نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام مرکز را پیشنهاد می کنید؟

رأی دهندگان
407. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دانشگاه آزاد اسلامي

49 12.04%
  • تهران آيلتس

67 16.46%
  • فرزانگان خوارزمي

30 7.37%
  • عصر دين و دانش

21 5.16%
  • ايرسافام

240 58.97%
صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 192

موضوع: مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

منم ایرسافام ثبت نام کردم برای 16 اگوست امیدوارم موسسه خوبی باشه.... همون طوری که دوستان فرمودند و استاندارد را رعایت کنه...

Junior Member need4ibt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PC-IR

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

سلام دوستان
    یه سوال من شیراز هستم میخوام تا یکی دو ماه دیگه ثبت نام کنم کسی هست تجربه امتحان دانشگاه آزاد شیراز داشته باشه؟اس‍بکینگش ورایتینگش چه طور بود؟؟به نظرتون اون بهتره یا ایرسافام؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

با سلام
    تمامی پست های نامرتبط با عنوان موضوع تاپیک یعنی
    • مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟) حذف شدند.

لطفا در ارسال های بعدی خود حداکثر توجه را داشته باشبد.
    از انجام بحث های 2 نفره و چند نفره در مورد های مخالف عنوان پرهیز کنید.
    هدف تیم مدیریتی آرام ساختن فضای فروم به منظور استفاده حداکثری کاربران از بحث ها می باشد. لطفا با ارسال های نامرتبط، بی محتوی، تهمت و ... فضای فروم را به حاشیه نبرید.
    ارسال های نامرتبط بعدی بدون اطلاع قبلی همگی حذف خواهند شد.

با تشکر
    تیم مدیریتی اپلای ابرود
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام
    به نظر شما ایرسافام بهتره یا دانشگاه آزاد؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electronics

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

آزاد توی writing خیلی سخت گیره و معمولاً نمی شه ازشون نمره بالای 7 گرفت
    اما ایرسافام نمره writing بالایی می ده و Listening هم که هدست خیلی می تونه توی نمره تاثیر داشته باشه. اما speaking نمره اش پایین تر از آزاده

نقل قول نوشته اصلی توسط nillnill نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما ایرسافام بهتره یا دانشگاه آزاد؟
    ممنون

سلام دوستان کسی هست که راجع به آزمونی که تو دانشگاه آزاد رشت برگزار میشه خبر داشته باشه؟ منظورم نظم و نحوه برگزاریه. چون یکی از دوستانم گفت اینجا ثبت نام نکنم چوم ممکنه امتحانش کنسل شه و در اون تاریخ برگزار نشه. ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بگه

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

ایرسافام از نظر نظم برگزاری آزمون خوب بود
    هدفون خیلی به لیسنینگ من کمک کرد و مشکلی هم نداشت
    از نظر نمره هم همه سنترها نمره خودمون رو میدن واینکه سنتری کمتر یا بیشتر نمره میده، شایعه ای بیش نیست
    من قصد تبلیغ ندارم و فقط چون قبل امتحان خیلی استرس کشیدم بابت انتخاب سنتر، خواستم یه گامی در جهت کاهش فشارهای روانی دوستان قبل آزمونشون بردارم.
    تحقیق راجع به نحوه نمره دهی سنترها یعنی ما به چیزی غیر از دانش خودمون متکی هستیم با این وجود حتما از نتیجه ناراضی خواهیم بود چرا که توقعی غیر از آنچه که لیاقتشو داریم؛ همیشه موجب نارضایتی ست.

Junior Member

تجربه من راجع به ایرسافام:
    اطلاع رسانی ش و سایت و خدمات ثبت نام و نظم آزمون و پذیرایی و ....عاالی بود
    هدفون ها بی نقص و عالی بودند و کلی قبل آزمون چک شد
    نمره دهی که اصلا جای بحث نداره چون همه جا یه جور نمره میدن(حالا نیم نمره میشه تلرانس در نظر گرفت)
    کلا راضی کننده بود هرچند نمیتونم بگم از بقیه سنتر ها بهتره یا نه چون همه رو امتحان نکردم!!!

Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    سلام،در مورد این موسسه بچه ها تا الان زیاد نظر دادن اما منم میخوام چند نکته راجبش بگم:
    امتحانای این موسسه رو فقط به نیت آشنایی با محیط امتحان شرکت کنید نه چیز بیشتر به چندین علت:
    ۱-معمولاً سوالای امتحان این موسسه از کتاب ielts plus عیناً داده میشود،که این کتاب جزو منابع خوب برای آیلتس است (نه عالی)
    ۲-نمره دهی اسپیکینگ و رایتینگ کاملاً متفاوت با امتحان اصلی است(اما حضور در امتحان مشابه امتحان آیلتس اصلی به شما کمک میکند در سر امتحان واقعی با شرایط محیطی راحت تر باشید)
    ۳-این تجربه خودم است: یک بار به من در قسمت رایتینگ ۵.۵ داده بودند وقتی برای بررسی برگه مراجعه کردم دیدم طرفی که مسوول بوده بدون چک کردن نمره داده وقتی یکی دیگر از مصححین خوند گفت من کمتر از ۷.۵ بهت نمیدادم
    ۴-این موسسه نوعی تضمین برای برگرداندن پول شما در صورتیکه نمره شما در امتحان اصلی پایین تر از میانگین نمرات شما در این موسسه شود دارد،پس عقلانی است که دیت پایین به شما نمره بدهد

حرف شما کاملا متین هست و متاسفانه واقعیت را نمی شود انکار کارد، بنده هم رایتینگی را برای آفرینش ارسال کردم ! که مضحک بود نتیجه اش ! نمره ای که داده شده بود .. 5 .. کاملا واضح بود که اصلا تصیح نشده !!! مثل یک ماشین جواب داده شده است، به خاطر اینکه سطح انشاء Advance می باشد ! چه طور می شود کسی که در تافل نمره اش 25 رایتینگ شده آبان ماه پس از کلی تمرین و تسلط روی خیلی از مباحث نمره کسب شده به عبارتی بشود 5 یعنی معادل Intermediate من با اساتید برجسته ای صحبت کردم و نمره ای که به بنده داده بودند برای همین انشاء 7.5 الی 8 IELTS Band بود، دلم می سوزد از اینکه هزینه ای را پرداخت کردم .. که اگر زودتر می دانستم نمیکردم اینکار را ..

من 14 مارچ در دانشگاه آزاد امتحان دادم و می تونم بگم که از ایرسافام خیلی منظم تر بود و این که دقیقا مثل ایرسافام خوش برخورد بودند و کادرشون حرفه ای بود.در هر صورت امیدوارم مثل موسسه ایرسافام نباشه که به جرات بعد از 3 بار امتحان دادن می تونم بگم که برگه های رایتینگ را اصلا صحیح نمی کنند و دیگر موارد و کلاً موسسه ایرسافام من رو یاد خونه هانسل و گرتر می اندازه که چشم انداز زیبایی داره ولی داخلش قشنگ نیست.در کل امروز از نحوه برگزاری آزاد راضی بودم واگر برگه خودم رو تصحیح بکنند و نمره خودم را به من بدهند به همه دوستان آزاد رو توصیه میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)