نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام مرکز را پیشنهاد می کنید؟

رأی دهندگان
407. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دانشگاه آزاد اسلامي

49 12.04%
  • تهران آيلتس

67 16.46%
  • فرزانگان خوارزمي

30 7.37%
  • عصر دين و دانش

21 5.16%
  • ايرسافام

240 58.97%
صفحه 8 از 20 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 192

موضوع: مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

خوش به حالتون
    ریدینگش راحت بود؟ کلا ریدینگ نسبت به ریدینگ های کمبریج 6 چطور هست؟ موضوع ریدینگ در جه مورد بود؟ بعضی ریدینگ ها خیلی رون هست اما بعضی هاش نه !
    شرایط ازمون خوب بود؟فکر کنم ازمون اصلی را ندادین شما درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhtari نمایش پست ها
    من هم ایرسافام ازمون دادم خیلی خوب بود اما در مورد pre test باید بگم من هفته پیش شرکت کردم به صورت رایگان اماگفتند سوالات از کمبریج میاد و پاسخ نامه هم فرستاده میشه اونجا و 8 هفته بعد جوابش میاد، در ضمن speaking هم نداره

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

من خوارزمی جنرال 21 جون ثبت نام کرده بودم الان که 3 روز مونده به امتحان خودم از طریق یکی از دوستام فهمیدم آزمون کنسل شده و افتاده 12 جولای. زنگ زدم میگن بله (یعنی یه زحمت نکشیدن زنگ بزنن خودشون) حالا به نظرتون چکار کنم همینجا بمونم یا پولمو پس بگیرم برم ایرسافام 10 جولای ثبت نام کنم؟ بچه ها خیلی قبلا می گفتند ایرسافام کیلویی نمره میده و بد نمره اند و اینها اما حالا دارند تعریف می کنند. اگزمینر خوارزمی یک خانم استرالیایی بوده تا الان اما مال ایرسافام انگار ایرانیه. چیکار کنم من؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshams نمایش پست ها
    من خوارزمی جنرال 21 جون ثبت نام کرده بودم الان که 3 روز مونده به امتحان خودم از طریق یکی از دوستام فهمیدم آزمون کنسل شده و افتاده 12 جولای. زنگ زدم میگن بله (یعنی یه زحمت نکشیدن زنگ بزنن خودشون) حالا به نظرتون چکار کنم همینجا بمونم یا پولمو پس بگیرم برم ایرسافام 10 جولای ثبت نام کنم؟ بچه ها خیلی قبلا می گفتند ایرسافام کیلویی نمره میده و بد نمره اند و اینها اما حالا دارند تعریف می کنند. اگزمینر خوارزمی یک خانم استرالیایی بوده تا الان اما مال ایرسافام انگار ایرانیه. چیکار کنم من؟
    دوست عزيز من ايرسافام امتحان دادم خيلي خيلي از همه پروسه راضي بودم ،مخصوصا كيفيت هدفون خيلي خوب بود .خداييش نمره دادنشونم عاليه
    به نظر من اصلا ريسك نكن دو سال پيش هم به همين خونسردي پولمونو خوردن مگه ممكنه ١٢ جولاي آزمون بگيره اما هنوز اسمش تو سايت IELTS نيست؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

سلام

جدیدا همه اگزمینرای خوارزمی هم ایرانی شدن.خوارزمی هنوز زیر نظر هیچ موسسه ای نیست و داره تلاش میکنه که بره زیر نظر IDP استرالیا. اگه عجله دارید یه جای مطمین امتحان بدید تا تکلیف این خوارزمی معلوم بشه

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    سلام

جدیدا همه اگزمینرای خوارزمی هم ایرانی شدن.خوارزمی هنوز زیر نظر هیچ موسسه ای نیست و داره تلاش میکنه که بره زیر نظر IDP استرالیا. اگه عجله دارید یه جای مطمین امتحان بدید تا تکلیف این خوارزمی معلوم بشه

موفق باشید

آخه هرئ وقت بگی که میخوام کنسل کنم میگه 210 تومن هزینه شه
    بگی خوب برگزار نمیکنی و مجوز نداری میگه نه مجوز گرفتیم و همه چی اوکی
    والا موندیم چکار کنیم

Junior Member

به ریسکش نمی ارزه، بهتره ایرسافام ثبت نام کنید چون همین جور که الان کنسل شد چه تضمینی برای 12 جولای هست، من ایرسافام امتحان دادم از همه نظرخیلی موسسه خوبیه البته من نمره هم نیاوردم هنوز 7 می خوام اما هر رفعه از یه اسکیل کم میارم که چون شاغلم فرصت خوندن ندارم، بعدم ایرسافام 5-6 تا اگزمینر داره

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_64 نمایش پست ها
    جان من! هر جا ثبت نام می کنید IRSAFAM ثبت نام نکنید و پولتون رو دور نریزید.
    من آفرینش speaking رو با اینکه بد دادم 6 شدم ولی اینجا با اینکه خوب دادم بهم داد 4.5...!!!
    یعنی اعتماد به نفسم به صفر رسید و جرات ثبت نام آزمون بعدی رو ازم گرفته.....
    ..................
    دوستان عزیز! با آرزوی موفقیت برای همه، من واقعا از ضد ونقیض هایی که در مورد ایرسافام (خصوصا نمرهspeaking)هست و در همین فروم هم مثلا یک نمونه فوق و بقیه اش هم ببینید...در حیرتم!!! چه جور میشه به این موسسات اطمینان کرد؟!! ازطرفی آزاد هم اکثرا نمره رایتینگ را گله دارند! تهران آیلتس که اونهم شانسی است با کدوم اگزمینر بیفتی؟! دین و دانش هم... فقط بازم موندم که ایرسافام با کمی ظاهر سازی احتمالا داره جذب مشتری شاید میکنه و از وضع و حال این روزای خوارزمی نهایت استفاده! اما لطفا در مورد نمره دهی ها و اونچه واقعا مهمه نتیجه بگید؟!! هرجن من با اینکه همشون زیر نظر IDP اند میگم مثل همند و باقی اش هم شانس>>> حالا بقیه.........در مورد نمره دهی ها و اونچه واقعا مهمه نتیجه بگید؟!! نه پذیرایی بعد آزمون!!!! واقع بین باشید............

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این که کدوم موسسه کی چه نوع مدیرتی داره مهم نیست! چیزی که مهم هست این هست که توی این زمان که رقایت بین اینا هست ما ازش استفاده کنیم و زودتر ازمون را بدیم...
    از نظر رنک بندی الان به هر دلیلی ایرسافام اول هست... مثال نقض همواره وجود داره.شما جامعه اماری را بررسی کنید و سراغ یک مورد و حتی موارد نرید.... اکثرا راضیند.... طرف حتی اومده گفته نمره من نه تنها اونی که فکر میکردم نشده! بلکه بهتر هم دادن بهم!!!! حالا خودتون زرنگ باشید و نوع و مکان مرکز را انتخاب کنید!
    بعد از این موسسه ظاهرا تهران ایلتس رزمه خوبی داشته و روی نظم بوده و میشه به عنوان سنتر خوب روش حساب کرد..... البته هدست نداره.....
    خوارزمی هم نشون داد موسسه خوبی بوده اما نمیدونم به چه دلیل این موسسه با مشکل مواجه شده.... هرچند بیشتر حالت نمایندگی در ایران را داشته تا یک سنتر معتبر و مستقل... و مشکل از عدم استفلال این موسسه بوده وگرنه کار اونا استاندارد بوده....
    و در اخر به عنوان یک دوست بگم مهم ترین نکته استاندارد بودن سنتر هست .... مطمن باش اگر کسی 100 درصد بدونه حقش ظابع شده حتما اعتراض میزنده و حتما بررسی میشه... همون طوری که توی ایرسافام دوستان نتیجه گرفتن..... بعضی وقتا ادما عدم توانایی خودشون راطوری دیگه حساب میکنند و در اینجا در قالب نتیجه تجربه شخصی تحویل دیگران میدن....
    تویکی از این فروم ها طرف هر سری کلی مطلب و راهنمایی غلط به دیگران میگه!!!خداوکیلی چیزی که مطمن نیستید را نیایید اینجا تحویل دیگران بدبد...... من میدونم این کامنت احتمالا پاک میشه.... این کانت ضد تبلیغ بر عیله همچین سایت عالی و کاربردی نیست....یک هشدار به دیگران هست.....
    طرف اومد ه 6 باز ایلتس داده انتظار داره هر بار که میره 0.5 نمره اضافه بشه به نمرش.... دفعه اول 5 بوده الان با احتساب سرمایه کداری که داشته فکر میکنه باید 7 7.5 را بشه حداقل ..... فارغ از نوع امتحانی که داده.... ما ایرانی ها عادت داریم هر وقت نمره خوب میگیریم میگیم گرفتیم! هر وقت خراب میکنیم میگیم دادند!

نمیخوام از خودم به عنوان کسی که موفق هست نام ببرم چون میتونستم بهتر باشم...

اما من فوق دیپلم کاردانی علمی کاربردی بودم... یک دانشگاه نه جندان خوب! الان بخش نتایج را چک کنید... بدون نمره ایلتس بورس شدم! 2 ساعت هم ر احت اسپیکینگ کردم در مورد همه چیز ار مکانیک بگیر تا سوالات روانشناسی! حالا بیام بگم اکه من باید ایلتس حداقل7 داشته باشم تا از پس این پروفسور بلژیکی بر بیام؟ طوری باهاش صحبت کردم که دیگه اخر مصاحبه دوست نداشت خداحافظی کنه.... به شوخی و مسخره بازی کشوندمش گفت من فکر نمیکردن ایرانی ها اینطور باشند طوری دیگه معرفی کرده بودن شماهارو.... میگن به زن احترام نمیگذارید! اول مصابحه هم گفت شما شروع میکنی یا من؟ گفتم خانم ها مقدم هستند!!!!
    بیربط حرف نزنم .... خواستم بگم فقط ما همونی میشیم که توی ذهنمون هستیم.... شما اگر به نمره 5 فکر کنی کسی بهت 6.5 نمیده و اگر به 7 فکر کنی 7 میشی نه 5؟
    2 تا اصل در ایلتس هست.... یکی دانش زبان.... یکی ارامش..... بعضی ها فقط بااولیش میخوان نمره بالا بگیرن...... طرف با استرس رفته امتحان داده بهش 6.5 دادن اسپیکینگ خودشم میگه حقم 6 هم نبود! حالا بعضی ها مشخصا هدفمند میان اینجا کامنت میگذارن و هدفشون خراب کردن دیگر موسسات هست و اصلا داوطلب نیستند را معیارقرار ندید.... طرف ردینیگ و لیستنیگ را شده 7.5 بعد میگه رایتنگ به من 5 تا 6 دادن.... مشخصا یا بد نوشته یا اینکه اصلا هدفش منفی و خراب کردن موسسات و اعمال استرس به دوستانی هست که خبر ندارند.... انسان بودن بهتر است یا پولدار بودن!
    شما زیاد به خودت استرس الکی نده... اگر احساس میکنی امادگی لازم را داری برای نمره مورد نظرت ثبت نام کن یک موسسه که حداقل امکانات استاندارد را داره ..... داشتن هد ست باعث شده حتی خارج از ایران هم بیان ایران ازمون بدن..... به خدا توکل کن و برو جلو.... داشتن اعتماد به نفس مهمترین اصل هست که شما داری و همین موفقیت شمارو تضمین میکنه... موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2 نمایش پست ها
    ..................
    دوستان عزیز! با آرزوی موفقیت برای همه، من واقعا از ضد ونقیض هایی که در مورد ایرسافام (خصوصا نمرهspeaking)هست و در همین فروم هم مثلا یک نمونه فوق و بقیه اش هم ببینید...در حیرتم!!! چه جور میشه به این موسسات اطمینان کرد؟!! ازطرفی آزاد هم اکثرا نمره رایتینگ را گله دارند! تهران آیلتس که اونهم شانسی است با کدوم اگزمینر بیفتی؟! دین و دانش هم... فقط بازم موندم که ایرسافام با کمی ظاهر سازی احتمالا داره جذب مشتری شاید میکنه و از وضع و حال این روزای خوارزمی نهایت استفاده! اما لطفا در مورد نمره دهی ها و اونچه واقعا مهمه نتیجه بگید؟!! هرجن من با اینکه همشون زیر نظر IDP اند میگم مثل همند و باقی اش هم شانس>>> حالا بقیه.........در مورد نمره دهی ها و اونچه واقعا مهمه نتیجه بگید؟!! نه پذیرایی بعد آزمون!!!! واقع بین باشید............
    ویرایش توسط hamed_golden7 : June 20th, 2014 در ساعت 08:54 AM

Junior Member

سلام
    موسسه ايرسافام اگزمينر هاش كجايي هستند؟استراليايي؟

Junior Member

بچه ها من 1 سال پیش دانشگاه آزاد امتحان دادم ، R9 L7 W6.5 , S6.5
    تا همین چند وقت پیش شاکی بودم که دانشگاه آزاد بد نمره داده، ولی با این بلایی که خوارزمی سرمون آورد و پولی که ازم خورد فقط به توصیه دارم اونم اینکه موسسه معتبر ثبت نام کنید. دانشگاه آزاد و آیلتز تهران معتبرن و ایرسافام با اینک جدیده خودشو ثابت کرده. فقط حواستون باشه که خوارزمی حتی اگر بتونه در آینده از IDP مجوز بگیره باز هم امکانش هست مجوزش کنسل بشه وگرنه چه دلیلی داشت british council مجوز اینارو باطل کنه. حتما یه خطایی کرده بودن دیگه. به هیچ وجه به این موسسه اعتماد نکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)