم بود . یعنی من بین 6 تا 7 بستگی به مصحح انتظار داشتم که خب راضی بودم. اگرچه هر جوری می شد متنم رو جلو بردم که بشه توش همه جور گرامری استفاده کرد ولی واقعیت اینه که خب گرامر و لغت همه رایتینگ نیست... کلا نمی شه انتظار بیشتری ازش داشت. در مورد اسپیکینگ هم نمره من به نظرم عادلانه بود. جدا از اون قبل از این که رکرودر رو اگزمینرم روشن کنه کمی باهام حرف زده بود و شوخی کرده بود . خلاصه یه وارم آپ داشتم. بعدم تو پارت دو یه مقدار خراب کاری کرده بودم تو پارت سه اگزمینرم موقع حرف زدن باهام کلی شوخی میکرد و بحث می کرد که باعث شد به خودم مسلط شم. کاملا احساس می کردی داری گپ می زنی ونظرت رو می گی. خلاصه به نظرم شرایط خوبی بود. نمره بالایی بهم نداده که از اون بابت خوشحال باشم ولی عادلانه بود کاملا . نمره رو که ما میاریم مهم اینه که اگزمینر سهم خودش را در حذف استرس تا جایی که بشه انجام بده که به نظرم دادن. کلا هم محیط ریلکس بود.

Junior Member

دوستان این تجربه امتحان آیلتس من در مراکز زیر است:

دانشگاه آزاد:
    ثبت نام از طریق وب سایت که به صورت آنلاین انجام میشه. کیفیت صدا و محل برگزاری قابل قبول است. برخورد کارکنان در روز امتحان و زمان برگزاری خشن و غیر واقعی بود!

ایرسافام:
    ثبت نام از طریق وب سایت و تا الان کامل ترین وب سایت از نظر ثبت نام؛ اطلاع رسانی و امکان انتخاب روز و ساعت Speaking. برخورد کارکنان مناسب است و محل برگزاری ها تقریباً خوب است. کیفیت صدا به دلیل ارائه هدفون بالاست.
    من 5 بار این مرکز امتحان دادم که متاسفانه نمره های من هر بار تغییرات زیادی با هم داشت. مثلاً یکبار Speaking را 8.5 شدم و دقیقاً بار بعدی 6.5! همینطور در مورد Writing که یکی در میان 6.5 و 7 گرفتم!
    دو بار هم برای نمره ی 6.5 در دو امتحان اعتراض زدم که هیچکدام تاثیری نداشت. البته جالب بود که یکبار کاغذ اعتراض ام در این مرکز گم شد و یک دفعه هم زیر 4 هفته نتیجه اومد!

تهران آیلتس:
    آخرین باری که امتحان دادم و همه نمره هام بالای 7 شد این مرکز بود. متاسفانه وب سایت هنوز ثبت نام آنلاین نداره و باید پول از طریق بانک واریز بشه! مهمترین مزیت این مرکز برگزاری امتحان با تعداد کم است (حدود 100 نفر در هر امتحان) همچنین برخورد کارکنان بسیار مناسب است. محل برگزاری، تهویه و صدا علیرغم اینکه هدفون ندارند عالی است. (باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران) سیستم اس ام اس هم در این مرکز راه اندازی نشده است.

من در مرکز آیلتس تهران نتیجه مد نظرم را گرفتم و همسرم هم دو هفته قبل از من در همین مرکز امتحان داد و به نظرم به نسبت این مرکز نمره هاش به واقعیت نزدیک تر بود (در دو اسکیل Speaking و Writing)

سلام
    نظرتون در مورد ایرسافام که در مشهد برگزار میشه چیه؟ آیا از نظر کیفیت امکانات نظیر هدفون و ... مناسبه؟ اگزمینرهای ایرسافام مشهد چطور هستند؟ آیا writing و speaking را مطابق استاندارد تصحیح می کنند یا خیر؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)