نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام مرکز را پیشنهاد می کنید؟

رأی دهندگان
407. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دانشگاه آزاد اسلامي

49 12.04%
  • تهران آيلتس

67 16.46%
  • فرزانگان خوارزمي

30 7.37%
  • عصر دين و دانش

21 5.16%
  • ايرسافام

240 58.97%
صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 192

موضوع: مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    این ایرسافام چیجوری شد یهو اومد رتبه اول ؟ اونم تو عرض دو سه روز!
    مشکوک!
    برای من ایمیلی اومد مبنی بر اینکه ایرسافام مجهز به هدفون شده ممکنه که به این خاطر پرطرفدار شده باشه چون یکی از دلایل پرطرفدار بودن خوارزمی اینه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

من که واقعا از ایرسافام راضی بودم، البته دفعه اول بود که آزمون دادم اما واقعا تعجب کردم تو ایران، از این همه نظم و قانونمندی و مشتری مداری، من که این مرکز رو توصیه میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    دوستان عزیز من یه کمک فوری نیاز دارم.برای 21 جون میخوام آزمون بدم.از تهران آیلتس رزرو کردم که تا 48 ساعت وقتم مونده واسه تاییدش.از طرفی خوارزمی رو دوستان فیدبک بهتری دادن ولی سایتش رو هواست تو سایت آیلتس هم براش اون تاریخ امتحانی ثبت نشده هرچند ثبت نام میکنن!!!دوستانی که تجربه ی هر دو مرکز و دارن آیا واقعا نمره دهیشون با هم فرق داره؟کیفیت صدای تهران آیلتس خوب هست یا نه چون خیلی برام مهمه؟من نمره بالایی نمیخوام 6 یا 6.5 تو رایتینگ و اسپیکینگ برام کافیه زبانمم خوبه نسبتا.به نظرتون با تهران ایلتس اوکی کنم یا ریسک کنم واسه خوارزمی ثبت نام کنم؟میترسم کنسل کنن!
    عزیز من بیخود درگیر این جو نشو، همه مثل مه نمره میدن اصلا بهترو بدتر نداره، من هم تا حالا 4 دفعه ازمون دادم هنوزم نمرمو نگرفتم اما ایرسافام نظم و فضای خوبی داشت
    .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

hamed_golden7 عزیز

یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید البته بابت راهنمایی قبلیتونم سپاس!

به نظر شما در مجموع، مرکزی که می خوایم امتحان بدیم تا چه انداره اهمیت داره؟ من تهران آیلتس امتحان دادم. میدونم تو برخی موارد رفتارشون جالب نبوده ولی به لحاظ نمره، همونقدری که تلاش کردم نتیجه گرفتم. بقیه مراکز رو نمیدونم ولی میدونم که بیشتر کسانی که از نتیجه ای که گرفتن راضی نبودن اینجا میان و کامنت میزارن.
    الان تهران آیلتس برای جولای نمیدونم به چه دلیلی آزمون نداره، خوارزمی نا معلومه، ایرسافام تا اینجا که کامنت ها رو دیدم وحشتناکه! آزادم تقریبن وضعیت خوبی نداره! پس یکی مثل من که همه مدارکم آماده است، لنگ آیلتسم و تازه نمره بالایی هم نمی خوام باید چی کار کنم؟

با توجه به اینکه ایرسافام با هدفون داره امتحان میگیره و به خاطر نظم برگزاری آزمون و پذیرایی خوبی که در حین آزمون میکنن فکر کنم به زودی خیلی پرطرفدار بشه!
    همه چیزشون خیلی خیلی خوب شده! همه دارن تعریف میکنن!

نقل قول نوشته اصلی توسط nafise1982 نمایش پست ها
    hamed_golden7 عزیز

یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید البته بابت راهنمایی قبلیتونم سپاس!

به نظر شما در مجموع، مرکزی که می خوایم امتحان بدیم تا چه انداره اهمیت داره؟ من تهران آیلتس امتحان دادم. میدونم تو برخی موارد رفتارشون جالب نبوده ولی به لحاظ نمره، همونقدری که تلاش کردم نتیجه گرفتم. بقیه مراکز رو نمیدونم ولی میدونم که بیشتر کسانی که از نتیجه ای که گرفتن راضی نبودن اینجا میان و کامنت میزارن.
    الان تهران آیلتس برای جولای نمیدونم به چه دلیلی آزمون نداره، خوارزمی نا معلومه، ایرسافام تا اینجا که کامنت ها رو دیدم وحشتناکه! آزادم تقریبن وضعیت خوبی نداره! پس یکی مثل من که همه مدارکم آماده است، لنگ آیلتسم و تازه نمره بالایی هم نمی خوام باید چی کار کنم؟
    فکر کنم بهتر باشه دوباره کامنتهای جدیدی که راجب ایرسافام میاد رو مرور کنید چون جدیدا بسیار خوب شده و هدفون هم که دارند! از نظر نظم و انضباط برگزاری هم بسیار خوب بودن..محیط برگزاری و رفتار کارمنداشون هم عالی بوده! بهتره زودتر ایرسافام رو ثبت نام کنین چون به شدت پرطرفدار خواهد شد و جای خالی گیر نمیارید!

Junior Member

سلام دوستان!
    مراکز خیلی زیادن و واقعا انتخاب سخته ولی من چند وقت پیش این مطلب رو خوندم که لیست مراکز برگذار کننده آیلتس در خاورمیانه رو معرفی کرده بود
    http://www.ieltsjuice.com/news/2014/...he-Middle-East

امیدوارم کمک کرده باشم

Banned

[QUOTE=nafise1982;1620493]hamed_golden7 عزیز

دوست عزيز من دو بار ايرسافام امتحان دادم باورنكردني بود برام از فضاي دوستانه احساس مسوليت، برخورد اگزمينر ،كيفيت هم بلندگو هم هدفون همه وهمه فوق العاده بود من از خونه هم راحت تر بودم من از دوست عزيزي كه اين مركز رو بهم معرفي كرد ممنونم و به همه معرفيش ميكنم، اميدوارم همه مون موفق باشيم

سلام بچه ها من برای ایرسافام و آزاد رزرو کردم تا فردا صبح وقت دارم. نمیدونم کدومو اوکی کنم. پلیزززززززززززززز همفکرییییی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkhedri نمایش پست ها
    سلام بچه ها من برای ایرسافام و آزاد رزرو کردم تا فردا صبح وقت دارم. نمیدونم کدومو اوکی کنم. پلیزززززززززززززز همفکرییییی
    من هفته پیش آزاد امتحان دادم
    اگزمینر من بسیار خوش برخورد بود
    کشتنمون تا بریم سر جلسه کتبی 1 شکلاتم نذاشتن ببریم
    کیفیت صدا بد بود دوبارم برق رفت وسط پخش لیسنینگ
    بقیه چیا دیگه ربطی به جا نداره خودتی و خودت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)