نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آیا تفاوت رزومه فرستاده شده به استاد و رزومه submit شده به دانشگاه مشکل سازه

پیش فرض آیا تفاوت رزومه فرستاده شده به استاد و رزومه submit شده به دانشگاه مشکل سازه

سلام دوستان. برای من یک مشکلی ایجاد شده که خوشحال می شم راهنماییم کنید. من شهریور ماه به یه استادی ایمیل زدم. و اون از رزومم خوشش اومد. مقدار پولی که بدهم میده رو هم با هام ok کرد. مشکل اینه که من بعدا یکم رزومه رو تغییر دادم. من فوق دارم و برا دکتر اپلای کردم. برای مثال:
    1. تاریخ دریافت دیپلم (سال اشتباه زده بودم مدارکم اون موقع نداده بودم ترجمه)
    2. Lab Assistant رو حذف کردم. چون استادی که Assistantش بودم بهم توصیه نامه نداد. دانشگاهم برگه نمی ده.
    3. دو تا از project های دوران لیسانس . چون با استاد بالایی انجام داده بودم و اونم با وجود التماسای من گفت نمیدم.
    4. تغییر تاریخ internship که توی اداره مخابرات بود. 6 ماه جابجا شده
    نمی دونم گزینه اخر چی کار کنم. میشه راهنماییم کنید. استاده امروز ایمیل زدهه که اگه مدارکت consistent with رزومه ای که بهم دادی باشه offer رسمی به زودی بهت می دم.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : آیا تفاوت رزومه فرستاده شده به استاد و رزومه submit شده به دانشگاه مشکل سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط khayrollah نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای من یک مشکلی ایجاد شده که خوشحال می شم راهنماییم کنید. من شهریور ماه به یه استادی ایمیل زدم. و اون از رزومم خوشش اومد. مقدار پولی که بدهم میده رو هم با هام ok کرد. مشکل اینه که من بعدا یکم رزومه رو تغییر دادم. من فوق دارم و برا دکتر اپلای کردم. برای مثال:
    1. تاریخ دریافت دیپلم (سال اشتباه زده بودم مدارکم اون موقع نداده بودم ترجمه)
    2. Lab Assistant رو حذف کردم. چون استادی که Assistantش بودم بهم توصیه نامه نداد. دانشگاهم برگه نمی ده.
    3. دو تا از project های دوران لیسانس . چون با استاد بالایی انجام داده بودم و اونم با وجود التماسای من گفت نمیدم.
    4. تغییر تاریخ internship که توی اداره مخابرات بود. 6 ماه جابجا شده
    نمی دونم گزینه اخر چی کار کنم. میشه راهنماییم کنید. استاده امروز ایمیل زدهه که اگه مدارکت consistent with رزومه ای که بهم دادی باشه offer رسمی به زودی بهت می دم.
    دوست عزیز این اشتباهی که انجام دادی ولی به نظرم نهایتا برات مشکلی پیش نمیاد...این چیزایی که گفتی در رزومه وزن زیادی نداره و چهارچوب اصلی رزومت معدل ها نمرات زبان و gre (اگه داشته باشی) و مقالاتت هست....بقیه زیاد تاثیرگذار نیست و اگه استاد بهت اوکی داده بابت اون چیزا نبوده و به خاطر معدل زبان و مقالات بوده......شما همون درست شده رو برای دانشگاه بفرست ایشالله مشکلی پیش نمیاد
    اگه اگه احیانا استادت ازت پرسید که چرا تغییرات دادی...بگو ورژن قدیمی رزومت بوده و به دلایل تغییر رو هم بگو مطمئنا مسئله حادی نیست و قبول میکنه....
    Don't worry...Go ahead
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

پیش فرض پاسخ : آیا تفاوت رزومه فرستاده شده به استاد و رزومه submit شده به دانشگاه مشکل سازه

سلام. ممنونم که جواب دادید. من از توی پروفایلم دیگه نمی تونم رزومه رو تغییر بدم. من می خواهم به graduate admission ایمیل بزنم و بخوام که رزومه جدید جایگزین قبلی بکنند. من توی رزومه فقط مشخصات دوتا از اساتید نوشته بودم چون از نفر سوم مطمین نبودم. می خوام به بهانه اضافه کردن مشخصات نفر سوم و تغییر شماره موبایل رزومه رو عوض کنم. لطفا راجع به متن زیر نظر بدید.

To whom it may concern

I have applied to PhD program at .... Here are my application information

Name
    ID

Attached, please kindly find my final CV to be included with my application. I have added the contact information of my third referee. In addition, as my phone number has changed I have updated my number . I will be grateful if you replace my new CV with the previous one submitted via online application.

Sincerely

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)