صفحه 18 از 94 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

شما شانس زیادی دارید و بایستی هر چه سریعتر شروع کنید... تا اواسط اگوست وقت دارید واسه اکثر دانشگاه های استرالیا...

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون می شم راهنمایی کنید با این رزومه بهتره برای کدوم دانشگاههای استرالیا اپلای کنم
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی خواجه نصیر-مکانیک (جامدات)-14.81
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی خواجه نصیر-مکانیک (تبدیل انرژی)-17.43
    3- نمره زبان (آیلتس): 6.5
    4- نمره GRE ندارم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس و مجله) 5 مقاله اکسپت شده ISI با متوسط IF حدودا 1-
    6- موارد دیگر داور چندین ژورنال ISI. چندین توصیه نامه خوب، 1 ثبت اختراع
    اگر شانسی دارم واسه بهار سال بعد از کی شروع به مکاتبه کنم و چطور؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ذوستان اعتبار مدرک پیام نور تو استرالیا چطوره؟(من لیسانسم از پیام نوره و تازه تموم کردم).

سلام دوستان. لصفا یکی بگه من از کدوم دانشگاه ها میتونم فاند بگیرم یا اصلا قبول شم.
    مهندسی برق قدرت شهرستان
    معدل کل:17.1 به ترتیب ترم
    14.14
    18.61
    15.8
    17.54
    17.21
    17.09
    17.33
    18.12
    19.01
    و یه نکته که 9 ترمه تموم کردم..واسش گیر میدن؟
    ibt:109
    gre:
    quan:170
    verbal:160
    a.w:4
    مقاله فقط یدونه داخلی
    sop:قوی
    recom:معمولی
    لطف میکنید اگه جواب بدید..اگه دیر بشه اسیر سربازی میشم..کمک

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

در این مورد اطلاعی ندارم... اما هزینه ها اگر بورس نگیرید خیلی بالاست و نمیشه پرداخت کرد.... ارشد که میشه گفت بورس نمیدن به اینترنشانال..... دکتری هم رزومه قوی میخواد... .واسه اروپا اپلای کنید راحت ترید... این استرالیا داستان داره....
    یا ویزای کاری استرالیا اپلای کنید..

نقل قول نوشته اصلی توسط majidFCCCC نمایش پست ها
    ذوستان اعتبار مدرک پیام نور تو استرالیا چطوره؟(من لیسانسم از پیام نوره و تازه تموم کردم).

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با سلام....
    عزیزم نیاز نبود معدل های هر ترم را بزاری تو فروم... چون معدل کل مهمه... جی ار ای خوب و معدل خوبی داری اما واسه استرالیا باید بگم شانست صفر هست... من که تا حالا ندیدم کسی ارشد بورس بشه استرالیا... مگر معدل بالای 19 و اونم با چند مقاله چشم گیر... امریکا و کانادا به شما Welcome میگن نگران نباشید.... واسه پیجوندن سربازی هم یه مدت برو قبرس که زود پذیرش میده در حد چند ماه درس بخون و بعد اپلای کن کشور دیگه که واسه ویزای امریکا گیر سربازی نیوفتی.... یه کم سخته اما شدنی هست و جواب میده....

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaelectrical نمایش پست ها
    سلام دوستان. لصفا یکی بگه من از کدوم دانشگاه ها میتونم فاند بگیرم یا اصلا قبول شم.
    مهندسی برق قدرت شهرستان
    معدل کل:17.1 به ترتیب ترم
    14.14
    18.61
    15.8
    17.54
    17.21
    17.09
    17.33
    18.12
    19.01
    و یه نکته که 9 ترمه تموم کردم..واسش گیر میدن؟
    ibt:109
    gre:
    quan:170
    verbal:160
    a.w:4
    مقاله فقط یدونه داخلی
    sop:قوی
    recom:معمولی
    لطف میکنید اگه جواب بدید..اگه دیر بشه اسیر سربازی میشم..کمک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    شما شانس زیادی دارید و بایستی هر چه سریعتر شروع کنید... تا اواسط اگوست وقت دارید واسه اکثر دانشگاه های استرالیا...
    آقا حامد از کجا شروع کنم؟ به اساتید تو همه دانشگاه های استرالیا میل بزنم؟ 6.5 آیلتس کافیه یا یک امتحان دیگه بدم؟ از کی شروع کنم به میل زدن؟ می شه راهنماییم کنید؟ ممنون.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

تو زمینه کاریت پروپوزال اماده کن 2 تا و به استاد های مربوطه ایمیل بزن و رزومه و پروپوزال های رو اتچ کن... نه 6.5 با No band 6 کافی هست و امتیاز خاصی نداره زبان واسه استرالیا...
    از همین الان ایمیل بزن و 4 5 تا دانشگاه را ست کن واپلای کن به نوبت.... چند نفس عمیق هم بکش.... مقالات هم باید انلاین باشه حد اقل و اکسپت تنها امتیاز نداره جون اونا سرچ میکنند رو سایت ژورنال...

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    آقا حامد از کجا شروع کنم؟ به اساتید تو همه دانشگاه های استرالیا میل بزنم؟ 6.5 آیلتس کافیه یا یک امتحان دیگه بدم؟ از کی شروع کنم به میل زدن؟ می شه راهنماییم کنید؟ ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

با سلام
    من فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه زنجان (سراسری) هستم
    معدلم 15.33
    نمره ی آیلتسم 8
    یک مقاله ی کنفرانس دارم و یک مقاله ی ژورنال که به زودی خواهم فرستاد
    طی ایمیل هایی که فرستادم، چند تا از استاد ها بهم جواب های امیدوار کننده ای دادن، مثلِ زیر:
    Thank you for your email, expressing interest in coming to study for a higher degree at the Australian National University.
    I am very impressed with your qualifications and would be pleased to supervise you.

However, I must tell you that I have no grant funds to offer you a scholarship. The only way is to apply for a scholarship to the ANU.
    Would you be prepared to do that? You would be in competition with other applicants, but with your excellent results I think that you would be successful.
    من اپلای کردم. می خوام بدونم به نظرتون شانس اسکالر دارم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

خدمت شما عرض کنم که....
    اساتید یک سری ایمیل اماده دارند و به همه جواب میدن معمولا... نمیخوام شمارو ناراحت کنم عزیزم اما واقعیت امر این هست که استرالیا رقابتش با جاهای دیگه فرق داره.... رزومه قوی میخواد... شما نمره زبانت عالی هست شاید امریکا راحت بورس بشی اما اینجا زبان 6.5 میخوان فقط و امتیاز نداره توی این مرحله.... شما بایستی حداقل با این معدل 3 ای اس ای قوی بدی.... بدون ای اس ای شاید اصلا شانسی نداشته باشید... بخصوص برای دانشگاه های جی 8 که میشه 8 دانشگاه برتر این کشور..... سعی کن توی این چند ماه مقاله بدی.... کنفرانس امتیاز نداره..... مگر اینکه رقیب های شما هم ای اس ای نداشته باشند که این موضوع مهم بشه..... تجربیات من و دوستان سال قبل این مطالب را تایید میکنه... دنبال کشور دیگه هم باشید...

نقل قول نوشته اصلی توسط balerian نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه زنجان (سراسری) هستم
    معدلم 15.33
    نمره ی آیلتسم 8
    یک مقاله ی کنفرانس دارم و یک مقاله ی ژورنال که به زودی خواهم فرستاد
    طی ایمیل هایی که فرستادم، چند تا از استاد ها بهم جواب های امیدوار کننده ای دادن، مثلِ زیر:
    Thank you for your email, expressing interest in coming to study for a higher degree at the Australian National University.
    I am very impressed with your qualifications and would be pleased to supervise you.

However, I must tell you that I have no grant funds to offer you a scholarship. The only way is to apply for a scholarship to the ANU.
    Would you be prepared to do that? You would be in competition with other applicants, but with your excellent results I think that you would be successful.
    من اپلای کردم. می خوام بدونم به نظرتون شانس اسکالر دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق و مخابرات-دانشگاه تبریز

سلام دوستان

من امسال سه تا از اساتید دانشگاه ملبورن توصیه کردن بهم که اپلای کنم ولی من صبر کردم تا رزومم قویتر شه تا بتونم کمک هزینه دریافت کنم از دانشگاه
    لطفا ببینید با شرایط من میشه از دانشگاه ملبورن فاند گرفت؟
    1- معدل لیسانس 15.75 (دانشگاه بیرجند)
    2- معدل ارشد 17.67 (دانشگاه تبریز)
    3- یک مقاله ژورنال چاپ شده در IEEE با ایمپکت فاکتور حدود 2
    4- یک مقاله ژورنال سابمیت شده در اشپرینگر
    5- یه تکنیکال ریپورت خوب
    6- تاقل 86
    7- 3 سال سابقه تدریس تو دانشگاه آزاد

یه سوال دیگه دارم اونم اینکه میشه لطف کنید اگه از میزان فاند و هزینه تحصیل و زندگی توی این دانشگاه و شهر اطلاع دارید منم در جریان بذارید؟
    منظورم اینه که آیا هزینه ای که دانشگاه ملبورن میده کفاف هزینه زندگی و تحصیل رو میکنه با توجه به این که من متاهلی باید برم؟

راستش من از دانشگاه یو بی سی کانادا پردیس شهر کلونا پذیرشم اومده با فاند 24000 دلار. ولی ممکنه ویزا بهم گیر بدن یا شاید هم اصلا اپلای نکنم برا ویزا.

خیلی ممنون از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)