نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام مرکز را پیشنهاد می کنید؟

رأی دهندگان
407. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دانشگاه آزاد اسلامي

49 12.04%
  • تهران آيلتس

67 16.46%
  • فرزانگان خوارزمي

30 7.37%
  • عصر دين و دانش

21 5.16%
  • ايرسافام

240 58.97%
صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 192

موضوع: مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkhedri نمایش پست ها
    سلام بچه ها من برای ایرسافام و آزاد رزرو کردم تا فردا صبح وقت دارم. نمیدونم کدومو اوکی کنم. پلیزززززززززززززز همفکرییییی
    شک نکن ایرسافام رو ثبت نام کن، امکاناتشون و فضاش خیلی خوبه،واسه اسپیکینگ هر جور بخوای باهات راه میان،(
    روز و ساعت) هدفون هم که داره واسه لیسنینگ، سوال که دیگه همه جا یکیه.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

برای خورازمی نمیدونم اگه بتونه مجوزشو بگیره ما گروه اول هستیم که اونجا امتحان می دیم و حتما میام و دربارش نظرمو خواهم گفت ولی یه هندونه سربسته است چون نمی دونیم برای اینکه دوباره کارش بگیره و مشتری براش بره شاید نمره خوب بدن یا اینکه برای اینکه بتونه اعتماد دوباره مرکز بریتیش کانسیل رو جلب کنه شاید سخت بگیره ! نمی دونم والا

Junior Member

تا جاییکه من فهمیدم دعوا سر ایرسافام و خوارزمیه .
    ادم قاطی میکنه .
    اصل قضیه هم روی w و s هست. چون R و L که همه جا یکیه .
    میخوام واسه اخر مرداد ثبت نام کنم . کدومش بهتره ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

دوستان سلام
    من متوجه نشدم بالاخره کجا بهتره ؟ ایرسافام یا خوارزمی ؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

نقل قول نوشته اصلی توسط souren2002 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من متوجه نشدم بالاخره کجا بهتره ؟ ایرسافام یا خوارزمی ؟
    ممنون
    به نظر من که ایرسافام رو انتخاب کنید مخصوصا اینکه الان هدفون هم داره، محلشم تو دانشگاه شهید بهشتی خیلی خوبه، به نظرم خیلی عالیه من که با اطمینان این مرکز رو به همه توصیه کردم، امیدوارم که موفق باشید

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

[QUOTE=Natashaa;1626977]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafise1982 نمایش پست ها
    hamed_golden7 عزیز

دوست عزيز من دو بار ايرسافام امتحان دادم باورنكردني بود برام از فضاي دوستانه احساس مسوليت، برخورد اگزمينر ،كيفيت هم بلندگو هم هدفون همه وهمه فوق العاده بود من از خونه هم راحت تر بودم من از دوست عزيزي كه اين مركز رو بهم معرفي كرد ممنونم و به همه معرفيش ميكنم، اميدوارم همه مون موفق باشيم
    ////////////////////////////
    قبلا میگفتن در همین همین بلاگ اين موسسه شديدا عشقي نمره ميده!!! حالا با یک هدفون شده بهترین! لطفا درمورد نمراتتان به خصوص رایتینگ , اسپيكينگ بگین چه جوری نمره میدن؟

بخصوص کسایی که بار دوم و سومشونه؟!

با سلام
    دوستان عزیز من 3 سال پیش سازمان سنجش آزمون دادم و الان دوباره میخوام تو این آزمون شرکت کنم.اینطور که متوجه شدم شرایط خیلی با قبل تغییر کرده.
    ازتون میخوام اینو بپرسم که کدوم موسسه اگزمینرهاش خوب نمره میدن؟ و حق پایمال نمیشه؟
    چون من اون سال با یکی از اگزمینرها صحبت کردم و ایشون گفت همه چی اینجا بستگی به موسسه داره.
    و اینکه بین خوارزمی و ایرسافام کدومو پیشنهاد میدین؟
    آیا درسته که خوارزمی دیگه آزمون برگزار نمیکنه؟چون تو لیست سایت اصلی آیلتس هم نبود دیگه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

[QUOTE=maedeh;1643883]با سلام
    دوستان عزیز من 3 سال پیش سازمان سنجش آزمون دادم و الان دوباره میخوام تو این آزمون شرکت کنم.اینطور که متوجه شدم شرایط خیلی با قبل تغییر کرده.
    ازتون میخوام اینو بپرسم که کدوم موسسه اگزمینرهاش خوب نمره میدن؟ و حق پایمال نمیشه؟
    چون من اون سال با یکی از اگزمینرها صحبت کردم و ایشون گفت همه چی اینجا بستگی به موسسه داره.
    و اینکه بین خوارزمی و ایرسافام کدومو پیشنهاد میدین؟
    آیا درسته که خوارزمی دیگه آزمون برگزار نمیکنه؟چون تو لیست سایت اصلی آیلتس هم نبود دیگه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

من که قویا ایرسافام رو پیشنهاد می کنم از نظر من که هم نمره خوب میدن و هم شرایط برگزاری خیلی عالیه، من هیچ موسسه یا اداره ای رو ندیدم توی ایران که برخوردشون اینقدر خوب باشه شما حتی روز و ساعت اسپیکینگتم خودت می تونی انتخاب کنی و کلا مشتری مدار هستن، بچه ها توی فروم ایرسافام نمراتشونو گذاشتن یه سر بزن اونجا

Junior Member

سلام من خیلی وقته درگیر آیلتسم و باید 4 تا 6 حداقل بگیرم ، تا حالا 6-7 بار جاهای مختلف امتحان دادم، دیگه یجورایی انقد امتحان دادم شدم شبیه بازرس ها هر جا امتحان میدم کلی چکشون میکنم . البته فکر میکنم ایندفعه دیگه نمره مو میگیرم چون خیلی راضی بودم از این امتحان آخرم. حالا جوابش شنبه میاد برام دعا کنین. به نظر من تا اینجا که چند جای مختلف امتحان دادم (ارمنستان، آیلس تهران، ایرسافام) از همه بهتر ایرسافام بوده، خوبی ای که ایرسافام داره من خودم به شخصه خیلی تو امتحان هام راحت تر بودم و جو موسسه شون دوستانه تر بوده نصبت به بقیه، من 4 بار تو ایرسافام امتحان دادم(البته مشکل اصلی من متاسفانه همیشه یا listening بود و یا reading). یه مورد دیگه ای که من خیلی خوشم اومد از این کارشون ، پذیرایی قبل و بعد از آزمون بودش که تا حالا جایی ندید بودم، مخصوصا توی امتحان آخرم بعد از آزمون خیلی بهم چسبید چون واقعا خسته میشه آدم بعد 3-4 ساعت امتحان.
    یه مورد دیگشونم که خیلی به نظرم به من کمک کرد ، استفاده از هدفون توی امتحان آخری بود که شرکت کردم و واقعا برای من خیلی خوب بود، به نظرم چون ما موقع تمرین عادت داریم با هدفون تست listening می زنیم ، اگر تو امتحان اصلی هدفون نباشه در صد خطا زیاد میشه، استفاده از هدفون موقع امتحان خیلی می تونه کمک بکنه و من که خیلی از listening ام راضی بودم.
    در مورد speaking و writing هم به نظر من خوب نمره میدن و examiner هاشون هم خیلی خوش برخوردن و من احساس راحتی داشتم موقع speaking ام.
    writing رو هم 2 بار 6 گرفتم، یکبار هم 5 گرفتم که اون رو هم خودم زیاد خوب ننوشته بودم و راضی نبودم و یک بار هم 7 گرفتم که تا حالا تو هیچ موسسه دیگه 7 نتونسته بودم بگیرم. یعنی اولین 7 بود که برای writing می گیرم.
    در کل به نظرم خیلی تلاش میکنن که به نظر آدمها اهمیت بدن و من تو مدت این 4 تا امتحانی که اونجا دادم هر دفعه میدیدم که تلاش کردن که از آزمون قبلی بهتر و بهتر آزمون رو برگزار کنند و نکته مهمی که من خیلی دوست داشتم و بازم میگم چون واقعا لیسنینگ دیگه برام عذاب شده بود، استفاده از هدفون بود که خیالم دیگه از listening که معمولا مشکل داشتم راحت شدش.
    آهان یه چیز دیگه هم که جدیدا اس ام اس شون رو دیدم برگزاری ماک تست بودش که انگار سوالات واقعی میدن و خود examiner صحیح میکنه که این به نظرم خیلی عالیه ، چون من همیشه این مشکل رو داشتم که کجا تست بدم، 2 - 3 بار هم آفرینش رفتم ماک تست دادم که به نظرم خیلی بد بود، مثلا بعضی سوال هاش غلط بود ، خیلی بد بود خلاصه. به نظرم ماک تستشون خیلی میتونه عالی باشه چون از طرف خود IDP هم هست. امیدوارم که همتون موفق باشین و بتونین ازین سد آیلتس راحت رد بشین. برای من که دیگه داشت واقعا سد میشد. امیدوارم که ایندفعه دیگه حل شده باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_gk نمایش پست ها
    سلام من خیلی وقته درگیر آیلتسم و باید 4 تا 6 حداقل بگیرم ، تا حالا 6-7 بار جاهای مختلف امتحان دادم، دیگه یجورایی انقد امتحان دادم شدم شبیه بازرس ها هر جا امتحان میدم کلی چکشون میکنم . البته فکر میکنم ایندفعه دیگه نمره مو میگیرم چون خیلی راضی بودم از این امتحان آخرم. حالا جوابش شنبه میاد برام دعا کنین. به نظر من تا اینجا که چند جای مختلف امتحان دادم (ارمنستان، آیلس تهران، ایرسافام) از همه بهتر ایرسافام بوده، خوبی ای که ایرسافام داره من خودم به شخصه خیلی تو امتحان هام راحت تر بودم و جو موسسه شون دوستانه تر بوده نصبت به بقیه، من 4 بار تو ایرسافام امتحان دادم(البته مشکل اصلی من متاسفانه همیشه یا listening بود و یا reading). یه مورد دیگه ای که من خیلی خوشم اومد از این کارشون ، پذیرایی قبل و بعد از آزمون بودش که تا حالا جایی ندید بودم، مخصوصا توی امتحان آخرم بعد از آزمون خیلی بهم چسبید چون واقعا خسته میشه آدم بعد 3-4 ساعت امتحان.
    یه مورد دیگشونم که خیلی به نظرم به من کمک کرد ، استفاده از هدفون توی امتحان آخری بود که شرکت کردم و واقعا برای من خیلی خوب بود، به نظرم چون ما موقع تمرین عادت داریم با هدفون تست listening می زنیم ، اگر تو امتحان اصلی هدفون نباشه در صد خطا زیاد میشه، استفاده از هدفون موقع امتحان خیلی می تونه کمک بکنه و من که خیلی از listening ام راضی بودم.
    در مورد speaking و writing هم به نظر من خوب نمره میدن و examiner هاشون هم خیلی خوش برخوردن و من احساس راحتی داشتم موقع speaking ام.
    writing رو هم 2 بار 6 گرفتم، یکبار هم 5 گرفتم که اون رو هم خودم زیاد خوب ننوشته بودم و راضی نبودم و یک بار هم 7 گرفتم که تا حالا تو هیچ موسسه دیگه 7 نتونسته بودم بگیرم. یعنی اولین 7 بود که برای writing می گیرم.
    در کل به نظرم خیلی تلاش میکنن که به نظر آدمها اهمیت بدن و من تو مدت این 4 تا امتحانی که اونجا دادم هر دفعه میدیدم که تلاش کردن که از آزمون قبلی بهتر و بهتر آزمون رو برگزار کنند و نکته مهمی که من خیلی دوست داشتم و بازم میگم چون واقعا لیسنینگ دیگه برام عذاب شده بود، استفاده از هدفون بود که خیالم دیگه از listening که معمولا مشکل داشتم راحت شدش.
    آهان یه چیز دیگه هم که جدیدا اس ام اس شون رو دیدم برگزاری ماک تست بودش که انگار سوالات واقعی میدن و خود examiner صحیح میکنه که این به نظرم خیلی عالیه ، چون من همیشه این مشکل رو داشتم که کجا تست بدم، 2 - 3 بار هم آفرینش رفتم ماک تست دادم که به نظرم خیلی بد بود، مثلا بعضی سوال هاش غلط بود ، خیلی بد بود خلاصه. به نظرم ماک تستشون خیلی میتونه عالی باشه چون از طرف خود IDP هم هست. امیدوارم که همتون موفق باشین و بتونین ازین سد آیلتس راحت رد بشین. برای من که دیگه داشت واقعا سد میشد. امیدوارم که ایندفعه دیگه حل شده باشه.

من هم ایرسافام ازمون دادم خیلی خوب بود اما در مورد pre test باید بگم من هفته پیش شرکت کردم به صورت رایگان اماگفتند سوالات از کمبریج میاد و پاسخ نامه هم فرستاده میشه اونجا و 8 هفته بعد جوابش میاد، در ضمن speaking هم نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)